Auto Kelly, a.s.

Auto Kelly, a.s. logo

Společnost Auto Kelly je předním importérem a distributorem autodílů na osobní a lehké užitkové vozy všech světových značek.

Problém očima zákazníka

Jak propojit své pobočky, prodejní místa či sklady do jednoho fungujícího celku? Jak zajistit všem uživatelům přístup k potřebným informacím? Nechte se inspirovat řešením společnosti Auto Kelly, a.s..

Petr Nekula, člen představenstva

„Naše firma působí na trhu s náhradními díly v České republice a na Slovensku. Hledali jsme způsob, jak sdílet data mezi pobočkami a centrálním skladem.

Petr Nekula, člen představenstva

Zobrazit případovou studii

Požadavek na řešení

Zpočátku firma Auto Kelly, a.s., využívala pro propojení svých poboček dial-upových technologií, které nebyly příliš spolehlivé a neposkytovaly dostatečnou přenosovou kapacitu. Proto její zástupci chtěli pobočky propojit jiným způsobem.

„Garantujeme dodání veškerého nabízeného sortimentu nejpozději do 24 hodin od objednávky po celém území České republiky a Slovenska. Proto si nemůžeme dovolit výpadky a nespolehlivost propojení firemní sítě,“ vysvětluje Petr Nekula, člen představenstva.

Společnost od nového propojení požadovala také bezpečný přenos dat a přístup do centralizované databáze, k e-mailovému serveru, telefonnímu seznamu a samozřejmě do privátní datové sítě.

Řešení

Vedení společnosti Auto Kelly, a.s., nejprve vybralo řešení IP pro VPN, které však záhy přestalo rozvíjející se firmě stačit. V dalším rozhodování zvítězila služba IP Connect, ale po více než zdvojnásobení počtu prodejních poboček v ČR řešení opět nedostačovalo. Propojení poboček muselo vyhovovat kapacitou, bezpečností, spolehlivostí, přenosovou rychlostí i cenou. „Důvodem rozhodnutí pro VPN Expres Komfort bylo právě optimální rozložení kvality a ceny,“ zdůrazňuje Petr Nekula.

Rádi s vámi projdeme, co potřebujete, a připravíme nabídku na míru.

VPN Expres Komfort

  • Kompletní datové propojení. K centrále připojíte své pobočky z vedlejší ulice i z druhého konce republiky.

  • Sdílení dat mezi pobočkami a centrálou. Soubory a programy otevřete kdekoliv ve firmě či na pobočce.

  • Bezpečný přenos dat. Viry, spamy ani hackeři se do vaší sítě nedostanou, bezpečný přístup k internetu zajistí spolehlivé firewally a privátní IP síť.

  • Centrální přístup k celofiremním aplikacím. Zaručí jej CRM moduly.

  • Implementace VoIP (IP Telefonie). Lze ji kdykoliv objednat jako nadstavbu k základnímu řešení.

  • Se službou VPN Expres také získáte nadstandardní zákaznický a technický servis HELP DESK s nepřetržitou podporou.

Rádi s vámi projdeme, co potřebujete, a připravíme nabídku na míru.

Auto Kelly, a.s.

Společnost Auto Kelly je předním importérem a distributorem autodílů na osobní a lehké užitkové vozy všech světových značek. Působí na trhu s náhradními díly v České republice a na Slovensku více než 14 let. Je partnerem mnoha významných světových výrobců autodílů, kterým zajišťuje distribuci jejich produkce.

Pobočky společnosti Auto Kelly, a.s., spolu se smluvními regionálními distribučními místy pokrývají celé území České republiky a Slovenska a umožňují rychlou distribuci zboží k zákazníkovi. Všechny tyto distribuční body mají veškerý běžný sortiment na skladě k okamžitému dodání. Moderní skladový software umožňuje přehled o dostupnosti zboží na všech pobočkách i v centrálním skladu.

Řekněte nám, co potřebujete,
my se postaráme o vše ostatní

Kontaktujeme Vás

Zeptejte se rovnou

Pro firmy
Pro podnikatele

Podmínky používání cookies