Spolehlivý hosting pro DACHDECKER

Pro společnost Dachdecker spol. s r.o. jsme řešili hned několik úkonů. Výsledkem splňujícím všechny požadavky bylo zavedení služby O2 Managed Server Hosting.

Spolehlivý hosting pro DACHDECKER detailně

DACHDECKER spol. s r.o. je specializovaný prodejce střešních materiálů s působností v západních, severních a středních Čechách. V roce 2005 společnost přecházela na nový informační systém, který vyžadoval nové hardwarové řešení. Postupem času a nárůstem nových poboček přestal na konci roku 2009 aktuální HW již dostačovat a bylo nutno přistoupit k novému řešení. Po analýze veškerých možností se společnost rozhodla již neinvestovat do vlastních serverů, nýbrž využít nabízených služeb Managed Server Hostingu. DACHDECKER požadoval dodávku kvalitních, spolehlivých služeb, které by bez dalších investic a komplikací mohl v následujících letech využívat pro online provoz všech svých poboček a centrál. Hlavními požadavky byly rychlost a spolehlivost.

Díky přístupu O2, které přineslo možnost vybrat si z variabilních řešení, se postupnými úpravami podařilo během krátké doby přizpůsobit produkt všem požadavkům. Rychlost zpracování dat a stabilita systému na O2 Managed Server Hosting se projevila okamžitě, což přineslo celkové zefektivnění práce a výrazný pokles poruch. Společnost DACHDECKER vyhodnotila O2 Managed Server Hosting jako nejefektivnější řešení ve srovnání s nákupem, zavedením a údržbou vlastních serverů. To se nakonec projevuje i na ekonomických výsledcích firmy.

Reference DACHDECKER Vlasák

„Po analyzování veškerých možností jsme se rozhodli již neinvestovat do vlastních serverů, výhodnější řešení je pro nás využití nabízených služeb O2 Managed Server Hostingu. Požadujeme dodávku kvalitních spolehlivých služeb, které můžeme bez dalších investic využívat pro online provoz všech našich poboček“

Ing. Josef Vlasák, vedoucí prodeje a marketingu

Co služby od O2 přinesly klientovi?

Zefektivnění práce a výrazný pokles poruch díky rychlosti zpracování dat a stabilitě systému.

Pozitivní vliv na ekonomické výsledky firmy.

Přizpůsobení produktu všem požadavkům během krátké doby.

DACHDECKER logo

O společnosti DACHDECKER spol. s r.o.

Společnost DACHDECKER je specializovaný prodejce střešních materiálů s působností v západních, severních a středních Čechách. Za dobu svého již dvacetiletého působení na českém trhu si vybudovala pevnou pozici na trhu se střešními materiály a patří mezi nejvýznamnější dodavatele ve svých regionech.

Řekněte nám, co potřebujete,
my se postaráme o vše ostatní

Kontaktujeme Vás

Zeptejte se rovnou

Pro firmy
Pro podnikatele

Podmínky používání cookies