zavřít

  Když mobil, tak od O2

  Ať už porovnáte ceny s konkurencí, dopravu zdarma či počet prodejen, zjistíte, že mobil nebo tablet od O2 je nejvýhodnější.

  Ručíme za nejnižší ceny

  znc

  U O2 si můžete být jisti zárukou nejlepší ceny všech mobilních telefonů a tabletů, které nabízí. Kdybyste některý náhodou našli u konkurence levněji, rozdíl v ceně vám vyrovnáme.

  Více

  Na výběr máte ze 146 prodejních míst

  Prodejny

  Dáte rádi na vlastní dojem a chtěli byste si vybraný telefon nebo tablet důkladně prohlédnout, potěžkat v ruce? Pak zamiřte do jedné z našich mnoha prodejen, kde už se těší na vaši návštěvu.

  Více

  Prodejny

  Zboží vám dopravíme zdarma

  Doprava zdarma

  Veškeré zboží, které si objednáte v eShopu, vám přivezeme kurýrem zdarma. Domů, do kanceláře, kdekoli v České republice po celý rok.

  Více

  Šetřete si hotovost, kupte na splátky bez navýšení

  splatky

  Telefony, tablety a další zařízení z naší nabídky si můžete pořídit na splátky, aniž byste zaplatili víc než při nákupu za plnou cenu. Sami si nastavíte takovou výši splátky, jaká vám vyhovuje.

  Více

  splatky

  U O2 máte nadstandardní péči

  Dobra rada

  Naši odborníci v řadách O2 Guru vám pomohou vybraný mobil nebo tablet zprovoznit a poradí s výběrem aplikací, které vám zpříjemní život. Na O2 Guru se můžete obrátit, i když jste zákazníky jiného operátora.

  Více

  4G LTE sítí pokryjeme drtivou většinu populace

  lte

  Většina telefonů a tabletů v nabídce O2 podporuje nejrychlejší mobilní internet, vybírejte právě mezi těmito. Majitelé zařízení, které 4G LTE neumí, zůstanou odkázáni na pomalejší připojení starší generace.

  Více

  lte

  Nabízíme vyzkoušené, prověřené modely

  Proverene modely

  Naši technici a O2 Guru pro vás telefony i tablety otestovali a vyladili, abyste je mohli ihned po zapnutí používat a aby si dokonale rozuměly s nejrychlejším mobilním internetem 4G LTE.

  Více

  Vybavíme vás vším, co potřebujete

  vybava

  K vybranému zařízení vám nabídneme správný tarif a příslušenství přesně podle vašich požadavků a potřeb. Mobil nebo tablet pak stačí jen zapnout a okamžitě používat.

  Více

  vybava

  Telefony a tablety pocházejí jen z oficiální české distribuce

  Oficialni distribuce

  Všechna zařízení v nabídce O2 jsou oficiálně určena pro tuzemský trh, což je důležité i pro uznání případné reklamace. Zaručujme jejich vybavení češtinou včetně českého návodu.

  Více

  Nenechávejte si to pro sebe

  Pomohla vám tato stránka?