zavřít

  Modré volání - Bonerix

  Dobrý večer,máme problém s přihlášením do Modrého volání,do kolonky uživatelské jméno napíšu své jmeno a příjmení,ale vždy mi napíše že uživetelské jmeno nebylo správně zadané.Prosím poradte _____________________________________________________________________________________________________ ŘEŠENÍ:Modré volání provozuje firma Bonerix s.r.o. S vašimi požadavky vám nemůžeme pomoci, proto je vyřiďte na www.modrevolani.cz po přihlášení. Další možností je kontaktovat infolinku 800 11 55 77 (8:00 až 17:00) nebo zaslat e-mail na info@modrevolani.cz. Vaši O2 Guru

  Kolik je 9 + 2 ?

  Dobrý den,
  uvedenou potíž s vámi rádi vyřeší specialisté z firmy Bonerix, pod kterou Modré volání spadá. Kontaktujte je prosím na lince 800 11 55 77.

  24

  Děkuji

  9

  dobry den potrebuji zadat kod ze sms a nevím kam dekuji

  62

  Bezplatná linka? Za každý hovor zaplatím 30 kč :-)))

  63

  DOBRY DEN. TED JSEM OBDRZEL SMS ZE JSEM NEZAPLATIL FAKTURU MODREHO VOLANI . JA JSEM ZADNOU FAKTURU ALE ZATIM OD VAS NEODRZEL. UZ MINULY TYTEN JSEM KONTAKTOVAL VASEHO ZAMESTNANCE V POBOCCE ZE VSICHNI KOLEGOVE Z PRACE UZ MAJI FAKTURY ALE JA NE, BYLO MI RECENO ZE MI FAKTURA PRIDE ALE PRISLA MI SMS ZE JSEM NEUHRADIL ANI NIVIM JAKOU CASTKU A ANI NEVIM KAM. DEKUJI Mizera

  41

  Dobrý den,
  veškeré otázky týkající se Modrého volání doporučím směrovat na společnost Bonerix s.r.o. na lince uvedené výše.
  Děkuji za pochopení.

  7

  Dobrý den,
  již 3x jsem psal email na info@modrevolani.cz a stále bez odpovědi.
  Vámi uvedené ,,bezplatné,, číslo je zpoplatněno 30,- CZK!
  Jak mohu dostat odpověď na moji otázku?
  Děkuji Radim Javůrek

  16

  Hezký den Radime,
  linka 800 11 55 77 je opravdu bezplatná - všechna čísla s předvolbou 800 (tzv. zelené linky) jsou bezplatná. Jak je zde zmíněno - veškeré dotazy týkající se Modrého volání směrujte, prosím, na společnost Bonerix s.r.o.

  7

  Sice o tom konkrétním problému nic nevím, ale evidentně tady směšujete 2 různé věci: volání na čísla začínající 800 je skutečně vždy z ČR bezplatné, tj. za toto volání mi nic nemůže naúčtovat operátor přes kterého volám (tedy třeba O2 v případě volání z běžné pevné linky, nebo třeba Vodafone v případě volání z mobilu v síti Vodafone).

  Nic ale nebrání tomu, aby si za poskytnutou službu naúčtoval poplatek subjekt, který na té lince se mnou řeší nějaký problém (třeba když budu řešit nějaké záležitosti ohledně ČEZu nebo České spořitelny, tak ČEZ nebo Česká spořitelna). Ten si pak tento poplatek zaúčtuje do faktury za své služby. A samozřejmě takovým subjektem může obecně být i mobilní operátor.

  13

  Dobrý večer. Odeslala jsem SMS a ta dotyčnému přisla již čtyřikrát. Jak jeto možné.

  3

  Pěkný den,
  mohl se jednat o chybu vaší SIM karty nebo příjemce. Pokud do budoucna dojde k opakování této chyby, rád se na záležitost podívám blíže. Kontaktujte mě pomocí naší aplikace: http://bit.ly/y3Py1L.

  3

  Dobrý den, musím reagovat na ,,bezplatnou linku,, toto máme uvedené v letáku:
  Pro všechny zákazníky máme k dispozici bezplatný servis prostřednictvím výše uvedené stránky nebo emailu na nich uvedeného, nebo zákaznickou linku, zpoplatněnou sazbou 30 Kč s DPH na vrub čísla, které je během hovoru řešeno (800 11 55 77).
  Jak tomu mám rozumět??
  Děkuji Radim

  4

  Pěkný den Radime,
  informace, které vám poskytl kolega Mirek, jsou správné. Zelené linky začínající číslem 800 jsou vždy zdarma. Velice rád se podívám blíže na vámi uvedený leták. Můžete jej naskenovat a vložit do přílohy příspěvku?

  7

  Poplatek za hovor není totéž, co poplatek za službu, která se tím hovorem poskytuje - podrobněji viz v mém příspěvku kousek výš.

  1

  Dobrý den, musím reagovat na ,,bezplatnou linku,,
  Pro všechny zákazníky máme k dispozici bezplatný servis prostřednictvím výše uvedené stránky nebo emailu na nich uvedeného, nebo zákaznickou linku, zpoplatněnou sazbou 30 Kč s DPH na vrub čísla, které je během hovoru řešeno (800 11 55 77).
  Jak tomu mám rozumět??
  Děkuji Věra

  2

  Už jsem to tu psal ... Samotné volání je zdarma, tj. můžete volat třeba z telefonní budky :-) a nemusíte tam házet mince. Ale pokud na té lince řešíte problém týkající se nějakého konkrétního čísla, které funguje pod Bonerixem, tak Vám Bonerix naúčtuje na vrub toho řešeného čísla poplatek 30 Kč.

  Volám na Vámi uvedené číslo, a asi už dvě hodiny mě to automaticky vypíná. Děkuji za odpověd. Nespokoje zákazník David

  1

  Dobrý den,
  veškeré požadavky je možné vyřídit na stránce www.modrevolani.cz po přihlášení. Další možností je kontaktovat uvedenou infolinku (provozní doba je v pracovní dny 8:00 až 17:00 - zřejmě z toho důvodu se vám nedaří na infolinku dovolat). Poslední variantou je zaslání e-mailu na info@modrevolani.cz.

  2

  dobry den ještě mi nepřišla faktura Iveta Zelena tř.5 kětna 186 Pečky ivizelena@seznam.cz děkuju

  Dobrý den,
  zašlete nám tento popis a vaše číslo na www.o2.cz/dotazproguru. Fakturu vám poté poskytneme a zjistíme, kde nastala potíž s doručením. Děkuji.

  Dobrý den, máme stejný problém. Kde je zase chyba, hlavně, že přišlo několik sms aby jsme nezapomněli změnit tarif. Prosím co s tím?

  Dobrý den,
  pokud tím samým problémem máte na mysli přihlášení na stránkách Modrého volání, pak využijte jeden z kontaktů, které jsem uváděl výše. Děkuji.

  1

  Jiří Rudzki > Váš příspěvek byl smazán, jelikož obsahoval citlivé údaje. Na dotaz neodpovídáme, jelikož jste ho neuvedl.

  1

  ja mam take problem s modrym volanim.na cis.800115577 nemohou nic vyzidit.Pozaduji aby mi neprichazely esemesky ze volany je uz dostupny.prosim o vyzizeni zadosti.tel.725009907 dekuji

  1

  Hezké dopoledne,

  je mi líto, ale jelikož je vaše služba vedena pod rámcovou smlouvou společnosti Bonerix, je zapotřebí se ohledně přenastavení vašich služeb obrátit na uvedenou linku, popřípadě nedaří-li se vám na linku dovolat, pak můžete svůj požadavek zadat také na www.modrevolani.cz.

  1

  je dodatečná aktivace některých balíčků přes net zpoplatněna?...jak zjistím, zda mám aktivní roaming?..děkuji

  Dobrý den,
  na dotaz vám zodpoví specialisté z Modrého volání. Doporučím je kontaktovat přímo na jednom z kontaktů, které jsou uvedeny výše.

  Jsem velmi nespokojená uživatelka. Dostala jsem jen pár SMS, že jsem ve VPN. Nedošla mi žádná smlouva k podpisu a nikdo mne od vás nekontaktoval, ani se k vám nemohu dovolat. Při přihlášení je mi na mé heslo odpovídáno, že nelze přihlásit. Pokud tento problém nebude co nejdříve vyřešen, budu rušit nejen toto volání ale i ostatní služby od O2.

  2

  Dobrý den,
  rád bych vám poradil a vysvětlil situaci. Zde je však nutné, aby se na záležitost podívali přímo specialisté z Modrého volání. Uvádím veškeré kontakty, na kterých jsou k zastižení:
  - stránka www.modrevolani.cz - po přihlášení
  - infolinka 800 11 55 77
  - e-mailový kontakt info@modrevolani.cz
  Děkuji za pochopení.

  dobrý den,volal jsem na modré volání a neustále mne odkazují na net. ale já potřebuji informace hned a né až někdy.Potřeboval jsem vědět v jakém stavu připojení je má obědnávka na připojení pod Bonerix s.r.o.

  Pěkný den,
  jelikož váš dotaz je směřován ke společnosti Bonerix s. r. o, doporučím celou záležitost vyřešit pomocí následujícího odkazu: http://bit.ly/10IYuDH.

  Zajimalo by me jak dlouho trva prenos cisla z O2 dobijeci karty na pausal modre volani. Psal jsem dotaz primo na jejich mail a zadna reakce. Objednavku jsem jiz take zaslal...

  Dobrý den,
  obecně je převod z dobíjecí karty na paušální službu proveden do 3 pracovních dní od doručení smluv. Jelikož má Modré volání vlastní individuální nabídku, je možné že převod čísla na jejich paušální tarif má jinou lhůtu.
  Věřím, že na váš e-mailový dotaz dostanete od specialistů brzy odpověď. Využít můžete také telefonického kontaktu.

  Dobrý den prosím vás , chtěla jsem se zeptat co musím udělat aby mi místo dvou složenek na dvě tel. čísla chodila jenom jedna....děkuji

  Zdravím,
  aby vám bylo možné zasílat pouze jednu poštovní poukázku, je zapotřebí sloučit vaše telefonní čísla pod jednoho plátce. Velice rád se podívám blíže na celou záležitost. Kontaktujte mě pomocí: http://bit.ly/y3Py1L.

  Dobrý den,
  nebyla mi dorucena faktura jedna se o cisla 725763313, 725747080, 608355571, 737838296.
  Prosim o zaslani.
  dekuji Juroskova

  Zdravím,
  všechny vámi uvedené čísla jsou vedeny na společnost Bonerix s. r. o. Pokud vám vyúčtování nepřišlo, doporučím se obrátit na výše uvedenou společnost.

  DOBRY DEN. TED JSEM OBDRZEL SMS ZE JSEM NEZAPLATIL FAKTURU MODREHO VOLANI . JA JSEM ZADNOU FAKTURU ALE ZATIM OD VAS NEODRZEL. Na Bonerixu to nikdo nebere,na SMS neodpovídáte.Tak prosím poradit a nevyhrožovat!
  Děkuji Pospíšilová

  2

  Pěkný den,
  služby, které jsou vedeny na společnost Bonerix s. r. o, doporučím řešit přímo s kontaktní osobou nebo prostřednictvím zákaznické linky výše uvedené společnosti.

  Kde najdu v Pardubicích o2 prodejnu?Díky za odpověď.Petr

  1

  Dobrý den, seznam O2 prodejen v Pardubicích naleznete zde - http://www.o2.cz/osobni/prodejny/pardubice/

  Je to banda vubec neodpovidaji.

  A o2 jim to trpi to jim dělá pěkné jméno

  dobrý den, volám na infolinku 800115577 a stále mě to odkazuje na internet a okamžitě se to vypne.

  dobrý den, potřebuji zjistit jestli mám uhrazenou poslední fakturu,
  děkuji za odpověď.
  Kopes

  Dobrý den,
  pokud je číslo psáno na firmu Bonerix (Modré volání), pak pro informace o vyúčtování kontaktujte přímo tuto firmu. V opačném případě nám zašlete telefonní číslo a rodné číslo/IČO pro ověření. Následně prověříme, zda máte fakturu uhrazenou, či nikoli.

  1

  Dobrý den, mám problém stratil se mi telefon a nutně potřebuji poradit jak ho mám zablokovat.

  Hezký den, doporučím kontaktovat přímo společnost Bonerix nebo naši infolinku, případně náš formulář www.o2.cz/dotazproguru

  Vážení a drazí info linka modrého volání nefuguje, je účelově nadefinovaná sdělovat informaci, že se člověk může odkázat sem, háhá. Fakt vtipné. Si vaše služby dejte někam.

  Dobrý den, stále mám problém ohledně komunikace. Už jsem napsal čtyři emaily na 'info@modrevolani.cz' ,že jsem neobdržel fakturu a tím pádem ji ani nemohu zaplatit, ale stále mě nikdo neodpověděl. Jen přišla SMS, že budu 21.8.2013 odpojen. Na ,,bezplatné,, číslo se mě volat nechce (poplatek 30,-) a stejně to nikdo nebere.
  Mohl by mě někdo od O2 pomoci.
  Děkuji a s pozdravem Radim Javůrek

  Zdravím Radime,
  velice rádi bychom vám pomohli. Jelikož však jsou vaše služby vedeny pod společnosti Bonerix s. r. o. je zapotřebí jakýkoliv požadavek, stížnost či reklamaci řešit přímo s výše uvedenou společnosti.

  1

  Blanka Moravcová

  Dobrý večer, mám problém, s přihlášením manžela do modrého volání, převedla jsem 5. čísel k vám, ale přišly mi jen 4, sim karty, tak jsem znovu přihlásila číslo. a pořád žádná odezva. já a 3.z rodiny už voláme, co mám dělat dál.Čekat na odezvu.

  Hezký den, kontaktujte prosím za tímto účelem společnost Bonerix.

  2

  nemuzu se za registrovat

  maji taky sve webove stranky kde se muzu za registrovat

  Dobrý den,
  pokud jde o registraci do Modrého volání, pak prosím pro řešení potíží kontaktujte přímo je. Bezplatnou infolinku máte uvedenou na stránce www.modrevolani.cz, případně jsem uváděl kontakty také zde v tomto vlákně.

  jak ziskam kod ke prihlaseni

  Dobrý den,
  kód k přihlášení je uveden v dopise, který zasíláme při převodu čísla z firemní rámcové dohody na Modré volání. Pokud jej nemáte, obraťte se prosím přímo na Modré volání. Kontakty naleznete výše v tomto vlákně.

  2

  Dobrý den, nepřišlo mi ještě vyúčtování za služby. Mohu si fakturu někde stáhnout nebo pošlete mi ji?
  Díky.denisa

  Dobrý den,
  jelikož píšete pod vlákno s názvem "Modré volání", předpokládám, že máte službu zprostředkovanou přes tuto organizaci.
  Pro informace o aktuálním vyúčtování se v tomto případě obraťte přímo na Modré volání: www.modrevolani.cz

  Prosím o info, jak dlouho po nahlášení požadavku trvá nastavení služby příjem a odeslání MMS. Děkuji

  2

  Zdravím,
  standardní doba pro aktivaci MMS zpráv je 24 hodin.

  OMG! Větší paskvil jsem nezažil. SMS kód samozřejmě už nemám (smazal jsem ho z mobilu) a nevím, kde ho sehnat. Abych mohl nahlédnout do "slavného" menu, do prostředí jako je u O2 - mojeO2 pro firmy. Hlavně to vyúčtování. Jak mám čuchat, je to zaplaceno či ne. Nemluvě o změně nastavení služeb....

  Kdoví, zda je tato možnost vůbec na jejich webu v administraci - Bonerix s.r.o.

  Dobré dopoledne,
  na samoobsluze pro zákazníky společnosti Bonerix se momentálně pracuje. Nyní ji tedy ještě není možné využít. S dotazy ohledně vyúčtování se, prosím, obraťte na infolinku 800 11 55 77.
  Hezký den.

  Dobrý den,v úterý jsem si žádala o balíček internet 150 za 90kč ke svému tarifu mini a doteď se nikdo neozval a internet nemám funkční.Děkuji A.Gregorová, tel.č.777637648

  Hezký den, kontaktujte prosím za tímto účelem společnost Bonerix.

  757SY5bq4P6

  3

  Dobrý den,chci se zeptat,proč chcete po mě při uzavírání smlouvy kompletní rodné číslo,číslo občanského průkazu a datum jeho platnosti. Děkuji za odpověď JOSEF.

  Zdravím Josefe,
  jedná se o potřebné ověřovací údaje, které je zapotřebí při uzavření smlouvy uvést, aby nedošlo ke zneužití služeb.

  Dobrý den už třetí den se nemůžu dovolat na vaše číslo... já mám od Vás tarif MINI . Ale chtěla jsem se zeptat na možnosti internetu. Využívám internet pevné linky i s voláním. Nepotřebovala bych už pevnou linku a platba za internet se mi zdá drahá... Máte v nabídce i internety na pevný PC ???

  Dobrý den, nemůžu se dovolat už 3 dny přes číslo 800 11 55 77 . Žádnou možnost mi to neumožní provést.. Nejde vyťukat ani 1 nebo 2 , 3
  Jarmila Suchánková
  Heslo pro komunikaci:
  1958102

  1

  Dobré odpoledne,
  mrzí mě to, ale s dotazy týkající se Modrého volání vám nemohu pomoci. Je třeba se obrátit na infolinku 800 11 55 77. Její funkčnost jsem otestovala a vše je v pořádku. Zkuste zavolat z mobilního telefonu.

  Zdravím,
  ano, internet na doma můžete využívat také bez pevné linky. Pokud si ji přejete zrušit, kontaktujte naši infolinku *11(z mobilního telefonu v síti O2) či 800020202. Kolegové jsou k dispozici ve všední dny a to vždy od 8:00 do 20:00. Následně je poštou zaslán kód, který je opět třeba telefonicky nahlásit. Výpovědní lhůta je stanovena na následující kalendářní měsíc od prvního hovoru s kolegou z oddělení rušení.

  Reklamace katastrofa.Reklamoval jsem kromě jiného nastavení VPN u jednoho z čísel.Dozvěděl jsem se že není pod mou firmou,následně že tam je,že jsem na něj stejně nevolal apod-vše od stejné pracovnice Diany Fraňkové-hrůza ,hrůza,zvažuji všechny emaily odeslat do TV !!!!!!!!

  Zdravím , je někdo z o2Guru 'bandy' schopen sdělit kdy přestanou nejenom zde řešené problemy s Bonerixem?

  Dobrý den,
  Bonerix je dceřinná firma, která nabízí paušální tarify do konkrétních zaměstnaneckých programů. Máte-li konkrétní podnět, pak jej směrujte přímo na tuto firmu.

  dobrý den,

  Jedná se zde a to u většiny zde psaných problémů či potíží s firmou Bonerix a jejím produktem Modré volání. Zákaznická linka mě již 14 dní vyhazuje hovor ani řádně nezačne, faktury chodí pozdě a navíc nikdo se mnou nekomunikuje tudíž vaše rádoby chytré rady že máme kontaktovat výše uvedenou firmu či jí uvedené kontaktní údaje jsou nemístné - a nakonec již asi 3 - 4 týdny se snažím změnit tarif - byl by někdo ale kompetentní ochoten mi říci jak tohoto dosáhnout, když výše uvedená s.r.o. se svými zákazníky není schopna komunikovat ?

  Hezký den, jediná možnost je obrátit se na společnost Bonerix.

  1

  Děkuji, já vím jen mne to již unavuje....

  Prej bezplatná linka....hahahaha. První větu, kterou řeknou do telefonu je, že za to chtějí 30 CZK!!!!

  Dobrý den, tak mám dojem, že firma Bonerix je banda arogantních zlodějů. Mám týden jejich služby a jsem nespokojená. Při podpisu smlouvy udělali chybu, telefonicky jsem je na to upozornila, ať si to tam opraví (jednalo se o emailové spojení) a mám za to platit 30Kč?? Ještě mám týden čas na odstoupení od smlouvy, ale silně o tom začínám uvažovat.

  dobi te mi kredit 728205232

  1

  Jak se říká:
  "Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají"
  Reaguji na to, že infolinka pro "ne"klienty je zdarma, ale pokud budete řešit dotaz týkající se Vás (když už jste klientem), zaplatíte si za radu 30 Kč.
  Zajímavá filozofie...

  Přeji krásný den

  1

  Dobrý den, nejdou mi odesílat sms na zahraniční čísla, mužete mi prosím poradit co mám dělat aby to šlo? děkuji

  2

  Tato firma je opravdu banda zlodějů. Neposlali mi první fakturu za volání a při druhé smsce, která mi přišla jsem je upozornil na tento fakt a ať mi pošlou fakturu. Když mi přišla, hned jsem ji zaplatím. Jak se ukázalo později nebyla to první faktura, ale až ta druhá. Ta první byla jen za pár dnů a to v korunové hodnotě. Tuto fakturu jsem od nich doloval asi dva měsíce!!! a to několika emaily. Jediné co mi během těchto dvou měsíců přišlo je aby jsem zaplatil deaktivační poplatek necelých 240 Kč. Požádal jsem je o vysvětlení proč by jsem měl platit poplatek za službu u které jsem nedostal fakturu která by dokázala, že tento dluh opravdu existuje. Na tento dotaz jsem nedostal do dnešních dnů odpověď. Peníze jsem raději poslal a to ze strachu, aby na mě neposlali exekuci. Paní se kterou jsem si odpisoval mi nedokázala odpovědět na více otázek a tak jsem si řekl, že odstoupím od smlouvy vykořisťování zákazníka a pro neschopnost správně vypočítat fakturu a za jejich chyby musí platit zákazník. Odvolat se nedá protože neodpovídají na otázky jím položené. Chtěl by jsem ještě dodat perličku co mi bylo zděleno po několika emailech když jsem je žádal o zaslání faktury. Paní mi napsala ať si zavolám na "bezplatnou linku". Díky tomuto vláknu, které tady je, jsem už věděl, že jejich "bezplatná linka", až tak bezplatná není, a tak jsem ji oznámil, ať mě netahá za nos a taky, že nevím jak by mi byla operátorka schopná poslat výpis po telefonu. Nejsem firma a tak fax nemám. Mohl by jsem taky napsat moje emaily a jejich odpovědi, ale to by bylo na dlouho. Jinak paní mi odepisovala na urovní první třídy a to z důvodu, otázek na které jsem nedostal odpověď a když jsem ji upozornil, ať si přečte email co jsem ji poslal předtím než začne odpovídat, tak mě "hodila" k jiné spolupracovnici. Nad tím mi zůstává rozum stát. Umí tam opravdu někdo číst? Musím se jich ale zastat a to, že tam opravdu umí aspoň jedna osoba číst a to ta, co mi do cca dvou měsících poslala výpis o který sem tak dlouho žádal. Na svojí obranu by jsem chtěl říci že na výpise nebylo nic víc než částka co mám zaplatit. Nebyly tam ani telefonní čísla co nám u nich nahlášené. Tato faktura byla vyhotovena někým na koleně. Rozhodl jsem se že odstoupím od smlouvy a nedoporučuji lidem tuto společnost. Taky jsem měl v umyslu nahlásit jednání této firmy na ČTÚ (český telekomunikační úřad), ale bude to těžké, protože (teď nenarážím na tuto firmu ani zaměstnance s ní spojené) mi někdo vymazal z emailu všechny emaily i faktury které mi od této společnosti přišly a to od začátku smlouvy. Je to si náhoda, že si mi někdo naboural na email po tom co jsem jim oznámil, že je nahlásím na ČTÚ. I tak chci odejít z této společnosti. Škoda je, že přihlášení je jednoduché, ale odstoupení je možné jenom písemně (dopisem) na adresu společnosti Bonerix a to i s heslem pro komunikaci, které jsem zapoměl :-) Myslím si, že tuto společnost by neměli lidé podporovat, protože tento druh podnikání společností Bonerix a s tímto přístupem k zákazníkům je na úrovni šme-jdů. Snad se jednou, až bude podobných zkušenosti na tomto vláknu napsáno více, si lidé uvědomí, že podpora firem, které okrádají zákazníky vede jenom z zakládání nových podniků pro vidinu rychlého zisku.

  9

  Dobrý den,nedostal jsem na meil žádné vyúčtování za srpen,takže nevím kolik mám vůbec zaplatit!

  Hezký den, jedná-li se o fakturu k účtu s modrým voláním, kontaktujte prosím Bonerix.

  Dobrý den,
  na základě osobního kontaktu s Vaším pracovník, jsem získala O2 SIMkartu, k dokončení registrace mi pouze stačí zadat mé heslo, které však zřejmě nefunguje, protože navzdory faktům, nedokáže akceptovat Váš systém moje "nové heslo", ačkoliv jsem několikrátým pokusem ověřovala splnění podmínek o proporcích hesla, leč marně. Navzdory mým snahám, stále nemohu dokončit registraci mého nového účtu. Prosím, abyste neprodleně opravili chyby v systému či mi poradili, jaké mám volit následující kroky.
  S pozdravem Anna Šnajberková
  P.S,. SIM kartu již aktivně využívám, takže pokud nestojíte o mé peníze, tak já si budu nadále volat "pánu Bohu do oken" a vy mi můžete políbit šos. Děkuji za pochopení.A.Š.

  2

  Dobrý den,
  kdyz jsem u Vás požádala o novou simkartu, příjde mi se stejným číslem nebo s jiným?
  Děkuji

  1

  Dobrý den, doposud nemám fakturu za září, dojde vůbec.

  1

  Dobrý den,
  veškeré dotazy týkající se Modrého volání, prosím, směrujte na spol. Bonerix s.r.o.
  Zákaznická linka: 380 900 380 (po - pá od 7 do 20 hodin, o víkendu od 8 do 16 hodin); či 800 11 55 77
  Email: info@bonerix.cz

  1

  Zdravím...Nejsem spokojen že si O2 jen tak přehazují tarify,a snaží se maskovat to,že všem tak trochu nas..ou na hlawu!Hlavně aby se to zaškatulkovalo:-)Jo jste super.A po tom,co jsem zde četl,odepisujete jak se vám zlíbí.Takže končim zduř

  1

  Ctibor Mikunda

  2

  Dobrý den,
  dosud jsem neobdržel fakturu za služby za minulé období. Dle mých informací nemám tento problém jen já. Velice nerad bych platil nějakou sankci, když vina není na mé straně.

  Děkuji

  1

  Hezký den,

  jedná-li se o fakturaci za Modré volání, pak je zapotřebí se obrátit přímo na společnost Bonerix - Zákaznická linka: 380 900 380 (po - pá od 7 do 20 hodin, o víkendu od 8 do 16 hodin); či 800 11 55 77
  Email: info@bonerix.cz.

  Zdravím,docela jste mne pobavili,O2 si ledabile přehazuje zákazníky k jiné firmě(i když k dceřiné)s kterou nikdo nemá zkušenosti,a co sem četl,tak by měli dostat jedničku za posílání faktur a pomoc zákazníkúm.A otázka na toho Guráka tady,kdo nebo co vás přimělo k tomu,aby ste si lidi přehodili do firmy bonerix.Díky za odpověd,(pokud odpovíte) a prosím nepište.Obraťte se na firmu bonerix,sem pořád zákazník O2!

  A myslím že tímto krokem,od vás odejde spousty zákazníku.Jinak psal sem na ČTU,aby mi dali info. o firmě bonerix.

  Dobrý den,
  v případě, že máte tarif aktivovaný u společnosti, která má s námi smlouvu a sám nejste majitelem čísla či majitel/zaměstnanec firmy, pak záleží na dohodě této společnosti s další firmou (třeba i partnerskou společností s námi), to znamená že jedna společnost může převést všechna čísla na jinou, jelikož je majitelem čísel. Společnost Bonerix s.r.o. je náš smluvní partner. Veškerá nastavení tarifů si volí dle vlastního uvážení, proto nemáme možnost zasáhnout do řešení potíží s nastavením služeb či doručování vyúčtování.
  Děkuji za pochopení.

  2

  POZOR VŠEM,I ČTU,SE NECHCE VYJADŘOVAT K TÉTO FIRMĚ,PO NĚKOLIKA PŘEPOJENÍ,MNE STÁLE IGNORUJÍ.NEJSEM PRVNÍ KDO JIM VOLAL.

  1

  zdravím, po nezaplacení jediné faktury cca 1 týden po splatnosti mi zablokovali hovory a tři dny na to jsem byl odpojen ze sítě úplně. nechápu tento přístup a od Bonerix odcházím...

  2

  zdravím, po nezaplacení jediné faktury cca 1 týden po splatnosti mi zablokovali hovory a tři dny na to jsem byl odpojen ze sítě úplně. nechápu tento přístup a od Bonerix odcházím..

  1

  dobry den prosim vas potřebuju kredit 300kč dekuji do hodiny

  Hezký den,

  pokud si potřebujete dobít kredit, pak můžete využít některý způsob uvedený zde: http://www.o2.cz/osobni/221159-dobijeni/.

  info@modrevolani.cz.
  Dobrý den, emailová adr.:info@modrevolani.cz. neexistuje,nelze na ni nic odeslat, přesto ji uvádíte jako kontaktní adr. Takže cokoliv, co chci řešit, musím na zpoplatněné lince. Máte kontaktní, aktualní email.adresu? Děkuji

  Hezký den,

  záležitosti ohledně modrého volání je možné řešit prostřednictvím bezplatné linky 800 11 55 77 anebo emailem na adrese info@bonerix.cz.

  Ahoj,

  jmenuji se Martin,je mi 12 let a chtěl bych se zeptat na jednu věc,která mně strašně štve.
  Ai před 20 minutami mi přišla sms že už mám aktivováno modré volání..
  Což znamená
  Internet 1MB
  Volání neomezeně
  Sms neomezeně..
  Toto mám,jenom ten internet..Když jdu na internet tak se mi zobrazí že nemám nastavený telefon...
  V nastavení všechno mám tak jak má být..
  Zapnuté paketová data,a 02 Internet mám taky zaplej...
  Prostě nevím co mám dělat..

  Na linku 800105577 jsem už také volal a tam řekli že se mám obrátit tady na vás.
  moje číslo je 606407056 ....
  Prosíím poraďte mi :(

  Hezký den, na vaší SIM kartě je vše nastaveno korektně. Je tedy potřeba nastavit váš telefon dle návodu na www.techzona.cz

  Dobrý večír. Chtěl jsem se zaptat, nechal jsem si zaslat podrobné vyúčtování s tím, že mi kamarádka radila, že se z toho dá vyčíst i přímý obsah např: sms co kdo mi poslal a co jak jsem já odeslal, ale přesně text sms zprávy. Nastavil jsem si tovární nastavení telefonu a vše se mi smazalo, bohužel jsem to neměl nikde uložené ! Tak se ptám zda-li jde poslat i přímý obsah...Mám tam totiž důležité dokumenty, které potřebuji. Děkuji za odpověd.

  1

  Jo a jsem zákazníkem moje O2 a mám u vás zřízený paušál O2 Free

  Hezký den, nikoliv. Obsah není možný získat.

  Ale jak je to možné, vždyť někde v nějaký evidenci to musí být zaznamenané ? Požádal bych si o přeoslání znovu, ale bohužel to nejde...:( No moc jste mi neporadili :(

  Václav Kašpar

  Dobrý den,

  stále nemám fakturu za poslední období pro telefonní čísla rodinných příslušníků. Kde je problém, prosím?

  Děkuji

  Petr Kubíček

  petr.kubicek@autocont.cz

  Dobré odpoledne,
  zašlete nám váš dotaz včetně čísla služby prostřednictvím aplikace na http://bit.ly/vez9F5. Uveďte, prosím, na jakou adresu má být vyúčtování zasíláno. Situaci prověříme.
  Hezký den.

  Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jak se vůbec dostanu na svůj účet, když registrace proběhla úspěšně. Na jaké adrese se můžu přihlásit a zadat heslo pro komunikaci. Děkuji

  Zdravím,
  o jaký účet se jedná - Moje O2? Můžete mi ještě upřesnit, jakou službu u nás využíváte?

  802D38667

  Dobré odpoledne,
  mohu vám pomoci s konkrétním požadavkem?

  co tam už mám napsat když jiný jméno nemám!

  BONERIX JE NEJVĚTŠÍ PRŮSER FIRMY O2. JSOU TO NORMÁLNÍ HACKEŘI A PŘEKŮPNÍCI.
  JEDNOU VÁM FAKTURU POŠLOU O DVA TDÝNY POZDĚJI A PAK O DVA TÝDNY DŘÍVE CO TO JAKO MÁ BEJT. OKAMŽITĚ S TOUTO FIRMOU KONČÍM

  1

  Jsem velmi nespokojený uživatel "modrého volání". K faktuře za Kč 20 mi účtují pokuty za pozdní zaplacení této částky v řádu dní v cenách stovek korun. Takovéto jednání považuji za velmi neseriózní !!!!!!!!!

  1

  Pro informaci všem uživatelům si tento provozovatel účtuje za krátkodoubou deaktivaci hovoru částku 230 Kč, což považuji za velmi neseriózní jednání.

  1

  Dobrý večer, byla bych velice ráda, kdyby jste mi odblokovali mé číslo 725 399 611, kterému se tak stalo, díky O2 spojovatelce, nikdo se mi dnes nemohl dovolat, byla jsem stále obsazená. Jsem velice zklamaná, že Vaše tak příliš předražená infolinka je v provozu pouze do 17 hodin! To je teda služba zákazníkovi opravdu k nezaplacení. Martina

  2

  Jsem u Bonerixu 2 měsíc,ale řeknu vám hned mám domrdané vyučtovani klukovi který nikam nevolá a nepíše naučtovali 500 korun,vnímam je jako podvodníky a jak bude možne hned jdu od ních prič. A druhej kluk nikam nevolal mimo vpn a také měl naučtovanych20 korun ,že ja vul šel k nim. Bonerix už nikdy více.

  2

  Chtěl jsem se jěště zeptat,smlouvu která je na dobu 1 roka,dá se vypovědět ? Mně bylo řečeno že to nejde. To je přece volovina všechno jde,ale záleží za jakých podmínek.Tět nevím jestli operátorka která mi to řekla nebyla pod vlivem nejakých návykových látek.

  1

  Hezký den,

  jde-li o výpověď služby, která je vedena pod společnosti Bonerix, pak je zapotřebí se obrátit na linku právě této společnosti, kde by vám měly být sděleny veškeré podrobné informace.

  Dobry den jak se přihlásím do modreho volání abych mohl zmenit si tarif nebo kouknout na nabytku

  3

  Hezký den,

  ohledně bližších informací se, prosím, obraťte na linku: 800 11 55 77.

  Dobrý den,prosím o zaslání hesla pro komunikaci s Vámi(petr.krecmer@seznam.cz) a zároveň prosím o poslání nové sim karty nejlépe s původním telefoním číslem na adresu Luboslava Krečmerová,Kopretinová 213,Srbín 25162

  Zdravím,
  vaše služby jsou vedeny na společnost Bonerix s. r. o, proto prosím kontaktujte přiděleného obchodního zástupce či kontaktní osobu.

  DOBRÝ DEN, mám rooming pro volání ze zahraničí, ale sdělte mi prosím zda budu mít aktivní volání z Francouzské Polynesie- společenských ostrovů_Tahiti, BoraBora, Maupiti,Morea a Raiatea. Sdělte mi také prosím s kterými operátory mate aktivní smlouvu na těchto ostrovech,abych si mohla eventuálně operátora vyhledat a také mi sdělte tarif volání a SMS a MNS zpráv. Děkuji Zdražilová 723739606

  Hezký den,

  zda máte roaming vhodně nastaven pro vámi uvedené lokality, doporučím ověřit na lince určené pro služby vedené pod společností Bonerix a to 800 11 55 77. Co se týče našich roamingových partnerů, jejich přehled je možné nalézt zde: http://bit.ly/1dkRBgs.

  Ano operátor s vámi rád problém vyřeší. Za třicet korun a po přihlášení nastanou problémy. To co jít má nejde a co jste nechtěli to máte. Ale kdo má zkušenost s o2 už to asi znpá.

  1

  potřebuji si zablokovat hlasovou schránku. Vím, že je k tomu třeba zadat nějaký dód na klávesnici telefonu, můžete mi ho sdělit?Děkuji. Mirek

  1

  http://www.o2.cz/osobni/181387-doplnkove_sluzby_k_mobilnim_tarifum/236662-aktivace_a_deaktivace.html

  1

  Dobrý den, v neděli jsem volala Vaši linku levné volaní. Jsem majitelkou tarifu MAXi ( můj mobil 737932699 ) u Bonerixu a od 1.11.2013 mě nefunguje internet v mobilu, který bych měla mít k svému tarifu správně zadarmo. Včera jsem volala Vaši linku aŤ mě aktivijete na mojí SIMCE internet v mobilu. Operátorka mě řekla, že mají požadavek z neděle. Nicméně včera jsem měla mít v e-mailu zpětnou vazbu, co se děje a proč mě to stále nefunguje. SMSky, které jsem poslala mě prakticky službu zadarmo neaktivovaly. Domluvila jsem se tak s paní Dvořákovou na lince 380900380. De facto dáte službu k tarifu zadarmo, ale nic mě nefunguje jak by mělo a to už dneska máme 5.11.2013. S pozdravem Očenášková 737 932 699

  Dobrý den,
  bohužel s nastavením služeb u společnosti Bonerix s.r.o. vám nemáme možnost takhle online pomoct. Pro více informací vám doporučím obrátit se přímo na linku, kterou uvádíte, případně emailem na info@bonerix.cz.
  Děkuji za pochopení.

  dobry den mela bych takovy jeden dotaz neznam prihlasovaci kod kterym se muzu prihlasit muzete mi ho zaslat na tel cislo 602639894

  1

  Hezký den,
  jak již zmiňujeme v reakci na první příspěvek tohoto vlákna - nemáme možnost vám zde pomoct se službami vedenými u společnosti Bonerix s.r.o. Pro podrobnosti a pomoc vám doporučím obrátit se na podporu Bonerixu buď na zákaznické lince, případně elektronicky na email. Veškeré údaje jsou uvedeny zde nahoře v ŘEŠENÍ.

  nečum

  opravdu je bonerix 100% dcerinka O2 ? opravdu si tema neschopnyma vypatlancema kazite jmeno ??? Neni prece mozne jako korporatni zakaznik dostat oznameni ze odpoved prijde do 5 dni, odpoved prijde po nejmene 7 dnech (pracovnich) a pozadavek nemam vyresen ani po 21 dnech ??? NESCHOPNOST, tupost, predurceno ke krachu.

  2

  Dobrý den prosím o zablokování přijímání dat - internetu na tel. číslech 722930190 , 604425845 heslo - instalater děkuji Radek Kopřiva prosím o potvrzení

  Hezký den,
  jelikož vámi uvedené čísla spadají pod rámcovou smlouvu společnosti Bonerix, s. r. o., je zapotřebí se s nastavením služeb obrátit na linku 800 11 55 77 (8:00 až 17:00) anebo zaslat e-mail na info@modrevolani.cz. Blokaci nevyžádaného připojení k internetu je možné provést také odesláním SMS ve tvaru BAP na 999111 popřípadě ve tvaru BPR na stejné číslo pro blokaci v zahraničí.

  Dobrý den,vůbec tomu nerozumím,co je modré voláni o co jde a kam mám poslat kód????

  Hezký den,

  tzv. Modré volání je službou společnosti Bonerix, s. r. o., pro bližší informace se obraťte na linku 800 11 55 77.

  Dobrý den,
  žádám o ZRUŠENÍ zasílání sms informující mě o stahování dat na čísle +420 725 106 786, jelikož nejsem majitelem tohoto čísla, ale čísla 605 203 121 (klient T-Mobile). Tato sms mi chodí OPAKOVANĚ NEUSTÁLE už řadu měsíců na uvedené číslo T-Mobile a již mě to dost obtěžuje. Na O2 mi sdělili, že mám s tímto problémem kontaktovat Bonerix.
  Děkuji za rychlé vyřízení!
  Klient T-Mobile

  S Bonerixem samé problémy, na té lince se na něco zeptám a nedostanu pořádnou odpověď a to zpoplatnění to je fakt vrchol. Akorát dělá O2 špatný jméno - odcházím od nich i od O2, tohle si fakt líbit nenechám!

  1

  Blokace připojení k internetu přes SMS je také zpoplatněna 30 kč?

  Dobrý den,
  máte-li na mysli blokování automatického připojování k mobilní datové síti pomocí SMS zprávy, kterou je možné zaslat ve tvaru BAP na číslo 999111, pak je tato SMS zdarma.

  Hezký den, jelikož se jedná o číslo společnosti Bonerix, kontaktujte prosím tuto společnost. Děkuji.

  U O2 jsem mel zablokovany datove prenosy, ted jsem pod Bonerixem,tak nevim kdo odblokuje. Dekuju za odpoved Karel

  lidicky,taky jsem se nemohl prihlasit,ale pak mi bylo receno at to udelam přes googl a jde to v pohode

  dobrý den ,přišli mi dvě faktury.mohu je zaplatit jednou složenkou?děkuji

  1

  Dobré dopoledne,
  pokud se jedná o dvě faktury za stejnou službu, pak by to mělo být možné. Doporučím uvést variabilní symbol staršího vyúčtování.
  Hezký den.

  bezplatná linka je za 30,- tak pozor!!! pro firmu Bonerix zřejmě nic, když klidně píšou bezplatná!!!

  Dobrý den mohu zaplatit vyúčtování za tři čísla ( v rodině ), součtem
  na jednu složenku?
  Děkuji Zdeněk

  Zdravím Zdeňku,
  v případě, že jsou na vyúčtování uvedený jiné variabilní symboly, doporučím platby provést prostřednictvím třech poštovních poukázek.

  zdravim, neni mi jasna polozka na vyuctovani a to "ostatni poplatky,{upominka deaktivace hovoru reaktivace hovoru servisni ukon servisni ukon}" 322,- bez dph za co to ma byt? a k tomu pokuta za 11 dni v prodleni 38,-

  Dobrý den, zasíláte sms o vyúčtování. To je sice hezké, ale proč sms posíláte po 22 hod.? Normální pracující člověk v tuto dobu spí.Je to nepříjemné. Díky

  1

  dobrý den .varuji všechny uživatele před touto firmou.bonerix je nejhorší firma na trhu.dřív než uzavřete smlouvu doporučuji si přečíst recenze.firma je složena z amatérů ,kteří nedokážou řešit problémy,na reklamace nereagujou,sms o vyučtování mi poslali ve 02.hodiny ráno.sim kartu mi aktivovali až po měsíci ikdyž mi pan marek bouček ůstavičně tvrdil že karta je aktivována.faktury rozdělujou tak že zaplatíte o složenku navíc.ATD. POZOR

  1

  858xB3id24U

  3

  Dobrý den. Asi před týdnem jsem vyplnila smlouvu s Modrým voláním. Měla platit od 21.11. Dnes je 25. a dodnes mě nikdo žádným způsobem neoslovil. Měla jsem obdržet info sms ale ani tu jsem nedostala. Jak mám postupovat, abych se něčeho dopátrala. Na bezplatné lince na mě opakovaně po několikáté hovoří anglicky mluvící hlas. T.K.

  Modré volání provozuje firma Bonerix s.r.o. S vašimi požadavky vám nemůžeme pomoci, proto je vyřiďte na www.modrevolani.cz po přihlášení. Další možností je kontaktovat bezplatnou infolinku 800 11 55 77 (8:00 až 17:00) nebo zaslat e-mail na info@modrevolani.cz.

  Dobrý den.Chtěl bych zrušit na tel.čísle 732757732 internet ale nevím jak to mám udělat?Děkuji,přeji hezký den.

  Modré volání provozuje firma Bonerix s.r.o. S vašimi požadavky vám nemůžeme pomoci, proto je vyřiďte na www.modrevolani.cz po přihlášení. Další možností je kontaktovat bezplatnou infolinku 800 11 55 77 (8:00 až 17:00) nebo zaslat e-mail na info@modrevolani.cz.

  Dobrý den,vyplnila jsem manželovi špatně emailovou adresu a nechodí mu proto faktury.Jak to mám vyřešit?Děkuju za odpověd.Petra

  Modré volání provozuje firma Bonerix s.r.o. S vašimi požadavky vám nemůžeme pomoci, proto je vyřiďte na www.modrevolani.cz po přihlášení. Další možností je kontaktovat infolinku 800 11 55 77 (8:00 až 17:00) nebo zaslat e-mail na info@modrevolani.cz.

  Dobrý den,
  Potřebovala bych od vás poslat kód se kterým mohu aktivovat modrou linku. Můj paušal je ted vvc o2 Leonardo. Děkuji za odpovědˇ Vaníčková číslo je 736111321.

  Modré volání provozuje firma Bonerix s.r.o. S vašimi požadavky vám nemůžeme pomoci, proto je vyřiďte na www.modrevolani.cz po přihlášení. Další možností je kontaktovat infolinku 800 11 55 77 (8:00 až 17:00) nebo zaslat e-mail na info@modrevolani.cz.

  Dobrý den,
  Potřebuji poradit se změnou uvítací melodie??Jak to mám udělat??

  Dobrý den,
  veškeré nastavení uvítacích melodií můžete provádět na stránce m.o2.cz/um přistoupíte-li na tuto stránku přímo z vašeho mobilního telefonu.

  Jak mi vyprší smlouva odcházím - neprofesionální přístup, arogance operátorů. Řešení problémů žádná reakce.Na e-mail neodpovídají. O2 tak přijde o spoustu zákazníků i když je to pod dceřinou společností, ale peníze mají z toho taky.

  2

  Dobrý den,
  jsem v zaměstnaneckém programu České pojišťovny a chtěl bych přejít na Modré volání. Ve formuláři je dotaz na Typ tarifu hlasový/datový? Já chci oba, co mám vybrat?
  Modré volání a Roaming:
  Jaké jsou rozdíly v parametrech a cenách mezi O2 Eurotarif, O2 Smart Roaming a Volání bez hranic?
  Děkuji. Vladimír Čech, 606 648 253, email: lada@zliv.net

  Hezký den,

  co se týče nastavení roamingových tarifů, tam by se ceny lišit neměly, přehled naleznete zde: http://www.o2.cz/osobni/roaming/.

  Dobry den,žádam o opravu čisla sim karty moje tel.č.775106021 Lubomir Vereščák heslo 6XXXXXXX. Děkuji za vcasne vyřizení.

  Dobrý den,
  nerozumím Vašemu požadavku. Poprosím o podrobnosti. Vámi uvedené heslo jsem z důvodu bezpečnosti anonymizoval.

  Dobrý den nejde mi z 721869287 dělat platby na Hry,které hraji online na prémiové učty.
  Prosím at mi to už funguje

  Děkuji Petr Šanda

  Hezký den,

  jak je uvedeno na začátku tohoto vlákna, je zapotřebí se ohledně požadavků na číslech společnosti Bonerix, s. r. o. obracet emailem na info@modrevolani.cz anebo prostřednictvím zákaznické linky na 800 11 55 77.

  Dobrý den chci se zeptat jakým práve jste mi blokli telefon.

  2

  Podávám výpověď služeb u svého současného operátora s žádostí o přenos telefonních čísel :731 060 184, 607 007 688, 732 202 352, 731 812 780.
  Děkuji za kladné vyřízení mé výpovědi.

  Radomír Kuzník

  Dobrý den, pro vaše požadavky kontaktuje společnost Bonerix.

  Chci prejit od spolecnosti wbc leonardo chci si ponechat cisla jak postupovat.......

  Chci prestoupit k jinemu operatory chici si ponechat sva cisla jak postupovat......cisla byli moje prevedene k firme leonardo vbc

  1

  Nenechte se vydirat. http://www.o2.cz/osobni/forum/?forum_id=40&topic_id=10001

  Dobry den, Firma Bonerix me nutila prejit k nim jinak me odpoji tel. cislo. Presel jsem na predplacenou kartu O2, a dostal jsem na prodejne O2 novou sim kartu se stejnym cislem a cislo bylo vyjmuto z VPN. Prisla me ale znovu zprava ze me zitra odpoji tel. cislo. Maji na to pravo? Rad bych cislo ponechal zatim na predplacene karte O2. Prosim o provereni zda-li mi cislo opravdu odpoji nebo se jedna jen o vyhruzne sms z cisla 999 220.
  Dekuji 739 653 781

  1

  Dobrý den,
  uvedené telefonní číslo je od včerejšího dne převedeno na dobíjecí kartu. V tomto případě, jelikož již číslo nespadá pod firemní zaměstnanecký tarif, nebude číslo zrušeno, jak je vám uváděno v SMS zprávě. Zřejmě se jedná o chybně zaslanou SMS zprávu, či byla zpráva zaslána na základě neaktuálních údajů.

  2

  Mám v síti (volám na) 2 telefony ( 725294164 a 725294451). Rád bych si prohlédl Vaši novou nabídku. Pošlete mi, prosím, přístupový kód do vašich stránek, abych se zorientoval. Své dva telefony provozuji u Vás prostřednictvím virtuálního operátora Avox. V účasti v Avoxu chci ve Vaší síti nadále pokračovat, pokud mi Vaše nové podmínky budou vyhovovat. Zdraví Šmíd František- mob. 725667950.

  Dobrý den,
  pro tento účel kontaktujte přímo Bonerix. Potřebné údaje naleznete výše. Děkuji za pochopení.

  Zdravim chci se zeptat,je nový měsíc a internet mam porad nizky,i když platim 320 kc.a kdyz pisette smsky o snizeni rychlosti,meli by ste take napsat o dorovnani rychlosti.p.s sry zachyby pisu pres mobil

  Dobrý den,

  pokud mám tarif s neomezeným voláním do sítě O2 a volám na čísla co jsou v síti Bonerix, počítá se mi to jako volání mimo sít O2 nebo v rámci neomezeného volání?

  Děkuji

  Pěkný den,
  v případě, že budete volat na telefonní čísla společnosti Bonerix, bude hovor účtován jako do sítě O2, tedy je možné využít volné jednotky či neomezené volání FREE tarifů.

  Jsam cca 1 měsíc uživatelem Bonerixu. Mobil č. 776049171. Chci platit Vaše faktury inkasem prostřednictvím mé banky. Jak? pošletemi, prosím, Vaše kontaktní údaje, č. účtu apod.
  Děkuji Jan Šolta, Praha 13, Klukovická 12, 15500
  m.776049171

  1

  Hezký den, tento požadavek je nutné řešit přímo se společností Bonerix. Děkuji.

  CITUJI
  ---------------------------------------------------------------------
  Sendak 02.12.2013 11:32
  Dobry den, Firma Bonerix me nutila prejit k nim jinak me odpoji tel. cislo. Presel jsem na predplacenou kartu O2, a dostal jsem na prodejne O2 novou sim kartu se stejnym cislem a cislo bylo vyjmuto z VPN. Prisla me ale znovu zprava ze me zitra odpoji tel. cislo. Maji na to pravo? Rad bych cislo ponechal zatim na predplacene karte O2. Prosim o provereni zda-li mi cislo opravdu odpoji nebo se jedna jen o vyhruzne sms z cisla 999 220.
  Dekuji 739 653 781

  1
  Jarda 02.12.2013 13:30
  Dobrý den,
  uvedené telefonní číslo je od včerejšího dne převedeno na dobíjecí kartu. V tomto případě, jelikož již číslo nespadá pod firemní zaměstnanecký tarif, nebude číslo zrušeno, jak je vám uváděno v SMS zprávě. Zřejmě se jedná o chybně zaslanou SMS zprávu, či byla zpráva zaslána na základě neaktuálních údajů.

  --------------------------------------------------------------------

  Dobrý den,
  předpokládám, že výše uvedený dotyčný měl číslo u firmy Aspekt, jejichž čísla měly být odpojeny právě 3.12., pokud ano, můžete mi prosím vysvětlit, jak je možné, že dotyčnému bylo umožněno číslo převést na dobíjecí kartu, když mi všichni Vaši operátoři, Vaše výhružné SMS i Vaše pořád dokola omývané stránky o2.cz/cislo tvrdí, že jedinou opakuji jedinou možností je tragická a nespolehlivá firma Bonerix? Děkuji za vysvětlení.

  859968cZ6gQ.

  8599G8cZgQ

  a opět amaterská,zlodějská firma bonerix.hned první faktura a hned problém.dostal jsem sms že ve faktuře došlo k chybě.už toho mam dost doržím roční smlouvu a odcházim i s pěti čísly.co nam to 02 udělalo.postupem času přijde o spoustu klientů.asi je jim to jedno

  1

  Už jsem to tu psal ... Samotné volání je zdarma, tj. můžete volat třeba z telefonní budky :-) a nemusíte tam házet mince. Ale pokud na té lince řešíte problém týkající se nějakého konkrétního čísla, které funguje pod Bonerixem, tak Vám Bonerix naúčtuje na vrub toho řešeného čísla poplatek 30 Kč.
  Tohle mě dost zajímá, jak tomu mám rozumět? Já tam zavolám ze svého mobilu, to je zdarma, ale budu se ptát na mé číslo, ze kterého volám, jak mám nastavený tarif, nebo, že mě nepřišla faktura, oni to ověří, zodpoví a pošlou mě ve faktuře o 30 kč víc, protože jsem se jich na něco zeptala?

  Dobrý den,
  účtování částky za péči zaměstnanců firmy Bonerix po telefonu nemohu hodnotit, neboť zde píšete na fórum O2, kde řešíme pouze čísla a služby psané čistě pod nás, či dotazy týkající se čistě našich služeb. S Vaším dotazem se obraťte prosím přímo na firmu Bonerix. Děkuji za pochopení.

  Jestli jsem to dobře pochopil, tak aby mi zůstalo mé číslo které mám od r.99 tak musím chtě-nechtě přejít pod firmu Bonerix. Nikdo mi není schopný říct za jakých podmínek můžu u této firmy skončit (po roce, pod pokutou atd..) Operátoři melou pořád dokola to samý, jak můžu přejít a pak odejít ale podmínky odchodu bud´ neví nebo záměrně tají !!!

  Zdravím,
  po přechodu čísla pod společnost Bonerix s.r.o. je možné po třech měsících od smlouvy odstoupit zcela bez sankce. Jinak je platná smlouva na dobu 12 měsíců.

  Tak jestli je smlouva platná 12 měsíců tak nemůžu odejít ! Nebo můžu, ale platit paušál musím 12 měsíců ??? Je to tak ??? 12 nebo 3 ? Jsem asi natvrdlej nebo co. Mě zajímá kdy můžu dát firmě Bonerix věčné sbohem, kdy nebudu mít jakékoli závazky a odnesu své telefonní číslo které se mi chystáte znárodnit .

  Hezký den,

  pokud do 3 měsíců od uzavření od smlouvy neodstoupíte, je pak platná po dobu 12 měsíců. Ohledně bližších podmínek užívání tarifu společnosti Bonerix s. r. o. se, prosím, obraťte na linku 800 11 55 77.

  1

  Dobrý den já nemám problém s přpojením ale jsem strašně rozčílená neboť jsem 27.11.2013 poslala dvě vyplněné přihlášky na modré volání které mi bylo nabídnuto jako SMS ale dodnes jsem bez aktivace již od 1.12.2013 nemám možnost telefonovat neboť jsem ukončila smlouvu s AVOXEM přes který jsem měla O2. Již 3x jsem urgovala připojení 2x psala e-mail a všechno na draka mám prý čekat. Slyšela jsem v televizi že převod od operátor k oprerátoru má již být 4 dny ale já čekám již 9 dní a chci jen od O2 k dceřinné společnosti BONERIX

  Hezký den,

  v tomto případě se nejedná o portaci čísla k jinému poskytovateli, jelikož však jde o převod pod společnost Bonerix, s. r. o., je zapotřebí tuto záležitost řešit na lince 800 11 55 77 anebo emailem na info@bonerix.cz.

  Opravdu lituji momentálně čestných a morálně pevných zaměstnanců firmy O2, kteří musí číst, jak neslušně a zbaběle se chová jejich zaměstnavatel.

  1

  Dobrý den,
  může te my prosím poslat fakturu za listopad 13 telefoního čísla 722670933 a kod odběratele je 264823 na adresu marek.ed@volny.cz a eduard.marek@jipocar.cz
  děkuji

  1

  Dobrý den,
  v dané záležitosti se prosím obraťte na společnost Bonerix.

  Dobrý den,
  rád bych přešel z Bonerixu zpět k O2. U Bonerixu jsem vázaný cca ještě na půl roku, ale nechce se mi tak dlouho čekat, jelikož Bonerix není zdaleka tak výhodný, jak mi bylo namlouváno.

  Děkuji za odpověď,
  Jan Procházka
  J.Prochazka1982@seznam.cz

  Klamete zákazníky!! Linka není bezplatná jak píšete. Dnes jsem na tuto linku volala a před koncem hovoru hovor vypadl - také dobrý trik jak přijít ke 30 kč,že!!Co se týká vyúčtování faktura nám přišla na O kč a vy mi pošlete upomínku na 1 kč!! Takže bič a pryč!!!

  Aha tak koukám, že nejsem sám co mi vypad hovor (mě hned dvakrát). Takže abych se zeptal jak z Vás vydolovat mé číslo které mám od r.1999 a nechci přejít pod Bonerix tak sem zaplatil 90kč (po každé se totiž ptají o jaké číslo se jedná) a stejně mi nic novýho neřekli. Je to hnus nejvyššího stupně držet naše telefonní čísla jako rukojmí a násilím je tahat pod Bonerix. Už tohle je mi tak odporný natolik, že bych k vám v životě nešel. Kontaktoval jsem Českou televizi a nechám o vás natočit reportáž do Černých ovcí.

  1

  Žádost o přenos telefonního čísla 739560727 a 775371834 do firemního bonusu HMMC zaměstnavatele.
  Zdeněk Ševčík, K Hájku 2970, 73801 Frýdek-Místek.

  Hezký den,
  v tomto případě je zapotřebí kontaktovat linku 800 11 55 77.

  Podávám výpověď u svého současného operátora s žádosti o přenos telefonního čísla 739 560 727 a 775 371 834.
  Prosím vás proč nemůžu se přihlásit na stánky modré volání když mám přihlašovací kód, kterým jsem se přihlašoval když jsem přecházel k vám to mi je záhadou.
  Dnes jsem volal na uvedené číslo když jsem zvolil číslo 2 tak nebyla operátorka vůbec slyšet a když jsem se zeptal" haló neslyším tak byl 30,- Kč rozhovor přerušen, tak jsem zvědav kdo mi ho proplatí. Normální je za uskutečněný hovor zaplatit ale nikde už neřeknou když se člověk nedovolá.
  S pozdravem Ševčík Zdeněk a předem děkuji za kladně vyřízenou žádost.

  Modré volání provozuje firma Bonerix s.r.o. S vašimi požadavky vám nemůžeme pomoci, proto je vyřiďte na www.modrevolani.cz po přihlášení. Další možností je kontaktovat infolinku 800 11 55 77 (8:00 až 17:00) nebo zaslat e-mail na info@modrevolani.cz. Petr, O2 Guru

  Moje email zs.61@seznam.cz Zdeněk Ševčík telefon 739560727.
  Děkuji.

  mužete mě kontaktovat na tel čísle722458437 dekuji

  Hezký den,

  potřebujete-li vyřešit konkrétní záležitost ohledně vámi uvedeného čísla, kontaktujte mne zde: www.o2.cz/dotazproguru.

  Dobrý den, už je to více než 5 pracovních dní, co jsem udělala objednávku na modré volání_Bonerix. Jelikož se stále nic neděje, nevím jestli mám vše v pořádku a služba bude někdy aktivní. Děkuji s pozdravem V.Fajtová T.:722714857.

  Hezký den, doporučím se obrátit přímo na společnost Bonerix. Kontaktujte je prosím na lince 800 11 55 77.

  858qESYs7iu.

  libor ciz

  Dobré odpoledne,
  s dotazy se, prosím, obraťte přímo na společnost Bonerix s.r.o.: info@bonerix.cz, infolinka: 800 11 55 77.
  Hezký den.

  Dobrý den, zjistila jsem, že jsem při zadávání objednávky převodu čísla na nový tarif zadala špatně číslo simkarty, Ráda bych tedy vytvořila objdednávku novou, ale neznám kod pro přihlášení - myslím, že mi předtím přišel přes sms a já jsem ty sms smazala. Jde o čísla: 733 509 934 a 604 442 159. Děkuji za odpověď.

  Hezký den, Modré volání provozuje firma Bonerix s.r.o. S vašimi požadavky vám nemůžeme pomoci, proto je vyřiďte na www.modrevolani.cz po přihlášení. Další možností je kontaktovat infolinku 800 11 55 77 (8:00 až 17:00) nebo zaslat e-mail na info@modrevolani.cz Děkujeme.

  Dobrý den nevím jak se mám s vámi spojit neposlali jste mi fakturu a já vážně nevím kde jí dohledat když mi nic nepřišlo

  Dobré odpoledne,
  pokud se jedná o Modré volání, kontaktujte infolinku 800 11 55 77 (8:00 až 17:00). Můžete také využít e-mail info@modrevolani.cz.
  Hezký den.

  Proč pořád dokola matete lidi s bezplatnou linkou, když za hovor chtějí 30 Kč !!!

  Dobré odpoledne,
  jak již psal kolega Mirek, linka 800 11 55 77 je opravdu bezplatná. Všechna čísla s předvolbou 800 (tzv. zelené linky) jsou bezplatná. Každopádně je možné, že dochází k účtování jiného poplatku. S tímto vám však nepomohu. Je třeba se obrátit přímo na společnost Bonerix s.r.o.

  dobrý den,byl jsem nucen přejít od Aspekt na modré volání,jelikož jste měli mezi sebou problémy,,mám smlouvu od 3.12 2013 s Bonerix modré volání,DNES mi telefon hlásí,že jsem členem nějaké uzavřené skupiny a NEMŮŽU se nikam dovolat,,ani na operátora,TO má co znamenat?? žádám vysvětlení a obnovení volání z mého osobního čísla 603573720,v opačném případě budu nucen právní cestou vymáhat na Vás vzniklé škody,Karpíšek A.

  Hezký den,

  jelikož je vaše služba vedena pod rámcovou smlouvou společnosti Bonerix, s. r. o., je zapotřebí se ohledně nastavení služeb obrátit právě na ně a to prostřednictvím zákaznické linky 800 11 55 77 anebo emailem na adrese info@bonerix.cz.

  Můj 1. dotaz zní - platí v rámci tarifu O2 NEON SENIOR volání na telefon u společnosti Bonerix (zam. program) výhoda bezplatného volání o víkendech a svátcích? 2. dotaz - v červnu 2014 končí smlouva s tarifem NEON SENIOR, je nutné podávat výpověď, případně s jakým předstihem a je možno v zastoupení? Senior již není schopen věc vyřídit.
  Děkuji

  Hezký den,

  výhodu volání zdarma o víkendu z tarifu O2 Neon S Senior je možné uplatnit také při volání na čísla společnosti Bonerix. Výpověď je možné řešit také telefonicky a to na lince 800 02 02 02 nejpozději 6 týdnů před vypršením závazku.

  Renča, O2 Guru

  858qE5Ys7iu.

  Dobrý den,
  sjem registrován u firmy OVB a dostal jsem aktivační kod na přihlášení do modrého volání.Dostal jsem od vás sms s tím,že jsou chybné udaje ,Nejsem si ničeho vědom ,prosím o info. Tel. 739305719
  Děkuji.

  Hezký den, s požadavkem se prosím obraťte přímo na Bonerix. Děkuji.

  DOBRÝ VECER MÁM PROBLEM SE PŘIHLASIT,ABYCH MOHL SJEDNOTIT PLATBU NA SIPO. PÍŠETE MI O NĚJAKÉM FORMULAŘI,ALE KDE HO MÁM NAJÍT,KDYŽ CHCETE NĚJAKÉ HESLO.JEDNÁ SE O ZAMĚSTNANECKÝ PROGRAM SOKOLOVKÉ UHELNÉ SOKOLOV DĚKUJI STINGL PETR

  Dobrý den,chtěla bych přejít k jinému mobilnímu operátorovim a prosím o vygenerování kodu,který je k tomu potřeba.Děkuji Šlapalová

  1

  přeji všem hezký dne.první fakturu mi zmršili a ne jenom mě a druhá měla přijít dnes a nepřišla.fakt dobrý.pracovníci firmy bonerix se projevujou jako opravdoví profíci.jen tak dále.jsem zvědavej kolik lidí vám zůstane za rok.tak přeji hodně štěstí

  Ačkoli jsem zadal kód a přihlásil se do systému , stále nemohu najít
  jakékoliv info o mém účtu.Kolik mám platit , kolik jsem provolal atd.
  Zdá se mi to v dnešní době ,kdy vás okamžitě oškube kdokoliv jakkoliv ,
  trochu podivné.Podpisy a závazky chce snad každý , ale relevantí info nikde.

  1

  Modré volání provozuje firma Bonerix s.r.o. S vašimi požadavky vám nemůžeme pomoci, proto je vyřiďte na www.modrevolani.cz po přihlášení. Další možností je kontaktovat infolinku 800 11 55 77 (8:00 až 17:00) nebo zaslat e-mail na info@modrevolani.cz.

  Nejsem spokojena s Bonerixem ani trošku.

  1

  prosim o sdeleni castky na fakturu ktera mi jeste neprisla z tlf. 602942280
  na jméno Křiž Antonin tlf 602942280. Dekuji

  také nejsem spokojen s firmou bonerix.faktura má chodit dvacátého,přišla až dnes.i já se tedy zpozdím s platbou.varujte všechny lidi kteří chtějí přejít k bonerixu at neuzavíraj smlouvy s touhle bandou amatérů

  1

  Dobrý den,
  v současné době využívám mobilní volán přes operátora T-Mobil a měl bych zájem po ukončení smlouvy využít vašich služeb neomezeného volání za 495,- Kč. Potřeboval bych vědět, jak dlouho před výpovědí je potřeba uzavírat smlouvu s vámi, včetně převodu tel. čísla.
  Za odpověď Vám děkuji s pozdravem a přáním mnoha úspěchů v novém roce!
  Petr Kapeller tel. 602 792 731

  1

  Vážení,nevím co si o Vašich společnostech mám myslit.Tím,že jste mě napsali,že od 17.12.2013 jsem v modrém volání ,nechápu jak je možné,že 27.12.2013 mě přišla sms at si dobiji kredit,že je nedostatečný ve VBC czech Leonardo,chcete mi říct,že vy jste tuto službu této společnosti nevypověděli?????Já tudíž budu platit modré volání a ještě VBC czech Leonardo????Zádám Vás o urychlenou nápravu,nejsem schopna se s žádnou společností spojit,nebot linky jsou stále obsazené,předám věc a upozorním poté tisk televizi a media aby věděli co jste za společnosti.Doufám,že mě budete co nejrychleji kontaktovat.Je to nehoráznost,co se v naší republice děje.Vejda Jaroslav snad bývalý klient VBCczech Leonardo

  2

  Dobrý den,
  rád bych vám osobně pomohl záležitost prověřit, nicméně nemám možnost náhledu na služby vedené u společnosti Bonerix s.r.o., ani VBC Czech Leonardo. Doporučím vám tak se opět zkusit obrátit na dané linky péče o zákazníky, případně elektronicky emailem na info@bonerix.cz
  Děkuji za pochopení.

  Jak dlouho trvá převod od VBC Leonardo nebo Protilas do BONERIX? Nejdřív Bonerix vyhrožuje přes SMS odpojením a pak když se člověk zaregistruje tak skutek utekl a převod se nekoná a VBC vyhrožuje nehoráznými cenami ! Co si o tom mám myslet - a to ještě nejsem ani jejich zákazník a už takovéto problémy ? Odpověďi jsem se na nejdražší infolince v ČR = infolince Bonerixu 30Kč za hovor nedozvěděl ! Skutečně je zapotřebí vše předat do TV a ČTÚ ?

  1

  Dobrý den, stala jsem se klientkou modrého volání bonerix nedobrovolně jelikož jsem byla u společnosti VBC Leonardo a vyjste tyto klienty převzali,jinak bych přišla o své telefonní číslo, které užívám již 10 let. Jsem v situaci jako všichni ztěžovatelé, kteří mají s vámi jen samé problémy. I já se nemohu přihlásit,nevím kdy, kam a kolik mám zaplatit měsíční úhradu a tak mi hrozí že mě úplně odstřihnou. přeposíláte si klienty jak se vám to hodí. O2 telefonica by měla velmi rychle provést nápravu jelikož škodíte jejímu jménu. Vyřešte tyto základní problémua pak budu spokojený klient.

  Jsem nesmírně ráda že již nejsem u bonerixu, absurdní poplatek 30 Kč za spojení s infolinkou a jejich pracovní doba jen asi od 8:00 - 17:00 a pak si trhněte. Cena do zahraničí na zahraniční číslo je 17 Kč za minutu, 30 Kč za podrobný výpis (vodafone zdarma) .....atd. . Jako až tak výhodné jak vše preferují není a internet 150MB žádná výhra. Ještě se třesu kvůli faktuře která by měla dojít, teda jestli vůbec dorazí no naštěstí mě za šílený poplatek odpojit už nemůžou :D

  2

  Dobry vecer, mam takovy problem. Pomuze mi nekdo? Nase spolecnost ve ktere pracuji nam obstarala od Bonerixu nebo O2, nebo od Modreho volani simky. Byli jsme moc spokojeni se sluzbami. Jenze nam je vymenili za T-mobile. Ja bych se rad vratil k Vam, jenze je problem v tom ze to cislo je pozastaveno ale stacil mi prijit kod na ktery muzu si objednat az 6 simek. Jenze tim jak nam ho zrusili tak jsem vsechny sms, tudiz i kod vymazal. Jde ho jeste nekde pro me stare cislo ikdyz je uz neaktivni sehnat? V patek jsem volal na linku Bonerixu, ti me odkazali na Modre volani a nakonec zase Modre volani me odkazalo na O2, po absolvovanem kole volani z odbornikama me zase z O2 odkazali na Bonerix. Znovu jsem tam zavolal odbornice neochotne me zase poslala dal.. Kdyz mi nekdo poradi byl bych moc rad a vdecny. Dekuji. S pozdravem Marek Basarab, marczos@seznam.cz

  Zdravím,
  v případě, že je již SIM karta neaktivní není možné žádné data, SMS či kód získat. Doporučím tedy zřízení nové SIM karty.

  Vymazal jsem si nedopatrenim jak prejit k modremu volani,muzete mi to poslat znovu,dekuji Rožnovský Michal tel. 608124181

  Prosím pošlete mi poštovní poukazky na cely rok a já si tam budu dopisovat jen polatky. Vadí mi , že když volám na operátora , tak se mi účtuje 30kc.Kdybych toto dříve vědela ,tak se k Vám neupíši. Jak to měl manžel přes biocel paskov , tak to také nebylo. Je vidět , že ty peníze musíte z těch klientu dostat , nikdy se opratoři nazpoplatnovali.Jsem invalidni , vlastnim prukaz ztp/p a tak se mě každá koruna dotýká. Hanka

  Dobrý den.Dne 19.12.2013 jsem podávala výpověď na smlouvu "Nízký tarif"od Modrého volání-Bonerix.Velice nutně bych potřebovala,abyste mě poslali formulář k vyplnění a přístupový kˇod nutný k přechodu k jinému operátorovi,aby mě zůstalo zachováno telefonní číslo.Moc děkuji za urychlené vyřízení. Šlapalová Dana

  Dobré odpoledne,
  Modré volání provozuje firma Bonerix s.r.o. S vaším požadavkem vám nemůžeme pomoci. Obraťte se, prosím, přímo na společnost Bonerix s.r.o. Infolinka: 800 11 55 77 (8:00 až 17:00), e-mail: info@modrevolani.cz.
  Hezký den.

  Dobrý den,
  jak je možné, že aktivace čísla trvá déle než týden i po rozhovoru s operátorem, který dvakrát řekl že číslo bude aktivní do dvou dnů a není. Jak dlouho budu muset čekat ?

  Dobrý den,
  ač bychom rádi, záležitost ohledně aktivace čísla pod Bonerix nemůžeme prověřit. Pro detaily se prosím obraťte přímo na firmu Bonerix. Kontakty naleznete v tomto diskuzním vlákně výše. Jde-li o přechod od nás k Bonerixu, pak se můžeme pokusit zjistit detaily, uvedete-li nám popis a číslo na www.o2.cz/dotazproguru.

  1

  Když jsem se dotazoval u Bonerixu na výpisy volání a SMS, dostalo se mi následující odpovědi: "Podrobný účet je možné zaslat 2 zúčtovací období zpětně. Zaslání je na základě uvedení hesla pro komunikaci, emailem nebo poštou. Podrobný účet je zpoplatněn částkou 100 Kč s DPH za jedno číslo."

  Podotýkám, že můj předchozí poskytovatel (Leonardo VBC) tuto službu, jejíž reálné náklady se limitně blíží nule, poskytoval zcela zdarma.

  A, vážený administrátore diskuse, odpověď ve stylu "Modré volání provozuje firma Bonerix s.r.o. S vašimi požadavky vám nemůžeme pomoci, proto je vyřiďte na www.modrevolani.cz po přihlášení. Další možností je kontaktovat infolinku 800 11 55 77 (8:00 až 17:00) nebo zaslat e-mail na info@modrevolani.cz. Vaši O2 Guru"
  si strčte..... za klobouk.


  Dobrý den, ráda bych zi zaplatila internetovou hru ale bohužel poskytovatel modreho volání nereaguje... prosím poraďte
  Předem děkuji za odpověď

  Zadam o internet do mobilu .

  Hezký den,

  jde-li o aktivaci balíčku Internet v mobilu na standardním čísle, pak ji pro vás mohu zajistit, v tom případě mi váš požadavek společně s telefonním číslem zašlete zde: www.o2.cz/dotazproguru. Pokud však máte na mysli zřízení na čísle, které spadá do Modrého volání, je zapotřebí se obrátit na linku 800 11 55 77.

  Dnes jsem dostal z Bonerixu SMS , že jsem 7 dnů v prodlení s fakturou. Za prvé jsem ještě žádnou fakturu nedostal a za druhé ve smlouvě / ke které jsem byl donucen/ je uvedeno. že jsou dva první měsíce zdarma. Na uživatelskou linku 800115577 se nemůžu dovolat /nehledě k tomu , že platím pokaždé 30,- Kč/ Pospíšil Brno 606206743

  Hezký den, bohužel vám s požadavky společnosti Bonerix nemůžeme pomoci, jelikož nemáme náhled do jejich databáze služeb.

  Dobrý den, jaké nové podmínky jsou od nového roku pro nás , jsou výhodné či nikoliv.

  Dobrý den, jaké nové podmínky jsou od nového roku pro nás , jsou výhodné či nikoliv.

  Zdravím,
  s vaším požadavkem vám nemůžeme pomoci. Obraťte se, prosím, přímo na společnost Bonerix s.r.o. Infolinka: 800 11 55 77 (8:00 až 17:00), e-mail: info@modrevolani.cz.

  Jak dlouho trvá převod čísla ?

  Hezký den,

  jde-li o přenos čísla vedeného pod rámcovou smlouvou společnosti Bonerix, je zapotřebí se ohledně informací obrátit na linku 800 11 55 77.

  Dobrý den. Chci se jen zeptat, zda je možné zaplatit za připojení k internetu v mobilu 28 000kč? Jedná se cca o 117000kb. Připojení proběhlo v ČR. Díky za názory...

  Napsali jste ze mate nejake zmeny ale ja se tam nemuzu dostat na internetu protože to chce nejaky prihlasovaci kod a na zadny cisla co jsou na smlouve nejdou tak mi prosim poslete prihlasovaci kod at se k vam muzu dostat dekuji. telefon 604761152

  1

  Dobré odpoledne,
  pokud se jedná o Modré volání, to provozuje firma Bonerix s.r.o. S vaším požadavkem vám nemůžeme pomoci. Obraťte se, prosím, přímo na společnost Bonerix s.r.o. Infolinka: 800 11 55 77 (8:00 až 17:00), e-mail: info@modrevolani.cz.
  Hezký den.

  Kde si mohu najít svoje vyučtování a momentální stav účtu. modré volání.Bonerix. 777144065

  Kde si mohu najít svoje vyučtování a momentální stav účtu. modré volání.Bonerix. 777144065

  Hezký den,

  jde-li o fakturu k číslu, které je vedeno pod společností Bonerix, je zapotřebí se obrátit na linku 800 11 55 77, případně emailem na info@bonerix.cz.

  Dobrý den.Mám problém přihlasit se do Modrého volání.

  Dobrý den, mám problém s přihlášením do Modrého volání...

  Hezký den,

  v tomto případě je zapotřebí se obrátit na linku 800 11 55 77 anebo emailem na info@bonerix.cz.

  Dobrý den zapomněl jsem přihlašovací daje jak pokračovat.
  Prosím na email stajn@seznam.cz


  Dobrý den. Mám u vás aktivován tarif neomezené volání.Obdržel jsem SIM kartu.Původně jsem u Vodafonu.Zajímalo by mě od kdy budu moci na vaši sim kartu telefonovat. Koncem měsíce odjíždím do zahranicí,tak bych nerad zústal bez tel. připojení. Jedná se o číslo 608982930.Děkuji za odpověd Ledvina.

  Dobré odpoledne,
  dle telefonního čísla se mi nepodařilo informace dohledat. Pokud se jedná o Modré volání, obraťte se, prosím, přímo na společnost Bonerix s.r.o. Infolinka: 800 11 55 77 (8:00 až 17:00), e-mail: info@modrevolani.cz. Jestliže se jedná o službu vedenou na vaše jméno či společnost, zašlete nám váš požadavek včetně rodného čísla či IČ prostřednictvím aplikace na http://bit.ly/vez9F5.
  Hezký den.

  zdenka hornackoca

  zdenka hornackoca

  zdenka hornackoca

  zdenka hornackoca

  Dobrý večer, mám u O2 tarif se závazkem Free plus ještě na 15 měsíců, můžu přejít do programu modré volání k Bonerixu? Je to dceřinná firma O2, bude to pro mě problém s pokutou za nedodržení smluvního vztahu?
  Děkuji

  Hezký den,
  standardně by došlo k porušení podmínek smlouvy a vystavení smluvní sankce, nicméně záleží na dohodě se společností Bonerix s.r.o. Pro podrobnosti vám tak doporučím obrátit se přímo na jejich podporu.

  Dobry den,prechod na modre volani mi bylo zamitnuto z duvodnu aktivni dotace. Momentalne je moznost odejit bez sankce od O2 viz: http://www.mobilmania.cz/o2-meni-podminky-muzete-zrusit-smlouvu-bez-sankce/a-1325749/default.aspx
  Kdyz takto ucinim, bude mozne si pres firmu zaridit modre volani s mym cislem? dekuji za odpoved(723074926)

  Dobré odpoledne,
  zašlete mi váš požadavek včetně telefonního čísla a jména majitele prostřednictvím aplikace na http://bit.ly/vez9F5. Ráda možnosti prověřím.
  Hezký den.

  Prosím o nové podmínky volání od 08.února 2014 na email: statis.leontidis@atlas.cz

  2

  Dobré dopoledne,
  nové všeobecné podmínky naleznete na našich stránkách: http://bit.ly/19UrvgL.
  Hezký den.

  No kdyz to tady ctu chce se mi brecet a zvracet najednou!Od O2 jsem dostal vypoved ikdyz mam platnou smlouvu do rijna roku 2014 vse jde...zadny problem!!!K cemu se tedy podepisujou smlouvy????A ted mam jit k bonerixu .....Neuveritelne co se tady deje lidi!!Domivam se,ze je treba hromadna zaloba jak na O2,tak na Fa Bonerix....

  1

  Liborsuchon

  Dobrý den chtěl jsem se zeptat jakým zpusobem mohu dát výpověď když mám 5 učastnických čísel a jedno (maxi 499kč)chci zrušit mam na to dle smlouvy 30 dní před skončením 12 měsíční lhuty.A nechápu proč je ve smlouvě napsáno že mi bude doručena 60-45 dnu před uplynutím této lhuty SMS a nic mi nebylo doručeno.!!!Pak vznikají situace,že zakazník nemá čas komunikovat protože mu oznámíte,že nedodržel stanovenou lhutu kterou vy neplníte!

  Dobrý den,
  rád bych Vám dotazy zodpověděl. Jde-li však o smlouvy týkající se Bonerixu (Modrého volání), pak se prosím informujte na kontaktech, které naleznete výše.

  Dobrý den, tarix Maxi za 420,- Kč je s DPH? Děkuji
  Skrbková

  Dobré odpoledne,
  jak je již uvedeno výše, s dotazy ohledně Modrého volání je třeba kontaktovat přímo společnost Bonerix s.r.o. Infolinka: 800 11 55 77 (8:00 až 17:00), e-mail: info@modrevolani.cz.
  Hezký den.

  Jsem registrován u Bonerix. Můj příbuzný je na Ukrajině. Můžete mi nabídnout nějaký výhodný tarif pro mě nebo pro něj ? Děkuji,

  Prosím zavolejte.Děkuji Kmentová

  1

  Dobrý den,
  Potřebuji získat PUK k telefonními číslu 603855421.
  Žádám o zaslání na adresu: ok.kohout@seznam.cz

  Děkuji
  Kohout

  Zdravím Oldo,
  kontaktoval jsem vás na vámi uvedený email.

  Dobry den!Vzhledem k tomu že jsem váš nový zákaznik by me zajímalo který den v mesíci je vyučtováni!Dekuji

  Dobrý den,
  zúčtovací období jsou různá. U mobilních služeb O2 vystavujeme vyúčtování dne 23., 20., 1., 8., 12., 16. dne v měsíci. Záleží na tom, kdy byla služba zřízena. Týká-li se však dotaz čísla spadající pod Bonerix, pak se prosím obraťte přímo na tuto firmu. Zde nemáme náhled na detaily o jejich službách. Kontakty na firmu Bonerix (Modré volání) naleznete v mnoha příspěvcích výše.

  Dobrý den, přecházeli jsme minulý měsíc pod toto volání a poslední fa mi přišla s vyúčtováním do 7. 12. 2013 a do dnes další žádná. Všude čtu jen naše povinnosti a za co zaplatit, když nedodržíme splatnost, ale nikde nemůžu najít to, kdy mi přijde druhá faktura a nebo jakou mám nastavenou splatnost na volání.

  Dobrý den,
  jde-li o fakturu, kterou jsme vystavovali ještě my, pak nás pro kontrolu vyúčtování kontaktujte na www.o2.cz/dotazproguru. Děkuji.

  Prosím Vás,byli jsme domluveni,že mě bude chodit faktura za volání meilem a nic se neděje,už bude konec měsíce a nic.Prosím vyřešte to nějak!!!!Děkuji

  Dobrý den,
  jde o fakturu za služby O2, nebo za služby Modrého volání (Bonerixu)? V případě první varianty nás kontaktujte na www.o2.cz/dotazproguru. Jde-li o služby Bonerixu, pak prosím kontaktujte přímo jej. Kontakty naleznete výše. Děkuji.

  Dobrý večer,
  prosím Vás, od čeho tu jste když problém neřešíte, ani neporadíte, jen odkážete na další kontakt? Tohle si přeci skoro každý z nás dokáže zjistit. Problém se má řešit.
  Děkuji.

  Dobrý den,
  vysvětlení je jednoduché - nemáme k náhledu a nastavení služeb vedených pod společností Bonerix s.r.o. přístup. Opravdu bychom vám rádi pomohli, ale záležitosti týkající se smlouvy u Modrého volání či služeb u Bonerixu je možné řešit pouze přes kontaktní linku či email uvedený zde na stránce nahoře.
  Děkuji za pochopení.

  Dobrý den, když nemám už přihlašovcí kód kde získám nový. Děkuji

  Dobrý den, když nemám už přihlašovcí kód kde získám nový. Děkuji

  2

  bonerix-už při vyslovení mi skáče žíla na krku.Chovají se naprosto hrozně.Radím,kdo uteče vyhraje.

  3

  Dobrý Den
  Mám sice teď tarif od bonerixu jelikož firmy nesmí dávat tarif zaměstnancům.
  Ale mám O2 TV + Internet na doma a na linku O2 me to ani za 10 min nespojí mám si stěžovat někde? Jsem vaším zakazníkem ale tarif mam od bonerixu.ale o2 tv a internet už asi nikdy s operátorem řešit nebudu moc protože nemám od vás tarif trošku hloupé ne?

  Zdravím,
  máte tedy potíže s kontaktování zákaznické podpory v rámci pevných služeb? Velice rád váš dotaz nebo požadavek vyřeším. V případě zájmu mě kontaktujte pomocí: http://bit.ly/17gQYWn. V aplikaci nezapomeňte uvést číslo přípojky a taktéž kontaktní telefon. Petr, O2 Guru

  Dobrý den, proč tvrdíte, že nemůžete pomoci klientům Bonerixu? Jste přece 100% vlastníky této firmy - nejsou tedy jen smluvní partneři, jste majitelé.
  Dotaz: Je u Bonerixu zpoplatněna informativní SMS informující o tom, že nedostupný účastník je již dostupný? Kde se můžu podrobněji dočíst o této službě? Jak ji můžu aktivovat nebo zrušit? Děkuji.

  Dostal jsem SMS, že jsem připojen a stále se mi ozývá uzavřená skupina

  1

  Dobré odpoledne,
  jak je již uvedeno výše, s dotazy ohledně Modrého volání je třeba kontaktovat přímo společnost Bonerix s.r.o. Infolinka: 800 11 55 77 (8:00 až 17:00), e-mail: info@modrevolani.cz.
  Hezký den.

  dobry den,chci se zeptat jak zjistim sve heslo pokud ho nevim na prihlaseni do moje o2.dekuji

  DOBRÝ DEN, OMYLEM JSEM VYHODILA MAIL S VYÚČTOVÁNÍM SLUŽEB BONERIX, ZA OBDOBÍ 8.12.-7.1. 2014. PROSÍM, POŠLETE MI FAKTURU JEŠTĚ JEDNOU. DÍKY, JP

  Dobré odpoledne,
  mrzí mě to, ale jak je uvedeno výše, s těmito požadavky vám nemůžeme pomoci. Je třeba se obrátit přímo na Bonerix s.r.o.
  Hezký den.

  Dobrý den,

  Z nenadání se mi objevila porucha a to taková, že vypadne síť cca po 10 sekundách po restartování mobilního telefonu, mám pocit, že je porucha v SIM kartě, neboť je vyžadování vložení SIM….ale ta v telefonu samozřejmě je.

  Tel : 721 969 783
  Kód odběratele 233 963

  S přáním úspěšného dne

  Swiss Life Select
  Roman Podstránský
  finanční konzultant
  Poradenské centrum Praha II
  City Tower, Hvězdova 1716/2b
  140 78, Praha 4
  M +420 721 969 783
  roman.podstransky@swisslifeselect.cz
  www.swisslifeselect.cz

  Hezký den, doporučím vyzkoušet SIM v jiném přístroji. Pokud se bude věc opakovat, doporučím se obrátit na Bonerix za účelem výměny SIM karty. V opačném přístroji bude pravděpodobně chyba v přístroji.

  Dobrý den,posím prověřit SIM kartu s číslem 606 332 495.
  Dne 18.11.2013 jsem aktivovala kartu se službou mobilní internet na 3 měsíce+týden zdarma.
  29.1.2014 služba přestala fungovat, přestože by aktivní měla být do 24.2.2014.
  Nejsem si jistá, zda problém není v tom, že jsem v 2měs.termínu nezadala registraci, ale domnívám se, že ano.
  Předem díky za prověření a zpětné info.
  I.Hudáková

  Dobrý den,
  dle dostupných informací byla záležitost vyřešena na naší infolince. Obecně je nutné provést registraci na www.o2pripojse.cz do dvou měsíců od prvního připojení k datové síti. Registraci je možné provést na plné verzi stránky (nikoli mobilní), při připojení přes SIM kartu.

  Dobrý den.
  Využívám Modré volání a chtěla bych se zepta, zda můžu využít program pro seniory, nebo zdravotně postižené.
  Děkuji za odpověď.

  Dobrý den,
  využíváte-li Modré volání, pak se prosím se svými dotazy obraťte přímo na tento subjekt. Z naší pozice, O2, slevu pro seniory (starší 60 let) ve výši 50 Kč vč. DPH měsíčně nabízíme u mobilních tarifů řady FREE, slevy pro zdravotně postižené zákazníky rovněž. Podmínky uvádíme zde: www.o2.cz/ztp.

  dobry den, chci se zeptat, ktery den v mesici mi bude chodit vypis za volani? dekuji

  1

  Dobrý den,
  zúčtovací období je různé. Vystavuje-li Vám fakturu Modré volání, pak se informujte u něj. Děkuji za pochopení.

  Dobrý večer, z komunikace za uvedených kontaktech "modrého volání" jsme již zoufalí. Připadáme si jako v písničce od M. Tučného "Líza a Lojza"... Společnost Bonerix má dva kontakty...ani jeden není použitelný, ale přesto jsme vždy odkázáni na uvedené kontakty. Na webové stránky se nelze dostat, na maily nikdo neodpovídá... telefonické vyřizování je zpoplatněno a ne málo. Již pět týdnů si dopisuji na info operátory, kde žádáme o změnu tarifu. Maily zřejmě nikdo nečte, ani nemá zájem je vyřídit. Rádi bychom se obrátili na vedení...ovšem není kam. Neuvěřitelný přístup. V rámci předchozí služny "oranžového volání" jsme obdrželi kompletní faktury, vždy včas, nebyly problémy. Nyní je faktura jen obecná, pokud chceme podrobný rozpis, musíme o něj opět žádat za poplatek...pokud nám ovšem někdo odpoví...Naprosto neuvěřitelný přístup!!!
  I.Restivo

  Zdravim jak se mam přihlasit do modreho volani pořad to chce nějaky kod

  1

  Hezký den,

  kontaktujte, prosím, zákaznickou linku 800 11 55 77 určenou pro Modré volání.

  Dobrý den. Prosím o zaslání faktury,, vyúčtování telekomunikačních služeb za měsíc leden 2014. Děkuji Čermák Lumír.

  Dobrý den,
  jde-li o vyúčtování za naše služby, pak Vám můžeme pomoci, pokud nás kontaktujete na www.o2.cz/dotazproguru. Uveďte nám, za jaké období máte zájem fakturu zaslat a pro ověření také rodné číslo/IČO a referenční číslo plátce z vyúčtování za služby.
  Jde-li o fakturu Modrého volání (firmy Bonerix), pak prosím kontaktujte přímo tuto firmu. Kontakty naleznete výše.

  Dobry den,
  Já nemůžu najít https://www.modrevolani.cz/prihlaseni/ přihlašovací kód ?

  1

  Dobrý večer, chci doporučit svému známému mobilní volání O2 přes firmu Bonerix, jelikož využívám telefonování od této firmu. Sim kartu jsem dostala od své sestry, máme tarif Mini a nevím zda je možno zařídit ,aby fa pro mé číslo a mého známého byla vystavena na mé jméno a adresu. Mé tel.č. je 725144353 a mé sestry 725144350. Můj známý ma operátora Vodafon č.mob. 608410861 a pokud to lze, rád by si toto číslo ponechal.
  S pozdravem Marta Káňová

  1

  Dobrý den,
  s vašimi požadavky vám nemůžeme pomoci, proto je vyřiďte na www.modrevolani.cz po přihlášení. Další možností je kontaktovat infolinku 800 11 55 77 (8:00 až 17:00) nebo zaslat e-mail na info@modrevolani.cz. Děkuji za pochopení.

  Dobrý den,uzavřel jsem s Vámi smlouvu modré volání dne 2.12.2013 na volání 3.měsíce 1kč.Dnes mi přišla SMS,že od 8.1-7.2 mi bude naposledy üčtován tarif Maxi a že vpříštím už bude zpoplatněn což není 3.měsíce a nechápu proč bych teda měl platit po 2.měsících.Děkuji za pochopení a prosím odpověd.Slavík Jaroslav,Renneská 18 Brno tel.602873195

  1

  Dobrý den,
  s vašimi požadavky vám nemůžeme pomoci, proto je vyřiďte na www.modrevolani.cz po přihlášení. Další možností je kontaktovat infolinku 800 11 55 77 (8:00 až 17:00) nebo zaslat e-mail na info@modrevolani.cz. Děkuji za pochopení.

  Dobrý večer mam dotaz jestli existuje nějaka stránka ze ktere lze poslat sms zdarma na číslo bonerixu.?Díky za odpověd

  Na tomhle telefonu jsou pouze omezeně a to je pro spoustu lidí nedostupný termín navíc každý dotaz na téhle lince stojí 30,-Kč a už se mi stalo že jsem tam musela volat opakovaně kvůli drahému volání do Polska které mě stálo 28,-Kč za minutu a sms cca 7,-Kč. poradili mi přdvolbu před číslem státu, ale stejně to nefungovalo a tak jsem za volání na tuto linku zaplatila manipulační poplate 90,- Kč za měsíc a nic tím nevyřešila.

  marie rohanova

  Dobrý den. Prosím o radu. Řeším platbu modrého volání, ale nikdo se mnou přes info@modrevolani.cz nekomunikuje. Psal jsem několik emailů v posledních dnech a Paní Fraňková mlčí. Nechci volat na Vaše telefonní číslo, protože mi přijde velmi podivné platit za informaci, na kterou mi není odpovídáno emailem, 30 Kč. Protože odpovědi v této diskuzi jsou velmi komisní, prosím o konkrétní radu. Nemám kam psát, protože se mnou nekomunikujete. Popřípadě, u koho je možné si stěžovat. Ale prosím, už ne na email info@modrevolani.cz, neboť, zde se mnou nikdo nekomunikuje. Děkuji za konkrétní informaci, která jak sleduji v komunikaci níže, bude prospěšná pro více lidí.

  Dobrý den,
  rádi bychom Vám pomohli, avšak služba Modrého volání je realizována přes firmu Bonerix a zde nemáme náhledy na služby a vyúčtování této firmy. Řešit s námi můžete pouze služby psané pod O2. U firmy Bonerix můžete ještě vytáčet bezplatnou infolinku 800 11 55 77. Děkuji za pochopení.

  Dobry den
  Muzete mi poradit jak se branit neopravnene fakture?
  Nehodlam byt veden jako neplatic, ale take nehodlam
  platit to na co nemaji narok.
  Reklamace mailem zaslana na Bonerix, ale oninereaguji.
  To me nuti zavolat na bezplatnou linku za 30,- czk?
  Jelikoz soukr.mob.vubec nepouzivam, dal jsem si
  min mesicni pausal 20,-czk
  Bonerix me uctuje 102,-czk za provolane minuty.
  Telefon jiz 5mesicu nepouzivam.
  Jak je to mozne a jak se branit?
  Jak to tu nize ctu, mam chut podekovat O2 ze mi doporucila seriozni firmu
  RP

  Modré volání provozuje firma Bonerix s.r.o. S vašimi požadavky vám nemůžeme pomoci, proto je vyřiďte na www.modrevolani.cz po přihlášení. Další možností je kontaktovat infolinku 800 11 55 77 (8:00 až 17:00) nebo zaslat e-mail na info@modrevolani.cz. Vaši O2 Guru

  Dobrý den.Neobdržel jsem od vás faktury na zaplacení. Pro telefoní čísla:
  737618042,732973016,605457837,605846833

  1

  Modré volání provozuje firma Bonerix s.r.o. S vašimi požadavky vám nemůžeme pomoci, proto je vyřiďte na www.modrevolani.cz po přihlášení. Další možností je kontaktovat infolinku 800 11 55 77 (8:00 až 17:00) nebo zaslat e-mail na info@modrevolani.cz. Vaši O2 Guru

  Už tu zase Guru Jarda klame lidi s informací o bezplatné lince :-(
  Guru Jardo, ta "bezplatná" infolinka stojí 30 Kč za hovor !!!!

  4

  Děkuji Jardo za informaci. Nicméně, firma Bonerix nefunguje. Co mám dělat? Pomůže mi jiný email na kompetentní osobu. Nějak nevěřím, že máte jen ten, na který nikdo neodpovídá. Nebo pomůže hromadná žaloba?

  9

  Pomohla vám tato stránka?