Spolehlivé tablety pro ELIT CZ

Prodejním poradcům ELIT CZ jsme poskytli tablety zabezpečené prostřednictvím služby O2 Mobile Device Management se vším, co potřebují.

Společnost ELIT CZ, člen skupiny Rhiag Group, byla založena v roce 1992 v České republice. Nabízí originální a kvalitativně rovnocenné náhradní díly pro osobní, nákladní a užitkové vozy i motocykly.

Reference ELIT CZ Šípka

„Myslím, že projekt byl velmi úspěšný, protože obchodní zástupci už nejsou vázáni na pobočku. V méně exponovaných lokalitách, jako jsou jižní Čechy nebo jižní Morava, kde obchodníci dojíždějí za zákazníky z větších vzdáleností než v oblastech větších měst, je obrovský přínos právě v tom, že jsou svobodní. Jezdí přímo za zákazníky, což je vlastně jejich hlavní práce.“

Ondřej Šípka, projektový manažer, ELIT

Hlavní požadavky klienta

Cílem bylo poskytnout prodejním poradcům navštěvujícím zákazníky nástroj, který umožní vykonávat v terénu běžnou operativu, zlepšit efektivitu prodejních poradců a zvýšit flexibilitu obchodního týmu.

Hlavní požadavky:

  • spolupráce s interními prodejními systémy
  • centrální správa, spolehlivost a bezpečnost
  • soulad s potřebami a návyky uživatelů a ochota nástroj používat

Spolehlivé tablety pro ELIT CZ detailně

Základem řešení jsou tablety Samsung spravované a zabezpečené prostřednictvím služby O2 Mobile Device Management (O2 MDM). Tablety, které rovněž dodala O2, jsou rychlé, flexibilní, lehké a z hlediska mobility a operačního systému se osvědčily nejlépe. Jsou vloženy do firemních kožených pouzder s prostorem pro zápisník a navštívenky a celek působí velmi reprezentativně. Správa tabletů pomocí O2 MDM probíhá automaticky a transparentně pro uživatele.

Pracovní plocha obsahuje:

  • browser spravovaný O2 MDM
  • e-mail a plánovač, kancelářské aplikace, poznámky
  • prodejní katalog a CRM
  • přístup na intranet a internet

Browser poskytuje připojení do podnikové sítě, k interním aplikacím a systémům. Intranet zajišťuje přístup do prodejních systémů a k zákaznickým informacím. Do tabletů nelze přidávat vlastní aplikace. Podle potřeb uživatelů se však plocha periodicky upravuje tak, aby co nejlépe vyhovovala práci v terénu.

Realizaci předcházela analýza požadavků a potřeb zákazníka. Následovalo vytvoření a konfigurace testovacího prostředí služby O2 MDM, kde se ověřily a upravily požadované konfigurace a současně vyřešily požadavky a problémy, které se při ověřování objevily. Implementaci zakončily administrativní činnosti, definice smluvních podmínek a podpis smlouvy, dodávka zařízení a jeho začlenění do provozního prostředí. Marketing připravil ve spolupráci s produktovým managementem obsah a IT vyvinulo nástroje pro přímý prodej v rámci CRM.

Pilotního provozu se zúčastnilo deset vybraných prodejních poradců od technicky zkušenějších až po méně technicky zdatné. Dostali pokyn používat zařízení při každé možné příležitosti. Zhruba po třech týdnech se vyhodnotilo, jak a k čemu zařízení používají a co je možné na řešení zlepšit. Uživatelé určili širokou škálu požadavků, které by jim usnadnily práci. Na jejich základě došlo k drobným rekonfiguracím řešení. V závěru proběhlo školení uživatelů a celek byl předán do každodenního používání. V současné době využívá tablety sedmdesát prodejních poradců, kteří pracují v terénu.

ELIT CZ logo

O společnosti ELIT CZ, spol. s r.o.

Společnost ELIT CZ, člen skupiny Rhiag Group, byla založena v roce 1992 v České republice. V průběhu 23 let své existence na trhu vybudovala pro své zákazníky a partnery distribuční síť poboček, které pokrývají celé území ČR. Nabízí originální a kvalitativně rovnocenné náhradní díly pro osobní, nákladní a užitkové vozy i motocykly. Prodej probíhá prostřednictvím několika kanálů – prodejních katalogů na internetu, poboček, call centra a přímého prodeje, který zajišťují prodejní poradci.

Zákazníkům ELIT rovněž poskytuje další podporu, která jim pomáhá plnit náročné požadavky kladené na současný autoservis. Služby zahrnují expertní a provozní software pro autoservisy, diagnostické přístroje, půjčovnu speciálních montážních přípravků, kompletní sortiment garážové techniky včetně servisu a v neposlední řadě i marketingovou podporu.

Řekněte nám, co potřebujete,
my se postaráme o vše ostatní

Kontaktujeme Vás

Zeptejte se rovnou

Pro firmy
Pro podnikatele

Podmínky používání cookies