O2 Prodejny jsou tu pro vás. Ve většině prodejen máme stále otevřeno. Aktuální informace o otevírací době najdete tady. S většinou vašich požadavků vám umíme pomoci i na dálku v samoobsluze Moje O2

O2 TV Business

Jediná televize s multidimenzí pro veřejnou projekci. Pozvěte fanoušky do své restaurace třeba na živé sportovní přenosy.

Proč je O2 TV Business nejlepší televizí do restaurace

O2 TV Sport
O2 TV Sport

Fotbal. Hokej. Tenis... Sami vyberete, který zápas budete vysílat.

Budete vidět
Budete vidět

Upozorníme na váš podnik na webu a dostanete sadu reklamních materiálů.

Živě i zpětně
Živě i zpětně

Sportovní zápas nebo film pustíte až 7 dní po vysílání

Získat O2 TV Business

Nechte nám na sebe kontakt a my se vám nejpozději do 24 hodin ozveme.

O2 TV na doma

Jestli chcete televizi sledovat jen doma sami se svou rodinou, pořiďte si klasickou O2 TV.

42 kanálů a z toho 21 v HD

Televizní kanály

Služba O2 TV Business umožňuje legální veřejnou projekci placeného obsahu,
a proto neobsahuje čtyři další přístupy pro současné sledování v aplikaci O2 TV na tabletu, mobilu nebo na webu.

Exkluzivní živé sportovní přenosy

1. česká fotbalová liga jedině v O2 TV

1. česká fotbalová liga jedině v O2 TV

Jedině vy odvysíláte svým zákazníkům vždycky ten nejlepší zápas z každého kola 1. české fotbalové ligy. Jako bonus jim můžete navíc vybrat pohled ze čtyř kamer.

  • Špičková HD kvalita z nového přenosového vozu O2
  • Hodnocení zápasu s moderátory a experty O2 Sport
  • Práva na zápasy minimálně do roku 2022
Kompletní Liga mistrů

Kompletní Liga mistrů

Díky O2 TV pohostíte své zákazníky všemi zápasy z každého kola Ligy mistrů. V úterý i středu máte na výběr z 8 zápasů a je jen na vás, který zvolíte. Dva nejlepší zápasy jsou s českým komentářem, ty ostatní uslyšíte v originálním znění. V češtině uslyšíte třeba Petra Svěceného nebo Tomáš Radotínského. A nebojte, že byste o projekci svého oblíbeného fotbalu v budoucnu přišli, vysílací práva máme minimálně na další 3 roky.

Extraliga ledního hokeje nově v O2 TV

Extraliga ledního hokeje nově v O2 TV

Od letošní sezony se extraligový hokej přesouvá na O2 TV Sport. Stanice vysílá středeční, páteční a sobotní zápas. O2 TV drží práva až do roku 2023, a to včetně play-off a finále. Součástí O2 TV Business je i televizní stanice ČT Sport, která vysílá nedělní a případně i úterní zápas. Celkem tedy můžete vidět až 5 zápasů za týden.

Bojové sporty, WRC, tenis nebo basketbal

Bojové sporty, WRC, tenis nebo basketbal

V O2 TV najdete pořádnou dávku sportu i mimo fotbal a hokej. Třeba basketbalovou Euroligu, špičkové zápasy bojových sportů MMA nebo boxu, ženský tenisový okruh WTA, vybrané tenisové turnaje ATP, ale neuniknou vám ani přímé přenosy motorsportu. Zápasy i závody jsou komentovány těmi nejlepšími českými komentátory - motoristickým odborníkem Petrem Horákem a expertem na bojové sporty Ondřejem Novotným. Takže záleží na tom, co mají rádi vaši štamgasti, a přesně to jim pusťte. Máte z čeho vybírat.

Řekněte nám, co potřebujete,
my se postaráme o vše ostatní

Kontaktujeme Vás

Zeptejte se rovnou

Pro firmy
Pro podnikatele

Podmínky a ceny

Služba O2 TV Business slouží pro legální veřejnou projekci placeného obsahu, a proto neobsahuje čtyři další přístupy pro současné sledování v aplikaci O2 TV na tabletu, mobilu nebo na webu www.o2tv.cz.

V restauracích a dalších zařízeních není možné použít tarify O2 TV určené pro soukromé použití (např. O2 TV L nebo O2 TV XL) nebo nabídku od poskytovatele kabelové televize.

O2 TV Business nejde využívat v hotelových pokojích, ubytovnách ani penzionech. Je možné ji využívat v recepci hotelu, hotelové restauraci, společenské místnosti a také v lobby baru.

Koncesionářské poplatky, poplatky OSA a Intergram nejsou zahrnuty v ceně.

Ceny
Měsíční cena O2 TV Business a O2 Internet Optimal HD je 3 333 Kč bez DPH se závazkem na 24 měsíců. Bez závazku stojí O2 TV Business 4 283,41 Kč bez DPH/měs.

Služba O2 TV Business zahrnuje instalaci technikem přímo u vás za 1 Kč vč. DPH, set-top box za 1 Kč vč. DPH a pro novou službu O2 Internet také modem za 1 Kč vč. DPH.

O2TV Business spolu s internetem

Internet bude mít tarif Internet Optimal HD až 20 Mb/s. WiFi modem a první set-top box vám dáme každý za 1 Kč včetně DPH. Velkou instalace technikem budete mít za 1 Kč vč. DPH.

Se službou O2 Fiber bohužel není možné O2 TV Business zřídit.

O2 TV Business zřizujeme primárně s O2 Internetem. Pokud není možné O2 internet do vaší provozovny dovést, je možní zřídit O2 TV Business zřídit i na jiném internetovém připojení, např. na wifi jiného poskytovatele. Tato služba se jmenuje O2 TV Air Business a pro dostatečnou a stabilní kvalitu obrazu je nutné mít minimální rychlost internetu 6 Mb/s.

Pokud chcete televizi a set-top-box propojit bezdrátově, je možné dokoupit např. sadu dvou WiFI routery Zyxel 5 GHz za 2 490 Kč s DPH. Sada síťových adaptérů, které rozvádějí internet a O2 TV pomocí rozvodu elektrické sítě, pak stojí 1 395 Kč s DPH.

Co je součástí O2 TV Business

Velká instalace O2 TV Business provedená O2 technikem v místě provozovny zahrnuje:

  • dovoz a zprovoznění set-top boxu
  • instalaci modemu, pokud se zároveň jedná o novou službu O2 Internet
  • jeden průvrt zdí (pokud je potřeba)
  • dodání a zapojení aktivního HDMI rozbočovače (1 vstup, 2 výstupy) a HDMI kabelu až do délky 12 m (lištování není v ceně)
Sledování dvou O2 TV v jedné restauraci

Pokud máte ve své restauaci nebo kavárně dvě televize a na každé chcete pouštět různé pořady, pořiďte si doplňkovou službu O2 TV Multi z 99 Kč měsíčně vč. DPH. Ke službě je potřeba mít druhý set-top box. Každou televizi pak budete moct ovládat samostatně.

Pomohla vám tato stránka?
Podmínky používání cookies