Internetové připojení pro ZAHRADNÍK PARKET

Když trávíte pracovní čas na cestách, potřebujete mít internet v kanceláři i v mobilu, a dostatek dat k tomu. Řešením je neomezený tarif a O2 Internet Profi.

Rodinná firma, podnikající v oblasti podlahových krytin a dveří.

Reference ZAHRADNÍK PARKET Zahradník

„Chtěli jsme mít služby sjednocené. Abychom mohli vše řešit ne s dvaceti lidmi, ale s jedním člověkem. Aby to bylo jednoduché, přehledné a aby byl stoprocentní servis.“ 

Milan Zahradník, jednatel ZAHRADNÍK PARKET

Řešení od O2 ve zkratce

Příprava a zprovoznění služeb jsou rychlé a jednoduché. O2 odborník zákazníka vyslechne a na základě jeho potřeb navrhne nejvhodnější skladbu služeb, jak z hlediska funkčnosti, tak i ceny. S příslušnou zodpovědnou osobou probere rovněž navázání služeb na firemní počítače, telefonní síť nebo IT. Celá realizace pak málokdy trvá déle než pár dnů nebo nanejvýš týdnů.

Internet pro ZAHRADNÍK PARKET detailně

Majitelé jsou při své práci velmi často mimo kancelář, přitom však musí být neustále v kontaktu se svými zákazníky i pracovníky, kteří pracují na zakázkách. Chytré mobily pro ně jsou jakousi kanceláří na cesty. Umožňují jim nejen telefonovat, ale také vyřizovat e-maily a obratem na ně odpovídat, ihned dohledat potřebné informace a data například na stránkách dodavatelů nebo partnerů, být ve spojení s kanceláří či s prodejnou a mít přístup k firemním dokumentům. Rovněž pevný internet v kanceláři a v prodejně musí být rychlý a spolehlivý. Jeho výpadek může zapříčinit nejen zpoždění prací, ale třeba i ztrátu důležitého zákazníka, jména firmy nebo důvěry.

K bezpečnému a spolehlivému připojení prodejny a kanceláře k internetu využívá ZAHRADNÍK PARKET službu O2 Internet PROfi. Zajistí nejen připojení bez výpadků či kolísání rychlosti, ale současně datový provoz vyčistí a ochrání počítače před viry a dalším nebezpečným obsahem z internetu. Množství přenesených dat není nijak omezeno. Ve spojení s Internet PROfi lze využít i službu O2 TV a jednoduše si do kanceláře nebo firemní budovy zavést televizi s bohatou programovou nabídkou.

Neomezené mobilní volání, posílání SMS zpráv a vysokorychlostní přenos dat zajišťuje firmě tarif O2 FREE s mobilním internetem. Nevyžaduje žádné minimální plnění, naopak při vyčerpání sjednaného limitu, a ten může být až 10 GB, se internet nezpomalí, ale za výhodnou cenu se objem dat zvýší. K jednomu mobilnímu telefonnímu číslu se navíc dají připojit ještě dvě další SIM karty, které umožní čerpat data ze sjednaného objemu současně i na jiných zařízeních. Třeba na tabletu nebo modemu pro notebook, což je ideální pro práci mimo kancelář či na cestách. Účtování jedinou fakturou zlepšuje přehled o využívání služeb a zjednodušuje administrativu.

ZAHRADNÍK PARKET logo

O společnosti ZAHRADNÍK PARKET s.r.o.

ZAHRADNÍK PARKET, spol. s r. o., je malá profesionální rodinná firma založená bratry Janem a Milanem Zahradníky. Prodává, pokládá a realizuje zakázky v oblasti podlahových krytin a dveří. Splňuje i ty nejpřísnější podmínky pro zhotovení nejrůznějších druhů podlah s výjimkou dlažby. Součástí její široké nabídky jsou mimo jiné klasické parketové vlysy, celomasivní podlahová prkna, exotické masivní podlahy, teakové masivní podlahy vhodné do koupelen, bambusové masivní podlahy, mozaikové, zámecké parkety, vrstvené parketové vlysy, venkovní terasy z exotických dřevin, dřevěné a laminátové plovoucí podlahy, ekologické laky, tmely a lepidla na dřevěné podlahy. Dodávané dveře jsou z produkce firmy PORTA DOORS.

Řekněte nám, co potřebujete,
my se postaráme o vše ostatní

Kontaktujeme Vás

Zeptejte se rovnou

Pro firmy
Pro podnikatele

Podmínky používání cookies