Apple iPad Air 2 WiFi+Cellular 128GB

+ doprava zdarma

Tenčí, lehčí a výkonnější tablet se silou stolního počítače, který můžete nosit kamkoli s sebou

  • Fotoaparát iSight s funkcemi panorama, časosběrné video, zpomalené video, sekvenční focení a samospoušť
  • Přední kamera FaceTime HD pro videohovory i selfies pořizuje lepší záběry při slabém osvětlení
  • Tenký Retina displej má úžasné rozlišení 2048x1536 px a podává intenzivnější barvy a větší kontrast
  • Zabezpečení průlomovou technologií Touch ID - heslem je otisk vašeho prstu
  • Čip A8X s 64bitovou architekturou podává podstatně vyšší výkon CPU a grafiky než jeho předchůdce
Není skladem v eshopu

Hotově se zárukou nejnižší ceny.

21 495 Kč
17 764 Kč bez DPH

Zobrazit podrobné technické parametry

Klíčové vlastnosti

disp

Tenčí, krásnější displej

Aby firma Apple dosáhla úžasně tenké siluety iPadu Air 2, začala s přestavěním Retina displeje. Původní tři vrstvy sloučila do jedné. Displej se tak nejen ztenčil, ale i zlepšil, získal intenzivnější barvy a větší kontrast. Navrch přidala antireflexní vrstvu, díky které je iPad Air 2 nejméně odrazivým tabletem na světě.
safe

Zabezpečení otiskem prstu

iPad Air 2 má naši průlomovou technologii Touch ID. Ta zaručuje bezprecedentní úroveň zabezpečení, protože používá jedno z nejdokonalejších hesel, jaké příroda vyvinula: otisk vašeho prstu. Takže svůj iPad Air 2 odemknete jedním dotykem. Touch ID jde ale ještě dál. Můžete jím i potvrzovat nákupy v iTunes, iBooks a App Storu.
safe
hlavni_fotak

Dvě parádní kamery. V přestrojení za iPad.

Fotoaparát iSight je zatím nejlepší fotoaparát v iPadu – s vyspělou optikou, zdokonaleným snímačem a výkonným obrazovým signálovým procesorem navrženým společností Apple. Nabízí funkce jako panorama, časosběrné video, zpomalené video, sekvenční focení a samospoušť. Přepracovaná je i přední kamera FaceTime HD, která teď má vylepšený snímač a větší pixely pro ještě lepší záběry při slabém osvětlení. Výsledek? Všechny vaše fotky a videa – i videohovory a selfies – vypadají parádně.
techno

Masivní výkon. V minimální formě.

iPad Air 2 je nejen tenčí, ale taky daleko výkonnější. Apple vyvinul nový čip A8X, který podává podstatně vyšší výkon CPU a grafiky než jeho předchůdce. Se svou 64bitovou architekturou je iPad Air 2 dokonce tak výkonný jako mnohé stolní počítače. Přitom je i úsporný. Jeho baterie na 10 hodin umožňuje pracovat, hrát si, prohlížet web nebo třeba nakupovat celý den.
techno
apy

Aplikace pro vše, co s tabletem chcete dělat

V iPadu Air 2 jsou přichystané výkonné aplikace na každodenní záležitosti, jako je prohlížení webu, vyřizování e‑mailů, úpravy filmů a fotek, psaní článků nebo čtení knížek. A v App Storu jsou stovky tisíc aplikací, které jsou všechny navržené právě pro velký Retina displej iPadu. Nejsou to tedy jen roztažené telefonní aplikace. Takže ať se věnujete fotografii, hrám, cestování nebo svým osobním financím, určitě najdete aplikaci, se kterou vám to půjde líp.

Prodejem to nekončí

O2 Guru jsou tu od toho, aby vám pomohli

Přijďte si o telefonech, tabletech či modemech popovídat. Rádi vám pomůžeme s nastavením, přenosem kontaktů, podělíme se o novinky a nadchneme vás pro to, čím sami žijeme.

Nechte si zavolat

Poradíme vám s výběrem a nákupem

Zavoláme Vám
Vám zavoláme
online
Zavoláme ihned

Nenechávejte si to pro sebe

Pomohla vám tato stránka?