Český Caparol s.r.o.

Český Caparol s.r.o. logo

Firma Český Caparol vznikla v roce 1993. Dnes je Caparol synonymem unikátních barev a technologií, které odolají každému nečasu.

Požadavek na řešení

Společnost Český Caparol plánovala zrušit stávající konektivitu a migrovat z Českých Budějovic na službu Internet Hosting v Praze. Zásadním požadavkem bylo zachovat stávající IP adresy, síťové masky a přípojky. Bylo zapotřebí nalézt vhodného partnera, který by dokázal zajistit stoprocentní dostupnost a bezporuchovost serverů a zároveň udržet i stávající parametry. Přitom bylo nutné, aby se vše uskutečnilo za plného fungování firmy. Jakékoliv změny v IT nastaveních by mohly způsobit nepříjemnosti v komunikaci mezi pobočkami v ČR i zahraničí.

Rostislav Gredecký, provozní ředitel Teamleiter IT Berlin

„Firemní data nelze svěřit jen tak někomu. Proto je pro nás důležité, že se můžeme spolehnout na O2.“

Rostislav Gredecký, provozní ředitel Teamleiter IT Berlin

Zobrazit případovou studii

Produkty využité v tomto řešení

Rádi s vámi projdeme, co potřebujete, a připravíme nabídku na míru.

Český Caparol s.r.o.

Společnost Český Caparol s.r.o. je dceřinou společností německé firmy DAW, která je následovníkem inovátora, vynálezce a průmyslníka Eduarda Murjahna, který objevil naleziště amfibolinu neboli zelené břidlice. Během let vymyslel způsob, jak tento nerost zpracovat do práškové barvy. Jednalo se o revoluční vynález, ale až jeho syn jej dokázal zcela překonat – vymyslel způsob, jak zlepšit pojivé vlastnosti barvy a její odolnost. Technologii dal jméno Caparol. To bylo v roce 1935. Firma Český Caparol vznikla v roce 1993. Dnes je Caparol synonymem unikátních barev a technologií, které odolají každému nečasu. Inovativní technologie společnosti Caparol si všimli i jiní. Caparol je držitelem Spolkové ceny 2005 za vynikající inovátorské příspěvky pro oblast řemesel.

Řekněte nám, co potřebujete,
my se postaráme o vše ostatní

Kontaktujeme Vás

Zeptejte se rovnou

Pro firmy
Pro podnikatele

Podmínky používání cookies