Internet a volání pro Radio Contact Liberec

Pro Radio Contact Liberec zajišťujeme pevné i mobilní telefonní spojení a internet v mobilu pro spolehlivý přenos dat při tvorbě online reportáží.

Radio Contact Liberec je nezávislá soukromá a nejposlouchanější rozhlasová stanice na území Libereckého kraje. Hudbu, regionální zpravodajství, sportovní reportáže a informační servis vysílá již od roku 1991.

Reference Radio Contact Požický

„Spolupráce, při níž každé dva roky obnovujeme smlouvu a mezi tím všechno běží tak, že nemusíme nic řešit, je pro nás optimální.“

PhDr. Jaroslav Požický, Ph.D., obchodní ředitel

Spolehlivý internet a volání pro Radio Contact Liberec detailně

Radio Contact Liberec je zákazníkem O2 už od svého vzniku v roce 1991. Obchodní ředitel Jaroslav Požický o dlouhodobém partnerství říká: „Jsme stále u jednoho provozovatele, protože máme na řadu věcí konzervativnější pohled. Myslíme si, že služby, které potřebujeme a máme, můžeme se stávajícím operátorem dobře vyřešit, i když to někdy vyžaduje individuální přístup a jednání. Dlouhodobost vztahu a možnost věcně jednat o vhodném řešení řadíme před krátkodobé výhody. Věříme, že dlouhodobí partneři najdou vždy tu nejlepší cestu.“

Pevné i mobilní telefonní spojení je naprostým základem živého vysílání Radia Contact Liberec. Ve všech pořadech, při nichž se ve vysílání živě komunikuje s posluchači, ať už jsou to soutěže, pravidelné hodinové „Písničky na přání“ nebo každodenní pořad „Kupujeme, prodáváme“, hraje telefonické spojení, jeho kvalita a zejména spolehlivost klíčovou roli. Čistota zvuku hlasových přenosů a pokrytí mobilním signálem rovněž zásadním způsobem ovlivňují srozumitelnost a dostupnost živých vstupů z nejrůznějších událostí, veřejných vystoupení, kulturních akcí nebo sportovních utkání včetně přímých vstupů do vysílání ze zahraničních sportovních akcí, jichž se redaktoři rádia zúčastňují spolu s úspěšnými sportovními kluby regionu.

I on-line zpravodajství prostřednictvím webových stránek rádia ze zahraničních sportovních akcí, z tréninků, ze setkání s hráči na letištích i přímo z průběhu zápasů vyžaduje spolehlivé a dostatečně výkonné datové připojení nejenom na území České republiky, ale i v zahraničí. Zatímco zkušenosti s nejrůznějšími Wi‑Fi připojeními ve sportovních či jiných centrech jsou nezřídka nepříliš dobré, internet v mobilu od O2 poskytuje i ze zahraničí dostatečně rychlý, spolehlivý a ekonomický přenos dat kdykoliv a odkudkoliv.

Kromě přenosových vlastností telefonního kanálu se na kvalitě a srozumitelnosti výsledného zvuku, který slyší posluchači rádia, podílejí i telefonní přístroje. Zejména mobilní telefony pro přímý vstup do rozhlasového vysílání musí plnit několik důležitých požadavků. Patří k nim například citlivost a charakteristiky mikrofonu, šumové vlastnosti přístroje, kvalita digitalizace, zpracování a přenosu zvuku. Telefony na základě požadavků zákazníka rovněž vybírají specialisté O2.

Radio Contact logo

Radio Contact Liberec

Nezávislá soukromá rozhlasová stanice. Pokrývá celé území Libereckého kraje, kde je nejposlouchanější rozhlasovou stanicí a má i největší podíl na trhu. Od září 1991 vysílá hudbu, regionální zpravodajství, sportovní reportáže a informační servis. V úzkém kontaktu s vedením měst a obcí regionu, odtud přináší objektivní informace. Spolupracuje s řadou sportovních klubů včetně prvoligových a svým posluchačům zprostředkuje průběh domácích i zahraničních zápasů jak prostřednictvím živých vstupů, zpravodajství, tak on-line na svých webových stránkách. Pořádá také vlastní veřejné akce. Důležitou činností je i obchodování a prodej vysílacího času nejenom klientům Severočeských regionů.

Řekněte nám, co potřebujete,
my se postaráme o vše ostatní

Kontaktujeme Vás

Zeptejte se rovnou

Pro firmy
Pro podnikatele

Podmínky používání cookies