zavřít

Paušál pro cizince...

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat jak je to s paušálem pro cizince... Jsem slovenka a mám v ČR přechodní pobyt... Byla jsem se zeptat na prodejně a tam mi řekli, že přechodní pobyt není doklad vydaný ČR (i když je), tak paušál si pořídit nemůžu. Co přesně teda k tomu potřebuji? Tu na fóru jsem četla, že přechodní pobyt může být... tak můžu mít SK občanku a ČR přechodní pobyt? Děkuji...

Dobrý den,
    v případě, že máte v ČR krátkodobý přechodný pobyt (tj. bezvízový styk do 3 měsíců), pak postačí občanský průkaz/pas a čestné prohlášení o krátkodobém přechodném pobytu k aktivaci nedotovaného paušálního tarifu (tzn. tarifní řada NEON Basic, případně bezzávazkový tarif O2 ZERO). Podmínkou aktivace je v tomto případě složení vrátné záruky ve výši 15000 Kč. vč. DPH.
    Pokud máte v ČR dlouhodobý přechodný pobyt (tj. pobyt nad 3 měsíce, kde je vydáno i potvrzení o přechodném pobytu našimi úřady), pak postačí občanský průkaz/pas a potvrzení o přechodném pobytu v ČR. Potvrzení vydává ministerstvo vnitra ČR na maximální dobu 5 let. V tomto případě můžete požadovat aktivaci nedotovaného paušálního tarifu (viz výše), případně také aktivaci dotovaného paušálního tarifu se všemi tarifními výhodami, které uvádíme na stránkách www.o2.cz/osobni/mobilni-tarify. Podmínkou aktivace dotovaného paušálního tarifu je v tomto případě složení vratné záruky ve výši 2000 Kč vč. DPH.
    V případě, že jste předkládala občanský průkaz a potvrzení o přechodném pobytu a přesto nebylo žádosti vyhověno, může se také jednat o skutečnost, že jste byla na jedné z našich partnerských prodejen. Aktivaci je totiž možné učinit pouze na značkové prodejně. Proto bych vás v tomto případě poprosil ještě o uvedení pobočky, kde jste aktivaci paušálního tarifu požadovala. Děkuji.

Pomohla vám tato stránka?