Samsung GALAXY Tab S2 9.7 LTE

+ doprava zdarma
Luxusní vzhled, velmi kvalitní materiál, parádní výkon a špičkový obraz na 9.7" S-AMOLED displeji
Skladem v eshopu
Doručení v pátek 9.12.

Hotově se zárukou nejnižší ceny.

14 995 Kč 16 995 Kč
12 393 Kč bez DPH

Zobrazit podrobné technické parametry

Klíčové vlastnosti

multi

Bezproblémové zpracování více úloh současně

Zpracovávejte s tabletem Galaxy Tab S2 více úloh současně jako profesionál. Sledujte filmy v rozlišení HD, zatím co listujete digitálním časopisem či elektronickou publikací nebo při procházení webu. Spouštějte více aplikací v režimu rozdělené obrazovky nebo v polohovatelných vyskakovacích oknech.
multi
foto

Čistší, jasnější snímky

8 Mpx fotoaparát a objektiv se světelností f / 1,9 tabletu Galaxy Tab S2 umožňují pořizovat jasnější a čistší snímky a videa i za nepříznivých světelných podmínek. Prohlížejte si fotografie a videa v dokonalé čistotě na velkém displeji Super AMOLED.
Otisk

Zabezpečení pomocí otisků prstů

S tímto tabletem získáváte lepší zabezpečení díky pohodlné a přesné funkci otisků prstů. Stisknutím tlačítka Domů aktivujete zámek odemykání otiskem prstů. Ověřené otisků prstů lze použít k omezení / povolení webového prohlížeče, režimu zamknuté obrazovky a k přístupu k vašemu účtu Samsung.
Otisk

Prodejem to nekončí

Využijte službu O2 Péče a o nic se nestarejte

Pořídit si nový telefon je radost, ale kdo stojí o starosti s přenesením kontaktů a nastavením všeho potřebného? Nechte to radši na nás.

Nový telefon vám zprovozníme, abyste mohli ihned používat internet a e-mail. Zároveň získáte přístup do obchodu s aplikacemi, kde vám ukážeme, jak si stáhnout ty, které vám usnadní život.

Přeneseme kontakty ze starého telefonu do nového a odborně nalepíme ochranné sklo na displej, na které vám dáme 20% slevu, stejně jako na pouzdropaměťovou kartu.

Cena služby O2 Péče je 299 Kč jednorázově a můžete jí využít na všech O2 Prodejnách po celé ČR.

Nechte si zavolat

Poradíme vám s výběrem a nákupem

Zavoláme Vám
Vám zavoláme
online
Zavoláme ihned

Nenechávejte si to pro sebe

Pomohla vám tato stránka?