O2 Car Control pro Business Lease

Pro Business Lease jsme připravili aplikaci O2 Car Control, díky které má společnost pronajímané vozy dokonale pod kontrolou nejen z hlediska ekonomiky.

Společnost Business Lease poskytuje operativní leasing osobních i užitkových vozidel. Hlavní strategií je důraz na vysokou úroveň péče o zákazníka v duchu filozofie „same cars, better care.“ Služba O2 Car Control firmě umožňuje sledování tras a pohybu vozidel a z toho vyplývající zhodnocení účelnosti jejich pohybu.

Reference BUSINESS LEASE Korda

„Díky službě O2 Car Control jsme získali dokonalý přehled o vozovém parku, například kvůli vypracovaným statistikám o ekonomice provozu vozidel. Podstatně se tak snížily naše náklady. Zejména nám pak služba pomohla s administrativou díky automaticky generované elektronické knize jízd, která je uznatelná pro daňové účely.“

Ing. Kryštof Korda, obchodní ředitel

Hlavní požadavky klienta

Společnost Business Lease je poskytovatelem operativního leasingu pro firemní klientelu. Kromě klasických služeb chtěla svým zákazníkům nabídnout i možnost dokonalé kontroly nad vozovým parkem a z toho vyplývající snížení provozních nákladů. Hledali tak službu, která by umožnila plánovat trasy podle kvalitních mapových podkladů, sledovat pohyb vozidel a zamezit tak např. neoprávněným soukromým jízdám či používání neoptimálních tras. Dalším požadavkem bylo sledování způsobu jízdy řidičů a eliminování nákladů souvisejících např. s nadměrným opotřebením či platbami spoluúčasti při pojistných událostech.

O2 Car Control pro Business Lease detailně

O2 připravilo pro společnost Business Lease řešení v podobě služby O2 Car Control. Ta umožňuje sledování tras a pohybu vozidel a z toho vyplývající zhodnocení účelnosti jejich pohybu. Díky tomu lze podstatně snížit náklady na pohonné hmoty. Další unikátní nástroje O2 Car Control pro sledování způsobu jízdy jednotlivých řidičů vedou i k úsporám na dalších provozních nákladech – opotřebení, opravách, údržbě, pojištění a pojistné spoluúčasti. Možnost sledovat překračovaní rychlosti či akcelerační grafy totiž dává přehled o tom, jak řidič jezdí, zda nese vinu na haváriích, nadměrném opotřebení apod., a motivuje ho k lepšímu stylu jízdy. Nezanedbatelný je pak také pozitivní dopad na bezpečnost jízdy.

Se službou O2 Car Control získáte až 20% úsporu za správu vozového parku a rychlou návratnost investice. Zjednodušíte administrativu díky elektronické knize jízd. Vždy budete mít pod kontrolou ujeté kilometry, spotřebu a dalších parametry. Můžete využít i oborová řešení připravená na míru (např. pro míchací vozy). Jako bonus získáte mobilní aplikaci pro komunikaci mezi řidičem a dispečerem.

Co služby od O2 přinesly klientovi?

Kontrola nad firemními vozy a jejich přesná evidence.

Snížení nákladů na pohonné hmoty.

Optimalizace nákladů na vozový park.

BUSINESS LEASE logo

O společnosti BUSINESS LEASE s.r.o.

Společnost Business Lease poskytuje operativní leasing osobních i užitkových vozidel. Hlavní strategií firmy je důraz na vysokou úroveň péče o zákazníka v duchu filozofie „same cars, better care“.

Operativní leasing znamená, že vůz zůstává v majetku Business Lease a klient hradí fixní měsíční splátku, která zahrnuje veškeré náklady na provoz vozidla a další služby. Součástí leasingu je pořízení vozidla dle výběru klienta, opravy, údržba i pneumatiky, veškerá pojištění, asistence na silnici a náhradní vozidlo. Vozidlo je na konci operativního leasingu vráceno a klient si vybírá vůz nový. Business Lease s. r. o. byla založena v srpnu roku 1996 jako 100% dceřiná společnost nizozemské Business Lease Group z nadnárodní skupiny AutoBinck Holding N. V. Business Lease Praha. Pobočky v Brně a Ostravě pečují o klienty z celé ČR a odborníci z řad jejich zaměstnanců jsou připraveni klientům vypracovat detailní analýzu vozového parku a najít nejefektivnější způsob jeho správy.

Řekněte nám, co potřebujete,
my se postaráme o vše ostatní

Kontaktujeme Vás

Zeptejte se rovnou

Pro firmy
Pro podnikatele

Podmínky používání cookies