DATASYS s.r.o.

DATASYS s.r.o. logo

DATASYS se zaměřuje na služby systémové integrace a implementace informačních technologií. Společnost je certifikovaným partnerem předních světových IT společností.

Cíle a požadavky

Vytvořit výkonný SMS server, který umožní integrovat SMS komunikaci do obvyklých standardních rozhraní informačních systémů podniku či organizace, jako jsou e-mail, webové rozhraní, služby Outlook mobile a další. K základním požadavkům patřilo:

 

  • integrace SMS komunikace do e-mailů a dalších aplikací
  • operativní realizace SMS kampaní
  • detailní přehled o SMS komunikaci
  • elektronický archiv SMS
  • rozdělení nákladů na jednotlivce a oddělení
  • realizace hlasovacích soutěží či marketingových kampaní
  • automatizace činností
  • rozesílání SMS podle denní doby či svátků
  • podpora Premium SMS
  • monitoring provozu

Zdeněk Kubišta, konzultant UMS, DATASYS

„Pro mne je hosting služba, která mne zbavuje nutnosti řešit u důležitých strojů technické problémy a závady. Je pro mne zajímavá právě tím, že řeší jak náhradu železa, tak samozřejmě i zálohování a dostupnost.“

Zdeněk Kubišta, konzultant UMS, DATASYS

Zobrazit případovou studii

Co jsme vybrali

Základem řešení je aplikace MobilChange Server, vyvinutá společností DATASYS, provozovaná na virtuálních serverech služby O2 Managed Server Hosting. Aplikace z jedné strany poskytuje požadované rozhraní do informačních systémů a aplikací zákazníka, z druhé zajišťuje odesílání a příjem SMS prostřednictvím služby O2 SMS Connector. Současně vykonává všechny nezbytné činnosti spojené s provozem a zpracováním SMS komunikace. Zákazník pro práci s SMS zprávami může používat obvyklé aplikace svého informačního systému, např. e-mail, databázový systém či webové služby.

Rádi s vámi projdeme, co potřebujete, a připravíme nabídku na míru.

Produkty O2 využité v tomto řešení

Rádi s vámi projdeme, co potřebujete, a připravíme nabídku na míru.

DATASYS s.r.o.

Společnost DATASYS poskytuje od roku 1994, kdy byla založena, služby systémové integrace a implementace informačních technologií. Nabízí komplexní služby od analýz až po provozní podporu, technickou podporu IT systémů během celého životního cyklu, bezpečnostní systémy i vlastní nástroje pro řízení a správu mobilních zařízení. DATASYS je certifikovaným partnerem předních světových IT společností. Významnou část DATASYS tvoří vývojoví pracovníci, kteří vytvářejí zákaznická a nadstavbová řešení nezřídka postavená na produktech partner či dalších poskytovatelů služeb. Jedním z příkladů může být řešení SMS serveru pro hromadné rozesílání, příjem a zpracování SMS zpráv, založené na produktech O2 SMS Connector a O2 Managed Server Hosting.

Řekněte nám, co potřebujete,
my se postaráme o vše ostatní

Kontaktujeme Vás

Zeptejte se rovnou

Pro firmy
Pro podnikatele

Podmínky používání cookies