zavřít

   

  Zrušili jsme hranice!

  Volejte a posílejte SMS z celého světa jen za 3,90 Kč

  Výhodné volání a SMS po celém světě

  Podělte se o zážitky z cest se svými blízkými. S tarifem Volání bez hranic jim můžete zavolat nebo poslat SMS za výhodné ceny odkudkoliv.

  odchozi_hovor_img
  3,90 Kč/min.

   

  sms_img
  3,90 Kč/SMS

   

  internet_img
  od 1 Kč za 1 MB
  v balíčku

   

  Prohlédnout všechny ceny

  Aktivujte si roamingový tarif Volání bez hranic

  Zrušte hranice i vy a volejte a posílejte SMS po celém světě jen za 3,90 Kč.

  Aktivovat volání bez hranic

  Měníme Evropu na Velkočesko

  Hranice jsou minulostí! Užijte si cestování po Evropě bez zbytečných starostí. Stejně jako náš Velkotým na cestách, který dostal za úkol rozšířit území Velkočeska. Všude dobře, doma Velkočesko.
   

  Přehrát další videa

  Surfujte po internetu už od 1 Kč za 1 MB

  I na svých cestách si můžete užívat internetu tak, jak jste zvyklí z domova. Stačí jen vybrat balíček s objemem, který se vám hodí.

  S poplatky za přečerpání balíčku si nedělejte starosti. O vyčerpání 80 % a 100 % balíčku vám dáme vědět SMS zprávou. Můžete si taky aktivovat blokování internetu v zahraničí, které se automaticky spustí až po vyčerpání balíčku.

  Balíčky pro internet v Evropě

  Užijte si se svým mobilním tarifem výhodné surfování po celé Evropské unii

  Evropa S<br>199&nbsp;Kč
  Evropa S
  199 Kč

  Internet můžete použít pro hledání restaurací v okolí, ke kontrole e-mailů nebo třeba k vyhledání trasy, když náhodou na dovolené zabloudíte.

  Jak aktivovat
  Evropa M<br>399&nbsp;Kč
  Evropa M
  399 Kč

  Podělte se o své zážitky z dovolené a mějte přehled o tom, co se doma děje. Internet můžete použít pro čtení zpravodajství i pro sdílení fotek na sociálních sítích.

  Jak aktivovat
  Evropa L<br>999&nbsp;Kč
  Evropa L
  999 Kč

  Využívejte internet i na dovolené tak, jak jste zvyklí z domova. Neomezujte se, internet můžete použít pro videohovory, sledování videí nebo třeba i navigaci.

  Jak aktivovat

  Balíčky pro internet ve světě

  Surfujte s mobilním tarifem po celém světě

  Svět S<br>199&nbsp;Kč
  Svět S
  199 Kč
  Jak aktivovat
  Svět M<br>599&nbsp;Kč
  Svět M
  599 Kč
  Jak aktivovat
  Svět L<br>999&nbsp;Kč
  Svět L
  999 Kč
  Jak aktivovat
   

  Když nemáte aktivovaný žádný datový balíček, zaplatíte za připojení k internetu za každý započatý 1 kB. Cena se liší podle země, kam cestujete.
  Stejný způsob účtování po kB platí, i pokud máte předplacenou kartu.

  Více informací

  Cestujte s námi pod hashtagem #Velkocesko

  aplikace_promo_box_img

  Aplikace pro váš telefon

  Mějte informace o cenách volání, SMS a internetu v zahraničí vždy po ruce. Navíc si můžete snadno aktivovat služby, které v zahraničí využijete.

  Více o aplikaci

  Vyberte si roamingový tarif podle svých potřeb

  Jak to funguje?

  Jsem v zahraničí a volám do ČR (a obráceně) Jsem v zahraničí a volám na zahraniční číslo (a obráceně) Jsem v ČR a volám na zahraniční číslo Jsem v zahraničí a volám české číslo také v zahraničí

  Jsem v zahraničí a volám do ČR (a obráceně)

  Petr má číslo od O2, je na výletě v Německu a volá domů mamince. Petr za hovor zaplatí cenu podle svého roamingového tarifu (např. s Eurotarifem zaplatí 7,00 Kč za 2 minuty hovoru z Německa). Petrova maminka neplatí za příjem hovoru nic.

  Pokud by volala maminka Petrovi, zaplatí stejnou cenu jako za volání do O2 sítě v ČR. Petr zaplatí za příjem hovoru podle svého roamingového tarifu (např. s Eurotarifem 3,00 Kč za 2 minuty volání).

  Jsem v zahraničí a volám na zahraniční číslo (a obráceně)

  Petr je na výletě v Německu a volá svého kamaráda Thomase, který má německé mobilní číslo. Petr za hovor zaplatí podle svého roamingového tarifu (např. s Eurotarifem zaplatí 7,00 Kč za 2 minuty hovoru v Německu).

  Pokud bude volat Thomas Petrovi, tak Petr zaplatí za příjem hovoru opět podle svého roamingového tarifu (např. s Eurotarifem 3,00 Kč za 2 minuty volání).

  Jsem v ČR a volám na zahraniční číslo

  Marie má O2 číslo, je v ČR a volá kamaráda Thomase do Německa. Marie zaplatí hovor podle ceníku mezinárodních hovorů z mobilního čísla.

  Informace o cenách mezinárodních hovorů

  Jsem v zahraničí a volám české číslo také v zahraničí

  Petr je na výletě v Německu a volá svého kamaráda Karla, který má také O2 číslo a je ve Francii. Petr za hovor zaplatí podle svého roamingového tarifu (např. s Eurotarifem zaplatí 7,00 Kč za 2 minuty hovoru v Německu). Karel zaplatí za přijetí hovoru, také podle svého roamingového tarifu (např. s Eurotarifem 3,00 Kč za 2 minuty volání ve Francii).

  Pokud bude volat Karel Petrovi, tak oba zaplatí podle svého roamingového tarifu. Petr za příjem hovoru a Karel za volání.

  Podrobné informace o roamingu

  Podrobné informace o internetu v zahraničí

  Pomohla vám tato stránka?