Internetové služby pro ACTIVA

Původní propojení virtuální privátní sítí nahradila rychlá, spolehlivá a nákladově výhodnější připojení od O2.

Společnosti ACTIVA zajišťujeme tři různé internetové služby, a k tomu telekomunikační služby pro bezproblémový tok informací. Spolupráce trvá už téměř 15 let.

Reference ACTIVA Carda

„S O2 spolupracujeme prakticky od doby, kdy jsme se nastěhovali do nové centrály v Praze. A to už je téměř 15 let. Služby fungují, komunikace s obchodním zástupcem i jeho kolegy je rychlá, věcná a bezproblémová.“

Jan Carda, správce systému IT, ACTIVA

Řešení od O2 ve zkratce

V oblasti datových přenosů spolupracuje ACTIVA s O2 dlouhodobě. Původní propojení virtuální privátní MPLS sítí, jehož efektivnost s rozvojem společnosti klesala, nahradila rychlá, spolehlivá a nákladově výhodnější internetová připojení.

Internetové služby pro ACTIVA detailně

Široké spektrum a dostupnost internetových služeb od O2 umožňuje zvolit technologie a parametry připojení jednotlivých subjektů přesně podle jejich přenosových potřeb, a tudíž s minimálními náklady na provoz. Vlastnosti připojení lze snadno a velmi rychle upravit. Například počátkem roku 2018 byla přenosová rychlost poboček zvýšena ze 4 Mb/s na 10 Mb/s. ACTIVA v současné době využívá tři různé internetové služby:

  • O2 IOL Internet 50 Mb/s optickou linkou pro centrálu a sklad v Praze
  • O2 Internet Business 10 Mb/s pro připojení poboček
  • O2 Internet PROfi pro připojení prodejen a výdejních míst V nejbližší době se plánuje zvýšit přenosovou rychlost pro pražskou centrálu na 100 Mb/s.

Kromě internetových služeb O2 poskytuje společnosti ACTIVA i řadu dalších, především telekomunikačních služeb. Dvě linky ISDN 30 obsluhují zákaznické centrum, telefonní ústřednu na centrále a linky pro partnery. Další ISDN linky zprostředkují telefonní provoz na pobočkách. 340 SIM karet zajišťuje pro zaměstnance ACTIVA mobilní hlasové a datové služby. S rozšiřováním sítě a obchodních aktivit předpokládá ACTIVA i další rozvoj spolupráce s O2.

Výhody Internetu od O2:

  • stabilní a spolehlivé připojení malých, středních i velkých firem k internetu
  • široká škála služeb s přenosovými rychlostmi od 2 Mb/s do 10 Gb/s
  • od připojení kanceláře k e-mailu nebo k webu až po propojení firem, budov a lokalit
  • žádné limity pro přenos dat
  • SLA a podpora 24 hodin 7 dní v týdnu
  • skutečně bezpečné připojení s mnoha bezpečnostními funkcemi
ACTIVA logo

O společnosti ACTIVA spol. s r. o.

Společnost ACTIVA působí jako dodavatel kancelářských potřeb na trhu již od roku 1992. V současné době zásobuje přes 15 tisíc právních subjektů, jimž dodává zboží na více než 44 tisíc dodacích míst. Je členem Hospodářské komory hl. města Prahy a partnerem sdružení CZECH TOP 100. Z centrálního skladu o rozloze téměř 20 500 metrů čtverečních v pražských Letňanech se zboží okamžitě expeduje zákazníkům.

ACTIVA má pobočky v Brně, v Českých Budějovicích, v Hradci Králové, v Liberci, v Olomouci, v Ostravě, v Plzni a v Ústí nad Labem. Na Slovensku působí dceřiná společnost ACTIVA Slovakia. Kromě distribučního prodeje provozuje ACTIVA také e-shop s kancelářskými potřebami a prostřednictvím sítě kamenných prodejen a internetového obchodu BIBELOT nabízí luxusní psací potřeby. Sortiment doplňuje maloobchodní prodej školních a výtvarných potřeb Activáček nebo prodejny nábytku, svítidel a koberců STOCKIST ve Vinohradském pavilonu a v Obchodním centru SPEKTRUM Čestlice.

Řekněte nám, co potřebujete,
my se postaráme o vše ostatní

Kontaktujeme Vás

Zeptejte se rovnou

Pro firmy
Pro podnikatele

Podmínky používání cookies