CCS Česká společnost pro platební karty s.r.o.

CCS Česká společnost pro platební karty s.r.o. logo

CCS Česká společnost pro platební karty s.r.o. je významným poskytovatelem pro správu firemních autokaret, GPS systémů řízení logistiky a nákladů firemního autoparku a dalších moderních produktů a služeb.

Požadavek na řešení

Mezinárodní korporace FleetCor – mateřská společnost firmy CCS – se v rámci pokračujících akvizic na evropském kontinentu rozhodla sjednotit datová centra svých poboček do korporátního datového střediska. Předmětem poptávky byly hostingové služby, připojení do internetové sítě, pronájem datových okruhů a také vytvoření podmínek pro další růst společnosti. Pro poskytování služeb společnosti FleetCor, které zahrnují platební transakce, monitorování vozidel nebo outsourcing celých systémů, je dnes nepřetržitý provoz jednou ze základních podmínek. Hlavními požadavky na datové centrum byl dlouhodobě prověřený, bezproblémový provoz a stabilní, silný provozovatel zaručující vysokou bezpečnost a nabízející kvalitní mezinárodní spojení.

Michal Šrámek, IT Operations Manager

„Umístěním informačních technologií podporujících klíčové služby poboček naší společnosti do prostředí datového centra O2 byla zvýšena a sjednocena dostupnost poskytovaných služeb. O2 naplnilo naše vysoká očekávání. Řešení a zázemí, která nám poskytuje, jsou na světové úrovni.“

Michal Šrámek, IT Operations Manager

Zobrazit případovou studii

O2 Datové centrum

Pokud svěříte své servery a další technologie do bezpečí našeho moderního datového centra v Praze nebo Hradci Králové, zbavíte se tak starostí a nákladů spojených s jejich údržbou a provozem (jako např. s napájením, chlazením, připojením k internetu nebo zabezpečením). O vše potřebné se postaráme my.

Rádi s vámi projdeme, co potřebujete, a připravíme nabídku na míru.

CCS Česká společnost pro platební karty s.r.o.

CCS Česká společnost pro platební karty s.r.o. je významným poskytovatelem pro správu firemních autokaret, GPS systémů řízení logistiky a nákladů firemního autoparku a dalších moderních produktů a služeb. Karty společnosti akceptuje na 4 800 obchodních míst v celé České republice a na Slovensku.

Síť zahrnuje čerpací stanice, LPG stanice, autoopravny, pneuservisy, myčky, prodejny náhradních dílů, hotely, restaurace a seznam se stále rozrůstá. Karty UTA/ CCS, Mercedes ServiceCard a Omniplus ServiceCard platí i mimo Českou a Slovenskou republiku – na 37 000 obchodních místech v 37 zemích Evropy.

CCS Česká společnost pro platební karty byla založena v roce 1991. Od října 2006 je členem mezinárodní společnosti FleetCor Technologies, působící v USA, Velké Británii, Rusku, Nizozemsku, Česku a na Slovensku. Společnost vznikla v roce 2010 oddělením divize Fluids od společnosti Trelleborg Automotive. Je registrována ve Francii, vedení společnosti sídlí ve Frankfurtu. V současné době provozuje devět výrobních závodu rozptýlených po celém světě: v Itálii, ve Francii, ve Španělsku, v Turecku, v České republice a na Slovensku, ale také v Polsku nebo v Mexiku. Připravuje se i výstavba velkých závodu v Číně. Tristone Flowtech vyrábí především automobilové díly z plastu a gumy, jejichž odběrateli jsou přední světoví výrobci automobilu.

Řekněte nám, co potřebujete,
my se postaráme o vše ostatní

Kontaktujeme Vás

Zeptejte se rovnou

Pro firmy
Pro podnikatele

Podmínky používání cookies