O2 Virtualizované řešení

O2 Specialisté na infrastrukturu, systémy a aplikace pro vás zprovozní řešení bez kompromisů

Proč vsadit na Virtualizované řešení

Pro systémy s vysokou dostupností
Pro systémy s vysokou dostupností
Výkon bez kompromisů
Výkon bez kompromisů
Bez omezení parametrů
Bez omezení parametrů
Kompletní zajištění
Kompletní zajištění

Řešení na míru 

Pokud chcete mít přechod do cloudu i jeho provoz bez starostí, obraťte se na nás. S O2 Virtualizovaným řešením zavedete nebo rozšíříte firemní informační systém, aniž byste do něj museli investovat. Řešení vám navrhneme přesně podle vašich požadavků a dále ho můžete měnit podle aktuálních potřeb.

Rádi s vámi projdeme, co potřebujete, a připravíme nabídku na míru.

Nechte si zavolat
Vždy optimální

Vždy optimální

Při zachování výhod cloudových systémů zaplatíte jen za výpočetní výkon, který skutečně potřebujete, a požadavky na výkon můžete kdykoliv změnit. Řešení přizpůsobíme nárokům konkrétního systému a zajistíme nepřetržitý monitoring i údržbu se zárukou dostupnosti a bezpečnosti.

Profesionální zřízení služby

Profesionální zřízení služby

Službu vám zřídíme po naší důkladné analýze. Naším primárním cílem je zajistit, aby systém fungoval bez technických omezení, ale pro vás od teď už navždy bez starostí. Zajistíme propojení s ostatními systémy u vás, v Hostingovém centru O2, v O2 Cloudu, ve VPN nebo v internetu.

Plná podpora provozu

Plná podpora provozu

Nejen infrastruktura potřebuje technickou podporu. Na vaše přání podporu rozšíříme a zajistíme specialisty na operační systémy i na aplikace, které vyžadujete. Díky O2 Virtualizovanému řešení, se můžete zaměřit jen na vlastní podnikání.

Podrobné informace o O2 Virtualizovaném řešení

Technické řešení

Podle vašich požadavků a na základě odborné analýzy vám přesně na míru navrhneme:

  • Výkon serveru – výkon procesoru, kapacitu RAM, velikost úložiště, výkon úložiště, připojení sítí, propojení s ostatními aplikačními systémy
  • Stupeň zabezpečení – oprávnění k jednotlivým vrstvám, redundanci, zálohování, pravidla pro firewall
  • Potřebné kompetence – pro infrastrukturu, pro operační systémy, pro aplikační systémy, pro middleware, pro práci s daty
  • Úroveň servisní podpory
  • Podobu licencování

Službu provozujeme na enterprise cloudových platformách s plnou redundancí komponent pro zajištění vysoké dostupnosti (High Availability), zahrnující výpočetní výkon, systémy pro ukládání dat i síťové komponenty. Díky enterprise architektuře navržené i pro systémy náročné na 100% bezvýpadkový provoz je možné navíc řešení povýšit i o georedundanci.

O2 Virtualizované řešení poskytujeme na platformách Windows, Linux i Unix. Servis zajišťují odborníci O2. Výkon serveru vám kdykoliv zvýšíme nebo snížíme podle vašich aktuálních potřeb. Službu můžete navíc snadno kombinovat s dalšími hostingovými službami.

Licencování produktů společnosti Microsoft je zajištěno pomocí smlouvy Service Provider Licence Agreement (SPLA), nebo lze využít i licence zákazníka (Více informací v FAQ na stránce Cloud od O2).

Technické zázemí

O2 Virtualizované řešení vám nabízí technické zázemí a zařízení umístěná v hostingovém centru s certifikací Tier III. Veškeré servery i zařízení nepřetržitě monitorujeme a provádíme jejich údržbu. Napájení ze dvou nezávislých zdrojů, chlazení, protipožární opatření a dokonce fyzická ostraha jsou samozřejmostí.

Podle zvolené úrovně zabezpečení (SLA) vám zaručíme zajištění provozu s dostupností služby 99,9 %. Klademe velký důraz na dodržování nejvyšších standardů pro kvalitu a bezpečnost. Všechny procesy se proto řídí podle standardů ITIL.

ITIL (Information Technology Infrastructure Library) je souhrn poznatků a přístupů vedoucích k zajištění dodání kvalitních služeb informačních technologií, který vychází z nejlepších praktických zkušeností ze všech odvětví IT. ITIL je v současnosti považován za mezinárodní standard pro oblast řízení IT služeb.

Více informací o cloudových službách O2 nalezente na stránce Cloud od O2.

Řekněte nám, co potřebujete,
my se postaráme o vše ostatní

Kontaktujeme Vás

Zeptejte se rovnou

Pro firmy
Pro podnikatele

Pomohla vám tato stránka?
Podmínky používání cookies