UNITED BAKERIES a.s.

UNITED BAKERIES a.s. logo

Společnost United Bakeries je respektovaným lídrem českého i středoevropského pekárenského trhu.

Požadavek na řešení

V pekárnách United Bakeries mají volno jen 2 dny v roce – 25. prosince a 2. ledna. Proto potřebují maximálně spolehlivé služby. Celou výrobu řídí online a případné výpadky sítě musí vždy co nejdříve odstranit, třeba i na Štědrý den. Efektivnější je samozřejmě problémům předcházet. Společnost využívá datových služeb od O2 již několik let a se službou IP Connect jsou spokojení. Jejich další požadavek byl maximální záruka spolehlivosti a bezpečnosti.

Marko Pařík, generální ředitel a předseda představenstva

„Celou výrobu řídíme online. V nepřetržitém provozu potřebujeme datové sítě, na které se můžeme vždy spolehnout. Proto využíváme službu O2 Managed WAN. Ušetřili jsme tím jak čas, tak peníze. Například naše IT oddělení má více času na svou vlastní práci. O2 je naším spolehlivým partnerem a celou službu nám sestavili přesně podle našich požadavků.“

Marko Pařík, generální ředitel a předseda představenstva

Produkty O2 využité v tomto řešení

Rádi s vámi projdeme, co potřebujete, a připravíme nabídku na míru.

Nechte si zavolat

UNITED BAKERIES a.s.

Společnost United Bakeries je respektovaným lídrem českého i středoevropského pekárenského trhu. V bohatém výrobkovém portfoliu má společnost značku Delta, nejznámější pečivo v České republice, a jednu z nejcennějších českých obchodních značek Fr. Odkolek. Do skupiny United Bakeries patří také dceřiná společnost Eureca Shops s řetězci obchodu Paneria, Mistr Bäcker s výrobky Sweet Delight a firma Dietplus s úspěšným programem jídel pro redukci hmotnosti.

Ze třinácti průmyslových pekáren v České republice a tří pekáren na Slovensku zásobuje více než deset tisíc obchodních míst. Všechny závody mají zavedeny mezinárodní hygienické a kvalitativní standardy a jsou vybaveny nejmodernějšími výrobními linkami.

UNITED BAKERIES a.s.

Řekněte nám, co potřebujete,
my se postaráme o vše ostatní

Nechte si předložit nabídku

Zeptejte se rovnou

Když máte jednoduchý dotaz nebo potřebujete odpověď co nejdříve.
Linka pro firmy a veřejnou správu
Podmínky používání cookies