Liebherr-Stavební stroje CZ s.r.o.

Liebherr-Stavební stroje CZ s.r.o. logo

Společnost Liebherr-Stavební stroje CZ s.r.o. působí na českém trhu v oblasti stavebních strojů. Pobočky jsou umístěny ve velkých městech po celé České republice.

Problém očima zákazníka

Jako informační centrum společnosti slouží interní server, na němž běží firemní programy a aplikace. Pobočky musí být vzájemně propojeny a firemní aplikace musí být přes webové rozhraní přístupné kdykoli a především odkudkoli nejen obchodníkům, nýbrž i servisním pracovníkům a mechanikům. Ze strojů a vozidel pohybujících se v terénu je navíc třeba získávat data o jejich provozu.

Ing. Jan Kadubec, vedoucí marketingového oddělení

„Volný tarif O2, který využíváme, umožňuje zaměstnancům nebo prodejcům připojit se kdekoliv a doposud jsme nedostali zprávu, že by byl tarif pro někoho nedostačující. Od uživatelů taky nemáme žádné stížnosti na problémy s připojením. Tuto službu využíváme již přes dva roky.“

Ing. Jan Kadubec, vedoucí marketingového oddělení

Zobrazit případovou studii

Řešení

Celkové řešení tvoří několik vzájemně provázaných a spolupracujících služeb. Datové propojení poboček a firemního informačního systému prostřednictvím virtuální privátní sítě s rychlostmi 2 Mb/s a 16 Mb/s zajišťuje služba O2 Internet Business. Přístup poboček k internetu je realizován připojením O2 Internet Optimal. K firemním aplikacím přistupují uživatelé z notebooků, které se připojují do internetu prostřednictvím mobilních telefonů. Sběr dat o provozu strojů v terénu řeší datové SIM ve spojení s datovými balíčky pro M2M komunikaci O2 Machine.

Rádi s vámi projdeme, co potřebujete, a připravíme nabídku na míru.

O2 Internet Business

Symetrické spolehlivé a bezpečné připojení k internetu rychlostí až 20 Mb/s s kvalitou a dostupností zaručenou SLA. Odesílání i příjem dat probíhají stejnou rychlostí. Špičkové koncové zařízení je zahrnuto v ceně služby. O2 Internet Business je ideálním řešením pro připojení poboček k internetu a bezpečné propojení poboček prostřednictvím virtuální privátní sítě, VPN.

Více o Internetu Business

O2 Internet

O2 Internet je v současnosti s více než 900 000 přípojkami nejpoužívanějším pevným internetem v České republice. Spolehlivé a bezpečné asymetrické připojení bez výpadků či kolísání výkonu s rychlostí stahování až 40 Mb/s a rychlostí odesílání do 2 Mb/s je optimálním řešením pro menší firmy nebo vzdálený přístup zaměstnanců k firemní síti.

Více o Internetu do kanceláře

Tarify Vario

Jednoduchá, transparentní a pro moderní firmu ideální nabídka mobilních telefonních služeb, jejíž součástí je i internet v mobilu. Nabídka Vario vychází z analýzy provozu zákazníka a vytvoření profilů pro skupiny zaměstnanců s podobnými nároky. Jednoduché a transparentní podmínky snižují administrativu, minimalizují chybovost v účtování a snižují náklady na hovorné.

Více o volání z mobilu

O2 Machine

Datový tarif určený pro komunikaci mezi stroji a sběr dat ze vzdálených zařízení (M2M). Služba O2 Machine je dostupná na 98 % území České republiky a v kombinaci s datovými balíčky i v zahraničí. Modulární tarif, který je možné si nastavit přesně podle potřeb, poskytuje efektivní kontrolu nákladů na přenosy dat. Službu lze kombinovat i s využitím privátních přístupových bodů (APN).

 Více o O2 Machine

Helena Jenisová, asistentka vedení společnosti

„Pro nás je mnohem výhodnější, zastřešuje-li všechny služby, které využíváme, jeden poskytovatel. Partnerský vztah a vyjednávání jsou pak na úplně jiné úrovni.“

Helena Jenisová, asistentka vedení společnosti

Zobrazit případovou studii

Přínosy a výhody

Hlavním přínosem datového propojení O2 Internet Business a O2 Internet Optimal je vysoká spolehlivost a stabilita parametrů definované ve smlouvě o úrovni služeb, SLA. Mobilní připojení k internetu umožňuje terénním pracovníkům, mechanikům a servisním technikům spolupracovat a přistupovat k podnikovému informačnímu systému prakticky z libovolného místa v České republice a operativně řešit požadavky zákazníků na stroje, náhradní díly i servis.

Rádi s vámi projdeme, co potřebujete, a připravíme nabídku na míru.

Liebherr-Stavební stroje CZ s.r.o.

Společnost Liebherr-Stavební stroje CZ s.r.o. je oficiálním zástupcem firemní skupiny Liebherr v České republice v oblasti stavebních strojů a věžových jeřábů. Byla založena v roce 1999 jako stoprocentní dceřiná společnost firmy Liebherr-Werk-Bischofshofen GmbH se sídlem v rakouském Bischofshofenu. Začátkem roku 2002 byla pověřena generálním zastoupením stavebních strojů pro trh v České republice. Došlo k rozšíření činností společnosti o prodej a pronájem nových i použitých strojů a autorizovaný servis stavebních strojů přímo od výrobce. Dnešní portfolio zahrnuje rovněž vydávání technických průkazů, schvalování strojů pro provoz a poradenskou činnost v oblasti nasazení pozemních i průmyslových stavebních strojů. Pro společnost s centrálou v Brně a pobočkami v Praze, v Ostravě, v Olomouci, v Táboře a v Hradci Králové dnes pracuje 70 zaměstnanců a její obrat za rok 2014 činil 539,8 mil. Kč. Všechny činnosti jsou vykonávány v nejvyšší kvalitě, co nejrychleji a s cílem maximálně vyhovět zákazníkovi. Například náhradní díly odkudkoli z Evropy je společnost Liebherr schopna dodat během následujícího dne po objednání přímo na místo.

Řekněte nám, co potřebujete,
my se postaráme o vše ostatní

Kontaktujeme Vás

Zeptejte se rovnou

Pro firmy
Pro podnikatele

Podmínky používání cookies