Jednotné číslo

Nabídněte svým zákazníkům volání na lehce zapamatovatelné telefonní číslo.

Varianty

Jednotné číslo

Služba s celorepublikovou působností pro možnost volání pomocí zkrácených maximálně šestimístných telefonních čísel začínajících jedničkou. Jedná se o negeografické virtuální číslo, které je při volání směrováno na standardní geografické číslo. 

Tísňová linka

Umožňuje volání pomocí zkráceného čísla začínajícího jedničkou. Je určena pro specifický účel volání na jednotky záchranného systému ČR a města provozující městskou policii.

Co potřebujete pro zřízení služby

  • Rozhodnutí ČTÚ o přidělení Jednotného čísla
  • Technická specifikace služeb
  • Prohlášení o směrování (na jiné operátory) 
  • V případě poskytnutých stanic jiných účastníků také jejich souhlas.

Pro volání na Jednotné číslo nebo Tísňovou linku je většinou možné zajistit dostupnost i ze sítí dalších telekomunikačních společností, ale my jsme schopní garantovat pouze podmínky volání na Jednotné číslo ze sítě O2.

Podmínky

Pro zřízení služby je nutné být  držitelem Rozhodnutí o přidělení čísla, které vydává Český telekomunikační úřad. Přidělování čísel se plně řídí číslovacím plánem. ČTÚ ho provádí formou správního řízení. 

Objednat jednotné číslo

Nechte nám na sebe číslo, ozveme se vám
V případě vašeho souhlasu budeme Vaše údaje zpracovávat pro účely informování o výhodných nabídkách našich služeb. Více informací o zpracování osobních údajů najdete v dokumentu Zásady zpracování osobních údajů.
Zavoláme vám Zavoláme vám do 24 hodin
Pomohla vám tato stránka?
Podmínky používání cookies