KPMG Česká republika, s.r.o.

KPMG Česká republika, s.r.o. logo

KPMG je celosvětová síť poradenských společností poskytujících služby v oblasti auditu, daní a poradenství.

Požadavek na řešení

Pro moderní společnost poskytující služby v oblasti auditu daní a poradenství je bezpečnost zpracovávaných a ukládaných dat klíčová. KPMG mělo servery nejprve umístěny u sebe, ukázalo se však, že jejich zabezpečení nebylo vyhovující.

V roce 2002 byla firma zasažena povodněmi a servery byly dočasně mimo provoz. Aby se neopakovala podobná situace, hledal se způsob, jak zajistit funkčnost firmy v době živelní či jiné katastrofy. Bylo tedy nezbytné najít pro uložení serverů bezpečné místo s garancí kvality.

Miloš Huněk, Senior Manager

„Řešení DRP v Naganu jsme kompletně aktivovali při povodňových událostech na jaře 2013. Naše firma tak byla připravena na nepřetržité poskytování služeb klientům i v případě znepřístupněné hlavní kanceláře v Praze. S O2 máme dlouhodobé pozitivní zkušenosti a věříme, že v Naganu jsou naše servery zcela v bezpečí.“

Miloš Huněk, Senior Manager

Pokud svěříte své servery a další technologie do bezpečí našeho moderního datového centra v Praze nebo Hradci Králové, zbavíte se tak starostí a nákladů spojených s jejich údržbou a provozem (jako např. s napájením, chlazením, připojením k internetu nebo zabezpečením). O vše potřebné se postaráme my.

Řekněte nám, co potřebujete,
my se postaráme o vše ostatní

Nechte si předložit nabídku

Zeptejte se rovnou

Když máte jednoduchý dotaz nebo potřebujete odpověď co nejdříve.
Linka pro firmy a veřejnou správu

KPMG Česká republika, s.r.o.

KPMG je celosvětová síť poradenských společností poskytujících služby v oblasti auditu, daní a poradenství. Členské společnosti ve 145 zemích zaměstnávají více než 123 000 pracovníků. Společnost KPMG Česká republika zahájila svou činnost v roce 1990. V současné době má 850 zaměstnanců a kanceláře v Praze, Brně, Českých Budějovicích a Ostravě.

Podmínky používání cookies