DACHDECKER spol. s r.o.

DACHDECKER spol. s r.o. logo

Společnost DACHDECKER je specializovaný prodejce střešních materiálů s působností v západních, severních a středních Čechách.

Požadavek na řešení

V roce 2005 společnost DACHDECKER přecházela na nový informační systém, který vyžadoval nové hardwarové řešení. Postupem času a nárůstem nových poboček přestal na konci roku 2009 aktuální HW již dostačovat a bylo nutno přistoupit k novému řešení. Po analýze veškerých možností se společnost rozhodla již neinvestovat do vlastních serverů, nýbrž využít nabízených služeb Managed Server Hostingu. DACHDECKER požadoval dodávku kvalitních, spolehlivých služeb, které by bez dalších investic a komplikací mohl v následujících letech využívat pro online provoz všech svých poboček a centrál. Hlavními požadavky byly rychlost a spolehlivost.

Ing. Josef Vlasák, vedoucí prodeje a marketingu

„Po analyzování veškerých možností jsme se rozhodli již neinvestovat do vlastních serverů, výhodnější řešení je pro nás využití nabízených služeb O2 Managed Server Hostingu. Požadujeme dodávku kvalitních spolehlivých služeb, které můžeme bez dalších investic využívat pro online provoz všech našich poboček“

Ing. Josef Vlasák, vedoucí prodeje a marketingu

Zobrazit případovou studii

Využité produkty

Rádi s vámi projdeme, co potřebujete, a připravíme nabídku na míru.

DACHDECKER spol. s r.o.

Společnost DACHDECKER je specializovaný prodejce střešních materiálů s působností v západních, severních a středních Čechách. Za dobu svého již dvacetiletého působení na českém trhu si vybudovala pevnou pozici na trhu se střešními materiály a patří mezi nejvýznamnější dodavatele ve svých regionech.

Řekněte nám, co potřebujete,
my se postaráme o vše ostatní

Kontaktujeme Vás

Zeptejte se rovnou

Pro firmy
Pro podnikatele

Podmínky používání cookies