zavřít

  Zrušili jsme hranice, teď je tu #Velkocesko

  Po celé EU za historicky nejnižší ceny

  Celé léto #TedMuzete sdílet zážitky z cest za ceny jako nikdy dřív. Zlevnili jsme volání a SMS a přifoukli objem internetových balíčků.

  odchozi_hovor_img
  3,50 Kč/min.

   

  sms_img
  1,50 Kč/SMS

   

  internet_img
  1 Kč za 1 MB
  v balíčku

   

  S Voláním bez hranic skvělé ceny napořád

  Aktivujte si roamingový tarif Volání bez hranic a skvělé ceny za volání a SMS po celém Velkočesku budete mít napořád.

  Aktivovat volání bez hranic
  soutez_cik_cak_img

  Vyfoťte se při svých cestách po Velkočesku a vyhrajte

  Najděte při své cestě v zahraničí kus Česka, vyfoťte se a sdílejte fotku na Instagram s hashtagem #Velkocesko. Vyhrát můžete cestu po Velkočesku s Eurolines, smartphone a další ceny!

  Více informací

  Surfujte po internetu jen za 1 Kč za 1 MB

  Na celé léto jsme zdvojnásobili objem internetových balíčků pro mobilní tarify. I na dovolené si #TedMuzete užívat internetu tak, jak jste zvyklí z domova.

  S poplatky za přečerpání balíčku si nedělejte starosti. O vyčerpání 80 % a 100 % balíčku vám dáme vědět SMS zprávou. Můžete si taky aktivovat blokování internetu v zahraničí, které se automaticky spustí až po vyčerpání balíčku.

  Balíčky pro internet v Evropě

  Užijte si se svým mobilním tarifem výhodné surfování po celé Evropské unii

  Evropa S<br>100&nbsp;Kč
  Evropa S
  100 Kč

  Internet můžete použít pro hledání restaurací v okolí, ke kontrole e-mailů nebo třeba k vyhledání trasy, když náhodou na dovolené zabloudíte.

  Jak aktivovat
  Evropa M<br>300&nbsp;Kč
  Evropa M
  300 Kč

  Podělte se o své zážitky z dovolené a mějte přehled o tom, co se doma děje. Internet můžete použít pro čtení zpravodajství i pro sdílení fotek na sociálních sítích.

  Jak aktivovat
  Evropa L<br>500&nbsp;Kč
  Evropa L
  500 Kč

  Využívejte internet i na dovolené tak, jak jste zvyklí z domova. Neomezujte se, internet můžete použít pro videohovory, sledování videí nebo třeba i navigaci.

  Jak aktivovat

  Balíčky pro internet ve světě

  Surfujte s mobilním tarifem po celém světě

  Svět S<br>200&nbsp;Kč
  Svět S
  200 Kč
  Jak aktivovat
  Svět M<br>600&nbsp;Kč
  Svět M
  600 Kč
  Jak aktivovat
  Svět L<br>1000&nbsp;Kč
  Svět L
  1000 Kč
  Jak aktivovat
   

  Když nemáte aktivovaný žádný datový balíček, zaplatíte za připojení k internetu za každý započatý 1 kB. Cena se liší podle země, kam cestujete.
  Stejný způsob účtování po kB platí, i pokud máte předplacenou kartu.

  Více informací
  aplikace_promo_box_img

  Aplikace pro váš telefon

  Mějte informace o cenách volání, SMS a internetu v zahraničí vždy po ruce. Navíc si můžete snadno aktivovat služby, které v zahraničí využijete.

  Více o aplikaci

  Vyberte si roamingový tarif podle svých potřeb

  Jak to funguje?

  Jsem v zahraničí a volám do ČR (a obráceně) Jsem v zahraničí a volám na zahraniční číslo (a obráceně) Jsem v ČR a volám na zahraniční číslo Jsem v zahraničí a volám české číslo také v zahraničí

  Jsem v zahraničí a volám do ČR (a obráceně)

  Petr má číslo od O2, je na výletě v Německu a volá domů mamince. Petr za hovor zaplatí cenu podle svého roamingového tarifu (např. s Eurotarifem zaplatí 7,00 Kč za 2 minuty hovoru z Německa). Petrova maminka neplatí za příjem hovoru nic.

  Pokud by volala maminka Petrovi, zaplatí stejnou cenu jako za volání do O2 sítě v ČR. Petr zaplatí za příjem hovoru podle svého roamingového tarifu (např. s Eurotarifem 3,00 Kč za 2 minuty volání).

  Jsem v zahraničí a volám na zahraniční číslo (a obráceně)

  Petr je na výletě v Německu a volá svého kamaráda Thomase, který má německé mobilní číslo. Petr za hovor zaplatí podle svého roamingového tarifu (např. s Eurotarifem zaplatí 7,00 Kč za 2 minuty hovoru v Německu).

  Pokud bude volat Thomas Petrovi, tak Petr zaplatí za příjem hovoru opět podle svého roamingového tarifu (např. s Eurotarifem 3,00 Kč za 2 minuty volání).

  Jsem v ČR a volám na zahraniční číslo

  Marie má O2 číslo, je v ČR a volá kamaráda Thomase do Německa. Marie zaplatí hovor podle ceníku mezinárodních hovorů z mobilního čísla.

  Informace o cenách mezinárodních hovorů

  Jsem v zahraničí a volám české číslo také v zahraničí

  Petr je na výletě v Německu a volá svého kamaráda Karla, který má také O2 číslo a je ve Francii. Petr za hovor zaplatí podle svého roamingového tarifu (např. s Eurotarifem zaplatí 7,00 Kč za 2 minuty hovoru v Německu). Karel zaplatí za přijetí hovoru, také podle svého roamingového tarifu (např. s Eurotarifem 3,00 Kč za 2 minuty volání ve Francii).

  Pokud bude volat Karel Petrovi, tak oba zaplatí podle svého roamingového tarifu. Petr za příjem hovoru a Karel za volání.

  Podrobné informace o roamingu

  Podrobné informace o internetu v zahraničí

  Pomohla vám tato stránka?