eva

Nahlédněte do světa Chytré sítě

Světa plného inovativních řešení, která Vám přinesou nové možnosti a zážitky.

Pokračovat

Mobilní tarify O2 Data – datové tarify na nejlepší mobilní síti

Kdysi stačilo neomezené volání. Doba se změnila a my pro vás máme nové tarify O2 Data. Vstupte bez obav ze spotřeby dat do doby datové! Na kvalitu naší mobilní datové sítě se můžete spolehnout. Podle našich zákazníků je už více než 7 let nejlepší.

Nabídka mobilních tarifů Více o 7 let nejlepší datové síti
15:59 32

Instaluji
aktualizaci

Instalace
dokončena

O2 Smart Box Srdce chytré domácnosti – a Internetu HD

Supervýkonný modem O2 Smart Box rozšíří Wi-Fi síť po celém vašem domově. Sedm antén zajistí vysokou rychlost a stabilitu vašeho připojení. O2 Smart Box, srdce vaší chytré domácnosti, toho ale umí víc. Objevte všechny jeho výhody!

O2TV

O2 TV Digitální televize O2 TV s nejlepším sportem

Jedině v O2 TV uvidíte kompletní 1. českou fotbalovou ligu, Ligu mistrů a hokejovou Tipsport extraligu až na 4 různých zařízeních. Díky Multidimenzi budete mít pocit, že jste se přenesli až na stadion. Vítězný gól si navíc můžete nahrát nebo pustit až 7 dní po odvysílání.

Více o digitalní televizi O2 TV

O2 Spolu Výhodný balíček pro rodinu i přátele

Sdílejte výhody neomezených tarifů, digitální televize O2 TV a Internetu HD s rodinou a přáteli v jediném výhodném balíčku. Základní nabídku O2 Spolu pořídíte pro 2 až 4 osoby. Je vás víc? Balíček vám přizpůsobíme.

Více o balíčku O2 Spolu
Re-Generace Paulie Garand, Lenny
O2 Live Session

Spotify 30 milionů skladeb ve vašem mobilu

S aplikací Spotify máte přímo v mobilu hudbu pro každou náladu a situaci. Od starých šlágrů po nejnovější hity. Pro sport i romantiku. Jednoduše vyhledáte - a posloucháte. Stejně jednoduchá je i platba – službu vám připíšeme do vyúčtování. A pro nové zákazníky máme Spotify Premium na 3 měsíce zdarma.

Více o aplikaci Spotify

O2 Extra výhody Výhodné nákupy pro O2 zákazníky

Od nás máte vždycky něco navíc. Při nákupu u partnerů O2 vás čekají slevy na oblečení, drogerii, kulturu a zábavu nebo na mobilní telefony a další elektroniku. Stačí si vybrat.

Více o Extra výhodách

O2 Knihovna Vaše digitální knihovna

Žádné zaprášené regály – v O2 digitální knihovně najdou naši zákazníci širokou nabídku e-knih, e-magazínů i audioknih. Novinky i evergreeny. Navíc si tu stáhnete i originální uvítací melodie a hry. A k vybraným tarifům vám každý měsíc přidáme na útratu kredit 50 Kč.

Více o O2 Knihovna