zavřít

nefunguje 10.0.0.138

Dobry kdyz zadam do prohlizece 10.0.0.138 tak to nejde poradte predtim to slo Dekuji za INFO

Zdravím,
    doporučím zkontrolovat, zda-li vámi uvedená adresa je správna pro váš modem/router. Pomoci vám může následující odkaz: http://bit.ly/w2KJXH nebo uživatelská příručka.

20

stranka 10.0.0.138 nejde spustit!

51

Dobrý den,
    pokud vám stránka 10.0.0.138 pro vstup do konfigurace modemu dříve fungovala a nyní ne, pak tak může být způsobena z důvodu přehrání firmware (pominu-li nedostupnost stránky z důvodu odpojení od sítě). Doporučím vám zadat do příkazového řádku (Start - Programy - Příslušenství - Příkazový řádek) příkaz "ipconfig". Po zadání tohoto příkazu se vám zobrazí adresa vaší výchozí brány (default gateway). Přes tuto adresu se pak do konfigurátoru modemu dostanete.

16

zdravim
    zkousel jsem podle tohoto navodu a spusti se jiny konfigurator kde admin admin nefunguje

2

Hezký den,
    v tomto případě, se na vaší záležitost podívám blíže. Kontaktujte mne prostřednictvím formuláře: www.o2.cz/dotazproguru. V dotazníku uveďte značku a typ modemu, identifikační číslo přípojky a taktéž telefonní kontakt.

3

Děláte si z lidí čurinu,plná stránka odkazů a žádný nejde otevřít.Běžte se vycpat i s vašimi Guru.Hlavně to slavné 10.0.0.138 ZdenekPeter@seznam.cz

9

10.0.138

5

zdravim proc nefunguje adresa 10.0.0.138

11

zdravim proc nefunguje adresa 10.0.0.138

11

které části jako nerozumíte? nechte si to udělat někomu, kdo ví oč takdy kráčí. hold návod není vhodný pro někoho, komu dělá problém pochopit jednoduché věty. jestli někdo například změnil default gateway, je potřeba provézt restart zařízení (modemu, routeru) do továrních nastavení. pak teprve půjde i 10.0.0.138 :-) ach jo. jak se zdá, je tady bohužel plno hrdinů soc. práce.

6

Hmm, ale ať dělám, co dělám, tak to prostě nejede. Když připojím modem k noťasovi, kde mám nainstalovaný Windows 7, tak to fachčí, ale když se chci připojit na stolním PC s XP, tak to nejde. V nastavení nemůžu nic najít, restart modemu na tovární nastavení je provedenej a chyba teda asi bude někde v XP. Ale kde?

2

máte propojen PC (Win XP) kabelem s modemem/routerem? nebo bezdrátově ? jakou hlášku vám zdělí prohlížeč po zadání adresy http://10.0.0.138

3

Klasika:
    Aplikace Internet Explorer nemůže zobrazit tuto webovou stránku.

Můžete vyzkoušet následující možnosti:
    Diagnostika potíží s připojením

Další informace

router je propojenej s PC kabelem a net normálně běží, ale tohle se vždycky objeví, když zadám http://10.0.0.138 :-( Antivirem to taky není. Fakt nevím :-(

1

Podařilo se Vám prosím nějak vyřešit tento problém? Dělá mi to to samé. Stránka se nenačte.

1

Dobrý den,
    pokud nefunguje žádná z výše uvedených rad, doporučím se obrátit přímo na kolegy na lince technické podpory na čísle 800184084. S pozdravem Jirka, O2 Guru

Podařilo se Vám prosím nějak vyřešit tento problém? Dělá mi to to samé. Stránka se nenačte.

0. Pokud nefunguje 10.0.0.138 zkuste nejdřív 192.168.1.1 také se ujistěte že nepíšete tohle: WWW.10.0.0.138 !! WWW tam nesmí být !!

1. Otevřete nabídku Start a do políčka hledání zadejte 'cmd' bez uvozovek. Otevřete ho.

2. Do příkazového řádků opište příkaz 'ipconfig /all' bez uvozovek. ve vypsaných výsledcích najděte "bezdrátové připojení k síti" pokud používáte wifi, případně "připojení k místní síti" pokud jste připojeni kabelem. Následně pod tímto výsledkem hledejte dokud nenarazíte na políčko "Výchozí brána: X.X.X.X" - to X.X.X.X je IP adresa kterou zkuste zadat do prohlížeče. Mělo by to fungovat.

Ale problém je, ze je tam nic nemam v ty vychozi brane :(

1

tak to nemusi byt problem nastavenia modemu ale problem nastavenia default gw vo windows, pozrite ci je ip adresa ziskavana automaticky alebo rucne zadavana

ak je automaticky a nefunguje tak je zle nastaveny modem
    ak je rucne, tak treba skontrolovat ci je ako gw nastavene 10.0.0.138 (samozrejme ip adresa musi byt tiez zo subnetu 10/8)
    na o2 guru sa vyprdnite, to su cvicene opice co idu podla navodu, ale nevedia samostatne uvazovat nad riesenim problemu :D

1

Dobrý den,
    mně ta stránka 10.0.0.138 funguje a aj se přihlásím, ale na té stránce se prostě nedá na nic kliknout a podle mě se tam teda wifi připojení vytvořit nedá. Tak se Vás ptám, jestli modem ZyXEL P-600 series, vůbec podporuje vytvoření wifi připojení? A tady ( http://bit.ly/w2KJXH ) ten typ modemu není!! Je tam akorát ZyXEL Prestige 660HW-T3 v2 ( http://www.o2.cz/osobni/techzona-modemy-pro-adsl-vdsl/p660hw-t3v.html?article=229591 ) A když zadám do prohlížeče adresu 10.0.0.138 tam se přihlásím a zobrazuje se mi to tam jako ten ZyXEL Prestige 660HW-T3 v2 přitom mám ZyXEL P-600 series. Akorát na té levé straně pod tím P660HW-T3 v2 není nabídka "Network" a ty ostatní.. Jestli tady jde vytvořit wifi připojení, tak mi prosím poraďte jak. Děkuji

4

udělej reset routeru a nastav ho znovu

V zadu routeru je tlačítko resetu zmačknout než začne blikat kontrolka POWER pokažde je to 6 sec.
    Pak adresa 10.0.0.138.

1

jirka

1

Jsou to sráči. Návod na zyxel p-600 series nemaj a přitom jsme ho u nich kupovali. Kašlu na ně a jdu jinam.

1

Vyzkoušejte zadat do prohlížeče 10.0.0.138:8080
    bez www i http (nesmí být)
    někdy se stane, že při zapojování internetu je nastaven výchozí port, buď jen 80 nebo 8080.
    zadejte jmeno admin a heslo admin a jste v nastaveni a zadny reset neni treba :) O2 nejsou tak spatny, jen to maji narocnejsi a pro bezne lajky je to složitý. o2 se mě už dlouho snaží dostat a nedaří se jim to, protože provozuju jednu z největších torrent sránek a snaží se mě už hodně dlouho blokovat, ovšem, zbytečně :)

2

Vyzkoušejte zadat do prohlížeče 10.0.0.138:8080
    bez www i http (nesmí být)
    někdy se stane, že při zapojování internetu je nastaven výchozí port, buď jen 80 nebo 8080.
    zadejte jmeno admin a heslo admin a jste v nastaveni a zadny reset neni treba :) O2 nejsou tak spatny, jen to maji narocnejsi a pro bezne lajky je to složitý. o2 se mě už dlouho snaží dostat a nedaří se jim to, protože provozuju jednu z největších torrent sránek a snaží se mě už hodně dlouho blokovat, ovšem, zbytečně :)

Pokud to někomu pomohlo, prosím tak to se napište at mám zpětnou vazbu, napsal bych článek, díky :)

mě to pomohlo :)

hooligen
    28.05.2012 17:20

Jsou to sráči. Návod na zyxel p-600 series nemaj a přitom jsme ho u nich kupovali. Kašlu na ně a jdu jinam.

A díval jste se zprávně? Jen na připomínku P600 series je jen název serie která má několik podkategorii. Když obrátite modem vzhůru nohama tak tam na štítku naleznete cele znění modemu. Stačí se podívat a pohledat a pak podle toho hledat na techzoně modem Zyxel.

Stejny problem jsem vyresil tim, ze jsem pro zadani adresy 10.0.0.138 pouzil prohlizec windows internet explorer. Nevim, jak u jinych prohlizecu, ale v opere jsem se taky neprihlasil

Chyba je evidentně na straně poskytovatele,tedy O2.Připojení k 10.0.0.138 je totiž blokováno jejich branou firewall.

Mirek
    28.06.2012 09:37

Chyba je evidentně na straně poskytovatele,tedy O2.Připojení k 10.0.0.138 je totiž blokováno jejich branou firewall.

Jak vam muzem blokovat pristup na 10.0.0.138 branou firewall znasi strany?Kdyz to je komunikace mezi modemem a PC,to je zalezistost ciste lanova,to ze vam nekomunikuje vas modem s PC neni zalezisto blokace ze strany operatora.Nejdriv si zjistete fakta,zkuste si vyresit proc se nemuzete do nastaveni dostat a pak nekoho obvinujte,rozhodne si zkuste ping na 10.0.0.138,pokud neprojde dejte si ipconfig,zjistete si jestli vubec mate pridelenou ip adresu a vychozi branu,rozhodne bych se i zamyslel nad tim jestli je modem vubec od o2,jiny provider nebo vyrobce muze mit vychozi branu jinou i kdyz je to stejny typ modemu.Proste to zkuste resit nejdrive v komunikaci vaseho PC. POkud vam na modemu sviti adsl kontrolka a internet kontrolka provider vam internet do modemu pousti.

4

kdyz zadam do prohlizece 10.0.0.138 tak to nejde
    poradte predtim to slo
    Dekuji za INFO

Mirek
    28.06.2012 09:37

Tak už konečně vím, odkud Kyslíci vybírají své "guru". :-))))))

2

Mě se zas k 10.0.0.138 nešlo připojit proto, že jsem se to snažil provést přes internetové připojení vytvořené pomocí USB modemu (vypadá jako bílá flashka), tedy ne přes ten modem který jsem se snažil nakonfigurovat ("když se má něco nastavit na nějaké webové stránce, tak je snad jedno jak se na ní dostanu, ne?" ...ehm, není). Pak přes wifinu toho konfigurovaného modemu, která už se tvářila že funguje, počítač ji viděl atd. Ale až když jsem přemohl lenost, šel ke konfigurovanému modemu a připojil se k němu tím žlutým kabelem, tak to šlo.

mám stejný problém. 10.0.0.138 mi nefunguje v žádném z prohlížečů, modem jsem resetovala do továrního nastavení. Ještě nedávno to normálně fungovalo

1

nejde mi spustit bezdratove připojeni k internetu

2

10.0.0.138 nefungovalo ani předtím a užnevím co stím poradíte mi ????

Máš tam a nulu navíc :)

Nevím sice co je příčinou, ale u mne jak na routru adsl a následných wifi je pro přístup do konfiguračních programů potřeba odpojit kabel od poskytovatele adsl(přístup na internet) a pak zadat IP adresu 10.0.0.138 a vše funguje tak, jak pro konfiguraci potřebuji. Po vrácení kabelu a připojení k internetu je situace stejná tak jak ji popisujete.

Dobry
    kdyz zadam do prohlizece 10.0.0.138 tak to nejde
    poradte predtim to slo
    Dekuji za INFO

Dobrý den,
    řešení naleznete výše. V případě přetrvávajících potíží kontaktujte prosím technickou podporu na čísle 800 184 084.

Jarda
    24.09.2012 15:49

Dobrý den,
    řešení naleznete výše. V případě přetrvávajících potíží kontaktujte prosím technickou podporu na čísle 800 184 084.

pomoc za vsetky drobne, O2 Guru Jarda si dnes na chleba vydelal... vyhadzat ich vsetkych na hodinu patlalov neschopnych :)

Ahoj!
    Použij: http://192.168.1.1
    (již to tu bylo)

Nejdříve zkuste http://vas.mozek ... Pokud je cíl nedosažitelný tudíž-neexistující, tak je nepravděpodobné, že tento problém vyřešíte ! .. Tak sakra už zavolejte na to O2 číslo a přestaňte sem psát totalne kraviny !!

2

Mi to taky nefungovalo, já jsem měl připojený switch a ze svitche to šlo do modemu, tak jsem vypojil switch a modem jsem připojil přímo k pc... A nastavil. Ale pořád mám problém stím aby mi šla wifi a aby ten modem fungoval tak jak má, takže jsem z toho zmatený.

Zkus 192.168.1.1 a heslo 1234

1

Zkoušel jsem vše co tady bylo napsáno, ale pořád mi to nefunguje

1

Zdravím,
    zkoušel jste také jednu z prvních rad týkající se zjištění IP adresy, přes kterou se dá do modemu připojit? Konkrétně tento:
    Doporučím vám zadat do příkazového řádku (Start - Programy - Příslušenství - Příkazový řádek) příkaz "ipconfig". Po zadání tohoto příkazu se vám zobrazí adresa vaší výchozí brány (default gateway). Přes tuto adresu se pak do konfigurátoru modemu dostanete.

1

Taky jsem měl jistý problém.Stačí pouze vypnout antivir a resetovat modem

Zdravím připojení na WiFi http://10.0.0.138/ Funguje mám ZyXEL 600 a WiFi funguje.

Dobrý den, doporučím vyzkoušet restart do továrního nastavení, poté by již přístup měl fungovat.

S Vypnutým DHCP to nespustíte ani kdyby jste se na hlavu stavěly. Chce to nový FW protože tady to nejde nastavit... leda bych věděl jak se připojit a IPv6 adresu modemu vždy se ukazuje adresa nadřazeného modemu

1

neojeví se přihlašovací kod

Zdravím Honzo,
    v případě, že vám nefungují přednastavené přihlašovací údaje, došlo ke jejich změnění. Pakliže si nové údaje nepamatujete, doporučím podržet po dobu 15 sekund tlačítko restart. Dojde ke továrnímu nastavení. Následně budete moci se do modemu přihlásit prostřednictvím přihlašovacího jména a hesla ADMIN.

Tak to pracovalo normalne ale je to tak mesic co u default gateway je napsáno
    fe80::1%13
    a az pod tim
    10.0.0.138

A bohuzel 10.0.0.138 nepracuje.

Zdravím,
    zkuste obnovit tovární nastavení modemu (podržení tlačítka RESET po dobu 10 vteřin) - gateway by měla být opravena zpět na 10.0.0.138 a měla by být funkční.

1

Připoj se kabelem a ne přes WIFI

10

Pomohla vám tato stránka?