D+D Real Czech Masters 2017

D+D Real Czech Masters 2017 logo

Zajistili jsme kompletní internetovou konektivitu a další telekomunikační služby nezbytné pro běh prestižního golfového turnaje D+D Real Czech Masters.

Dočasná síťová infrastruktura na zelené louce

Již čtvrtým rokem zajišťuje O2 kompletní internetovou konektivitu a další telekomunikační služby důležité pro běh turnaje D+D Real Czech Masters zařazeného do European Tour Series, který se odehrává v golfovém resortu Albatross ve Vysokém Újezdu nedaleko Prahy.

Internet pro prestižní golfový turnaj

Všechny síťové služby, jak v areálu, tak i v golfové vesničce, se budovaly doslova na zelené louce v nestandardním, většinou venkovním prostředí. Instalace, která pokrývala obrovskou plochu s vysokou hustotou lidí, byla složitá, a také při provozu hrozilo obrovské množství rizik. Kromě desítek síťových prvků síť tvořily více než čtyři kilometry optických a metalických kabelů. Veškerý hardware byl poskytnut zákazníkovi do pronájmu.

Síť pro hráče, organizátory i návštěvníky

Poskytované služby celkově zahrnovaly:

  • vysokorychlostní internet 1 Gb/s v celé golfové vesničce
  • datovou linku 100 Mb/s pro televizi European Tour Productions
  • 6 samostatných Managed LAN sítí (pro hráče, organizátory, návštěvníky, média atd.)
  • 16 výkonných WiFi sítí řízených WiFi kontrolérem
  • 3 sítě ISDN pro televizní komentování
  • 2 telefonní linky
  • přehledné údaje o provozu a statistické informace

Rádi s vámi projdeme, co potřebujete, a připravíme nabídku na míru.

Spokojení uživatelé

Po celou dobu turnaje se počet uživatelů současně připojených k Wi‑Fi sítím pohyboval neustále okolo tří set. Stažen byl bezmála 1 TB dat, tedy množství odpovídající zhruba tisícovce běžných celovečerních filmů.

Spolehlivost a zodpovědnost

O spolehlivosti služeb a zodpovědném přístupu O2 svědčí mimo jiné také skutečnost, že datových a telekomunikačních služeb využívala i televizní společnost European Tour Productions, která jediná má oficiální licenci na přenos golfových turnajů European Tour Series. Jediný výpadek služby by mohl znamenat i narušení náročného a drahého televizního přenosu. ISDN síť zase využívala pro své vstupy třeba TV Nova.

Lenka Kotlářová, tournament coordinator, RELMOST, a.s.

„O2 zajišťuje separátní Wi‑Fi připojení pro hráče, VIP sektor, média a diváky turnaje. Technici nám jsou k dispozici přímo na místě po celou dobu konání turnaje. Komunikace s nimi je bezproblémová.“

Lenka Kotlářová, tournament coordinator, RELMOST, a.s.

Zobrazit případovou studii

Desítky dočasných síťových řešení ročně

Dočasné zákaznické řešení ve skutečnosti není jedna služba, ale mix služeb, zřizovaných na určitou, relativně krátkou dobu. Specialisté O2 jich každoročně na nejrůznějších kulturních, společenských nebo sportovních akcích realizují desítky. Vyžadují důkladnou přípravu projektu i perfektní konfiguraci všech komponent. Samozřejmostí je vysoká kvalita služeb, rychlost realizace a respektování specifických požadavků klienta. Po celou dobu konání akcí je k dispozici technická supervize a součástí řešení je rovněž závěrečný report.

D+D Real Czech Masters 2017

Golfové hřiště Albatross je oficiálním členem EUROPEAN TOUR DESTINATION, dějištěm turnaje Czech Masters v rámci European Tour 2014, 2015, 2016 a turnaje EUROPEAN TOUR – D+D REAL Czech Masters 31. 8. – 3. 9. 2017. Prestižní americký časopis Golf Digest označil v letech 2011 a 2012 golfový areál Albatross za hřiště číslo jedna v České republice. V rámci EUROPEAN TOUR 2014 a 2015 patřil Albatross mezi pět nejlepších resortů. Hráčům i návštěvníkům je k dispozici nadčasová klubovna s kompletním zázemím včetně konferenčních prostor, golf shopu a restaurace, velkorysé tréninkové zázemí disponující profesionálním týmem trenérů a fitting centrem pro nejnáročnější klientelu. Za zákazníka je partnerem O2 promotérská společnost RELMOST, a.s.

Řekněte nám, co potřebujete,
my se postaráme o vše ostatní

Kontaktujeme Vás

Zeptejte se rovnou

Pro firmy
Pro podnikatele

Pomohla vám tato stránka?
Podmínky používání cookies