Samsung GALAXY Tab A 9.7 LTE

+ doprava zdarma

Na o2.cz si telefon pohodlně koupíte a dopravíme vám ho zdarma.

Optimální zážitek ze sledování, 5 Mpx kamera s automatickým ostřením, kapacita vnitřní paměti 16 GB, podpora nejrychlejšího mobilního internetu LTE
Skladem v eshopu

Hotově se zárukou nejnižší ceny.

8 495 Kč
7 021 Kč bez DPH

Zobrazit podrobné technické parametry

Klíčové vlastnosti

Diametr

Optimální zážitek ze sledování

Samsung GALAXY Tab A 9.7 povznáší využívání tabletu na dosud nepoznanou úroveň. Obrazovka s poměrem stran 4:3 je ideální pro procházení webu i čtení knih, časopisů a novin.
Diametr
vykon

Vysoký výkon

O úžasný výkon se stará čtyřjádrový procesor 1,2 GHz, 2 GB paměti RAM a operační systém Android Lollipop. Zjednodušené uživatelské rozhraní je šité na míru novému poměru stran obrazovky. Vychutnejte si bezproblémový přístup k obrovskému množství multimediálního obsahu včetně filmů, hudby a zábavy na internetu – to vše je dostupné bleskovou rychlostí.
foto

Nepřetržité snímání

Díky funkci nepřetržitého snímání je možné vyfotit více po sobě jdoucích obrázků pouhým podržením spouště. Všechny ovládací prvky fotoaparátu a přehrávání videa najdete na jediné, jednoduché, snadno použitelné obrazovce.
foto
děti

Zábava pro děti

Dětský režim tabletu Galaxy Tab A nabízí mnoho aplikací, které byly navrženy nejen pro vzdělávání, ale i pro zábavu. Nechybí řada aplikací zaměřených na rozvoj talentu a zájmů.

Prodejem to nekončí

O2 Guru jsou tu od toho, aby vám pomohli

Přijďte si o telefonech, tabletech či modemech popovídat. Rádi vám pomůžeme s nastavením, přenosem kontaktů, podělíme se o novinky a nadchneme vás pro to, čím sami žijeme.

Nechte si zavolat

Poradíme vám s výběrem a nákupem

Zavoláme Vám
Vám zavoláme
online
Zavoláme ihned

Nenechávejte si to pro sebe

Pomohla vám tato stránka?