6 hororů,
na které se nedívejte o Halloweenu

Jsou věci, se kterými si prostě není radno zahrávat. Jít se klouzat na rybník při první jinovatce, popíjet grog z rumu neznámého výrobce nebo hnát se přes ulici na červenou. Co ale rozhodně nezkoušejte: dívat se před dušičkami na nejděsivější horory v O2 Videotéce. A už vůbec ne z tabletu nebo mobilu. Že si troufáte?
Pro otrlé tady máme přídavek. Děsivou Halloweenskou soutěž o iPad Air a balík filmů z videotéky.

Bez závazku

sirotcinec

Mobily a tablety si u nás koupíte za skvělé ceny i bez tarifu a dalších služeb. Nesvážeme vás žádnou smlouvou

V tomhle filmu vás chtějí zabít. Pusťte si Divergenci.

divergence

Ve světě budoucnosti jsou lidé rozděleni na pět frakcí podle svých dobrých vlastností. Každá vyznává jiné hodnoty, společně ale tvoří harmonický celek. Jenže hlavní hrdinka Tris do žádné škatulky nezapadá a ukáže se, že má předpoklady a talent pro více frakcí. Systém okamžitě ukáže svou odvrácenou tvář a z Tris se stává lovná zvěř. Kdo se liší, znamená hrozbu, kterou je třeba zlikvidovat.

ČSFD: 65 %

Přehrát on-line za 55 Kč

divergence

V moci ďábla: natočeno podle skutečné události.

exorxismus

Emily Rose opouští klidný venkovský domov, aby mohla studovat na vysoké škole. V osamělé noclehárně ji však jedné noci potká děsivá „halucinace“, po níž ztratí vědomí. Útoky se postupně stávají častějšími a jejich intenzita se stále stupňuje, proto se nábožensky založená Emily rozhodne podstoupit vymítání ďábla pod vedením faráře, otce Richarda Moorea.

ČSFD: 75 %

Přehrát on-line za 45 Kč

Superpočítač Transcendence ožil a lidstvo to má spočítané

transcendence

Pohledný a úspěšný vědec Will Caster (Johnny Depp) má velký celoživotní sen: vytvořit stroj obdařený umělou inteligencí i schopností vnímat emoce, který by dokázal soustředit kolektivní vědění a vědomí lidstva. Extremisté z řad odpůrců umělé inteligence se ho pokusí zastavit a spáchají na něj atentát ve chvíli, kdy je jeho dílo téměř u konce. Sami tím však „božský experiment" uspíší.

ČSFD: 62 %

Přehrát on-line za 55 Kč

transcendence

V divných motelech nečeká nic dobrého. Jen smrt.

motel

Když rozhádaným manželům dojde benzín, rozhodnou se přespat v nedalekém motelu. Brzy však zjistí, že se ocitli ve své nejhorší noční můře. Zdejší majitelé je sledují na každém kroku pomocí skrytých kamer a začne jim jít o život.

ČSFD: 61 %

Přehrát on-line za 45 Kč

Slimáci. Hnusní, slizcí, oplzlí. A obrovští.

slimak

Slimák je mixem teroru, černého humoru a překvapivé lidskosti od scénáristy Jamese Gunna, jehož Úsvit mrtvých se stal hitem roku 2004. Wheelsy je obyčejné městečko plné přátelských lidí, kteří se starají jen o své vlastní problémy. Jenže pod tímto milým povrchem se začínají dít divné věci...

ČSFD: 58 %

Přehrát on-line za 45 Kč

slimak

Nenechávejte si to pro sebe

Nenechávejte si to pro sebe

Pomohla vám tato stránka?