Samsung GALAXY Tab S2 9.7 LTE

+ doprava zdarma
Luxusní vzhled, velmi kvalitní materiál, parádní výkon a špičkový obraz na 9.7" S-AMOLED displeji
Není skladem v eshopu

Hotově se zárukou nejnižší ceny.

14 995 Kč 16 995 Kč
12 393 Kč bez DPH

Zobrazit podrobné technické parametry

Klíčové vlastnosti

multi

Bezproblémové zpracování více úloh současně

Zpracovávejte s tabletem Galaxy Tab S2 více úloh současně jako profesionál. Sledujte filmy v rozlišení HD, zatím co listujete digitálním časopisem či elektronickou publikací nebo při procházení webu. Spouštějte více aplikací v režimu rozdělené obrazovky nebo v polohovatelných vyskakovacích oknech.
multi
foto

Čistší, jasnější snímky

8 Mpx fotoaparát a objektiv se světelností f / 1,9 tabletu Galaxy Tab S2 umožňují pořizovat jasnější a čistší snímky a videa i za nepříznivých světelných podmínek. Prohlížejte si fotografie a videa v dokonalé čistotě na velkém displeji Super AMOLED.
Otisk

Zabezpečení pomocí otisků prstů

S tímto tabletem získáváte lepší zabezpečení díky pohodlné a přesné funkci otisků prstů. Stisknutím tlačítka Domů aktivujete zámek odemykání otiskem prstů. Ověřené otisků prstů lze použít k omezení / povolení webového prohlížeče, režimu zamknuté obrazovky a k přístupu k vašemu účtu Samsung.
Otisk

Prodejem to nekončí

O2 Guru jsou tu od toho, aby vám pomohli

Přijďte si o telefonech, tabletech či modemech popovídat. Rádi vám pomůžeme s nastavením, přenosem kontaktů, podělíme se o novinky a nadchneme vás pro to, čím sami žijeme.

Nechte si zavolat

Poradíme vám s výběrem a nákupem

Zavoláme Vám
Vám zavoláme
online
Zavoláme ihned

Nenechávejte si to pro sebe

Pomohla vám tato stránka?