Managed Server Hosting pro Datasys

Vytvořili jsme výkonný SMS server, který efektivně integruje SMS komunikaci do standardních rozhraní informačních systémů společnosti.

DATASYS se zaměřuje na služby systémové integrace a implementace informačních technologií. Společnost je certifikovaným partnerem předních světových IT společností.

Reference DATASYS Kubišta

„Pro mne je hosting služba, která mne zbavuje nutnosti řešit u důležitých strojů technické problémy a závady. Je pro mne zajímavá právě tím, že řeší jak náhradu železa, tak samozřejmě i zálohování a dostupnost.“

Zdeněk Kubišta, konzultant UMS, DATASYS

Managed Server Hosting pro Datasys detailně

Vytvořit výkonný SMS server, který umožní integrovat SMS komunikaci do obvyklých standardních rozhraní informačních systémů podniku či organizace, jako jsou e-mail, webové rozhraní, služby Outlook mobile a další. K základním požadavkům patřilo:

  • integrace SMS komunikace do e-mailů a dalších aplikací
  • operativní realizace SMS kampaní
  • detailní přehled o SMS komunikaci
  • elektronický archiv SMS
  • rozdělení nákladů na jednotlivce a oddělení
  • realizace hlasovacích soutěží či marketingových kampaní
  • automatizace činností
  • rozesílání SMS podle denní doby či svátků
  • podpora Premium SMS
  • monitoring provozu

Základem řešení je aplikace MobilChange Server, vyvinutá společností DATASYS, provozovaná na virtuálních serverech služby O2 Managed Server Hosting. Aplikace z jedné strany poskytuje požadované rozhraní do informačních systémů a aplikací zákazníka, z druhé zajišťuje odesílání a příjem SMS prostřednictvím služby O2 SMS Connector. Současně vykonává všechny nezbytné činnosti spojené s provozem a zpracováním SMS komunikace. Zákazník pro práci s SMS zprávami může používat obvyklé aplikace svého informačního systému, např. e-mail, databázový systém či webové služby.

DATASYS logo

O společnosti DATASYS s.r.o.

Společnost DATASYS poskytuje od roku 1994, kdy byla založena, služby systémové integrace a implementace informačních technologií. Nabízí komplexní služby od analýz až po provozní podporu, technickou podporu IT systémů během celého životního cyklu, bezpečnostní systémy i vlastní nástroje pro řízení a správu mobilních zařízení. DATASYS je certifikovaným partnerem předních světových IT společností. Významnou část DATASYS tvoří vývojoví pracovníci, kteří vytvářejí zákaznická a nadstavbová řešení nezřídka postavená na produktech partner či dalších poskytovatelů služeb. Jedním z příkladů může být řešení SMS serveru pro hromadné rozesílání, příjem a zpracování SMS zpráv, založené na produktech O2 SMS Connector a O2 Managed Server Hosting.

Řekněte nám, co potřebujete,
my se postaráme o vše ostatní

Kontaktujeme Vás

Zeptejte se rovnou

Pro firmy
Pro podnikatele

Podmínky používání cookies