Nonstop servisní služba pro United Bakeries

Základem úspěchu online řízení výroby v United Bakeries a.s. je O2 Managed WAN, kterou udržujeme stabilní a možné potíže automaticky odstraňujeme.

Řešení od O2 ve zkratce

Společnost United Bakeries je respektovaným lídrem českého i středoevropského pekárenského trhu. Ve svých pekárnách mají volno jen 2 dny v roce – 25. prosince a 2. ledna. Proto potřebují maximálně spolehlivé služby. Celou výrobu řídí online a případné výpadky sítě musí vždy co nejdříve odstranit, třeba i na Štědrý den. Efektivnější je samozřejmě problémům předcházet. Společnost využívá datových služeb od O2 již několik let a se službou IP Connect jsou spokojení. Jejich další požadavek byl maximální záruka spolehlivosti a bezpečnosti.

Zavedení služby O2 Managed WAN detailně

Řešením se ukázala služba O2 Managed WAN. V případě nestability systému naši specialisté automaticky začínají pracovat na identifikaci problému a jeho odstranění a v pravidelných intervalech informují o vývoji situace. Společnost United Bakeries tak získala nonstop servisní službu, která umožnuje efektivně odstranit případný problém ihned a přímo na místě.

Zaměstnanci společnosti United Bakeries zároveň získali přístup do aplikace, kde vidí aktuální stav datových přípojek, historii výpadku i přehled plánovaných odstávek. Mohou sledovat i grafy vytížení datových linek a podle toho plánovat datovou komunikaci. Věnuje se jim projektový manažer služby, který proaktivně konzultuje možné změny či úpravy, sleduje dodržování SLA (Service Level Agreement) a řeší případné neshody.

Co služby od O2 přinesly klientovi?

Nonstop servisní službu, která umožnuje efektivně odstranit případný problém ihned a přímo na místě.

Aplikace pro zaměstnance poskytující komplexní monitoring a komunikaci.

Reference UNITED BAKERIES Pařík

„Celou výrobu řídíme online. V nepřetržitém provozu potřebujeme datové sítě, na které se můžeme vždy spolehnout. Proto využíváme službu O2 Managed WAN. Ušetřili jsme tím jak čas, tak peníze. Například naše IT oddělení má více času na svou vlastní práci. O2 je naším spolehlivým partnerem a celou službu nám sestavili přesně podle našich požadavků.“

Marko Pařík, generální ředitel a předseda představenstva

UNITED BAKERIES logo

O společnosti UNITED BAKERIES a.s.

Společnost United Bakeries je respektovaným lídrem českého i středoevropského pekárenského trhu. V bohatém výrobkovém portfoliu má společnost značku Delta, nejznámější pečivo v České republice, a jednu z nejcennějších českých obchodních značek Fr. Odkolek. Do skupiny United Bakeries patří také dceřiná společnost Eureca Shops s řetězci obchodu Paneria, Mistr Bäcker s výrobky Sweet Delight a firma Dietplus s úspěšným programem jídel pro redukci hmotnosti.

Ze třinácti průmyslových pekáren v České republice a tří pekáren na Slovensku zásobuje více než deset tisíc obchodních míst. Všechny závody mají zavedeny mezinárodní hygienické a kvalitativní standardy a jsou vybaveny nejmodernějšími výrobními linkami.

Řekněte nám, co potřebujete,
my se postaráme o vše ostatní

Kontaktujeme Vás

Zeptejte se rovnou

Pro firmy
Pro podnikatele