TICK TACK s.r.o.

TICK TACK s.r.o. logo

Firma TICK TACK, součást STUDENT AGENCY, je ryze česká společnost zajišťující od prosince roku 2013 osobní taxislužbu a území hlavního města Prahy s bílou flotilou vozů Audi, která čítá 150 automobilů a kterou jezdí vice než 300 zaměstnanců – řidičů.

Problém očima zákazníka

Hlavní filozofií STUDENT AGENCY je poskytovat kvalitní služby a servis za výhodných cenových podmínek pro své zákazníky. TICK TACK zajišťuje taxi přepravu nejen bezpečně, kvalitně a luxusně, ale především poskytuje klientům přehlednou kontrolu nad realizovanou cestou a vyúčtováním. Zákazník může přímo v tabletu umístěném na opěrce sedadla využít systém Multimedia Passenger. Může sledovat svou trasu on-line na mapě, stejně jako aktuální novinky zpravodajských portálů, filmy, hudbu, televizní vysílání, využívat internet a především on-line kontrolovat aktuální výši účtované ceny. Pomocí unikátního kódu, který je generován pro každou jednotlivou účtenku, lze na webových stránkách společnosti zjistit veškeré informace o realizované cestě. I řidič má k dispozici informační tablet s on-line systémem, který zajišťuje navigaci, propojení s interním komunikačním a informačním systémem firmy, evidenci ceny včetně propojení se zrcátkovým taxametrem a s platebním terminálem.

Požadavky zákazníka

Pro dosažení skutečné provozuschopnosti služeb v mobilních podmínkách a kdekoli na území Prahy třeba navrhnout a realizovat mobilní IT řešení, které by zajistilo kvalitní, rychlé, spolehlivé a bezpečné mobilní hlasové a datové připojení a zároveň poskytovalo účinné řešení pro vzdálenou centrální správu všech mobilních zařízení v jednotlivých vozech. TICK TACK proto hledal partnera, jenž poskytne odpovídající individuální technické řešení, bude schopen implementovat systém do firemních vozů za velmi krátký časový úsek a v konečném důsledku i nabídne přijatelnou cenu. Hlavním kritériem bylo on-line IT řešení, které zajistí plnou operativnost a technickou kontrolu.

Tomáš Novák, TICK TACK

„Tým O2, který realizoval celý projekt, byl velmi profesionální a na vysoké odborné a technické úrovni. Na základě zkušenosti s realizací a implementací uvedeného projektu uvažujeme ve firmě TICK TACK o rozšíření spolupráce s O2, a to v oblasti mobilního a elektronického bezpečnostního systému pro své zaměstnance - řidiče.“

Tomáš Novák, TICK TACK

Zobrazit případovou studii

Komplexní řešení

Díky širokému portfoliu telekomunikačních a ICT služeb dokázala O2 navrhnout a realizovat moderní technické řešení, které do jednoho celku spojilo mobilní hlasové a datové služby, službu O2 Mobile Device Management i dodávku informačních tabletů pro řidiče. Řešení pokrývá mobilní propojení jednotlivých vozů s centrálním dispečinkem a s řídicím systémem, zajišťuje připojení k internetu i provoz aplikací pro cestující a současně prostřednictvím služby O2 Mobile Device Management zajišťuje centrální správu a zabezpečení mobilních zařízení všech vozů.

Realizace

Společný odborný tým tvořený specialisty O2 a IT odborníky ze STUDENT AGENCY a TICK TACK nejprve navrhl kompletní IT řešení a vytvořil testovací prostředí, ve kterém se nastavily jednotlivé parametry. Pro složitost celého elektronického a komunikačního systému bylo nutné vytvořit i unikátní modely vozů Audi přímo na zakázku společnosti TICK TACK tak, aby bylo možné provést složitou instalaci IT systému doplněnou navíc o USB napájení, zásuvky na 230 V či dotykového multimediálního tabletu v opěrce sedadel a u řidiče.

Díky vzájemné týmové spolupráci byl přes některá počáteční technologická úskalí projekt úspěšně dokončen v požadovaném rozsahu i kvalitě. Odborníci zákazníka byli vyškoleni a zařazení mobilních zařízení ve vozech do systému zajišťovali již vlastními silami. Propojení a implementace IT řešení do všech 150 vozů proběhly, jak požadovalo zadání, doslova v několika dnech.

Rádi s vámi projdeme, co potřebujete, a připravíme nabídku na míru.

Využité produkty

O2 Mobile Device Management

Služba O2 Mobile Device Management umožňuje jednoduše rozšířit a přenést na chytré telefony a tablety bezpečnostní politiky, které jsou v organizaci definovány a zavedeny. Pro mobilní platformy dovoluje určit a předepsat, co lze a co nelze na přístrojích vykonávat, a pokud to lze, tak jak, kdy a za jakých podmínek. Organizaci umožňuje systematicky a komplexně spravovat neustále se rozšiřující park nejrozmanitějších mobilních zařízení a efektivně využívat i nejnovějšího trendu BYOD, kdy si zaměstnanec sám vybírá a nezřídka i pořizuje mobilní zařízení, které mu nejlépe vyhovuje.

Mobilní internet

Mobilním internetem od O2 získáte pro svůj notebook či tablet automatické připojení k té nejrychlejší síti v ČR s nejstabilnějším signálem a nejvyšší rychlostí stahování dat.

Rádi s vámi projdeme, co potřebujete, a připravíme nabídku na míru.

Přínos řešení

Řešení technologicky pokrývá všechny zadané požadavky nadstandardních služeb taxislužby TICK TACK a umožňuje cestujícím využívat v současné době jedinečné služby, které přinášejí výraznou konkurenční výhodu. Kompletní kontrola provozu, především realizovaných cest a vyúčtování, snižuje celkové náklady i administrativu. Obrovským přínosem je vysoká stabilita a technická bezpečnost systému, která vylučuje jakoukoli nepovolenou manipulaci s koncovými zařízeními ve vozidle.

Řekněte nám, co potřebujete,
my se postaráme o vše ostatní

Kontaktujeme Vás

Zeptejte se rovnou

Pro firmy
Pro podnikatele

Více o zákazníkovi

Více o zákazníkovi

Firma TICK TACK, součást STUDENT AGENCY, je ryze česká společnost zajišťující od prosince roku 2013 osobní taxislužbu na území hlavního města Prahy s bílou flotilou vozů Audi, která čítá 150 automobilů a kterou jezdí více než 300 zaměstnanců – řidičů. TICK TACK využívá nejmodernější komunikační a elektronické prvky a systémy, které umožňují poskytnout klientům nadstandardní služby přímo ve voze, komfort a přesnou kontrolu nad probíhající cestou a cenou dopravy či zpětnou kontrolu jízdy.

Podmínky používání cookies