Samsung GALAXY Tab S2 9.7 LTE

+ doprava zdarma
Luxusní vzhled, velmi kvalitní materiál, parádní výkon a špičkový obraz na 9.7" S-AMOLED displeji
Není skladem v eshopu

Hotově se zárukou nejnižší ceny.

14 995 Kč
12 393 Kč bez DPH

Zobrazit podrobné technické parametry

Klíčové vlastnosti

multi

Bezproblémové zpracování více úloh současně

Zpracovávejte s tabletem Galaxy Tab S2 více úloh současně jako profesionál. Sledujte filmy v rozlišení HD, zatím co listujete digitálním časopisem či elektronickou publikací nebo při procházení webu. Spouštějte více aplikací v režimu rozdělené obrazovky nebo v polohovatelných vyskakovacích oknech.
multi
foto

Čistší, jasnější snímky

8 Mpx fotoaparát a objektiv se světelností f / 1,9 tabletu Galaxy Tab S2 umožňují pořizovat jasnější a čistší snímky a videa i za nepříznivých světelných podmínek. Prohlížejte si fotografie a videa v dokonalé čistotě na velkém displeji Super AMOLED.
Otisk

Zabezpečení pomocí otisků prstů

S tímto tabletem získáváte lepší zabezpečení díky pohodlné a přesné funkci otisků prstů. Stisknutím tlačítka Domů aktivujete zámek odemykání otiskem prstů. Ověřené otisků prstů lze použít k omezení / povolení webového prohlížeče, režimu zamknuté obrazovky a k přístupu k vašemu účtu Samsung.
Otisk

Prodejem to nekončí

Využijte službu O2 Péče a o nic se nestarejte

Pořídit si nový telefon je radost, ale kdo stojí o starosti s přenesením kontaktů a nastavením všeho potřebného? Nechte to radši na nás.

Nový telefon vám zprovozníme, abyste mohli ihned používat internet a e-mail. Zároveň získáte přístup do obchodu s aplikacemi, kde vám ukážeme, jak si stáhnout ty, které vám usnadní život.

Přeneseme kontakty ze starého telefonu do nového a odborně nalepíme ochranné sklo na displej, na které vám dáme 20% slevu, stejně jako na pouzdropaměťovou kartu.

Cena služby O2 Péče je 299 Kč jednorázově a můžete jí využít na všech O2 Prodejnách po celé ČR.

Nechte si zavolat

Poradíme vám s výběrem a nákupem

Zavoláme Vám
Vám zavoláme
online
Zavoláme ihned

Nenechávejte si to pro sebe

Pomohla vám tato stránka?