Ocenění

Svůj dlouhodobý závazek ke společenské odpovědnosti považujeme za klíčový. Naši angažovanost i pozitivní dopad na společnost a životní prostředí potvrzuje řada ocenění a certifikátů. Podívejte se na ty nejnovější.
EcoVadis

O2 patří mezi TOP 10 % firem v oblasti udržitelnosti na světě

Společnost O2 prošla uznávaným celosvětovým auditem v oblasti udržitelnosti od organizace EcoVadis. Operátor se umístil mezi TOP 10 % společností v oblasti telekomunikací po celém světe.  Víc informací najdete v tiskové zprávě.

Cena fóra dárců

Vítězný charitativně komunikační projekt Cen fóra dárců 2023: Online násilí není vidět, ale bolí mě

Vzdělávací kampaň upozorňuje na hrozby v online světe. Cílem bylo zjistit, jak se děti reálně chovají v online světě ve srovnání s tím, co si myslí jejich rodiče. Víc o projektu a ocenění se dočtete v naší tiskové zprávě.

Firma pomáhající okolí

Třetí místo TOP odpovědná firma 2023 v kategorii Firma pomáhající okolí

Společnost O2 s projektem Buďme online v bezpečí aneb Na síti je nejlepší obrana prevence získala třetí místo. Součástí projektu jsou aktivity Nadace O2 – konkrétně programu O2 Chytrá škola.

Body shaming

Body shaming: Děti a kult krásy v online světě. Ocenění za třetí charitativně komunikační projekt Cen Fóra dárců

Nadace O2 získala ocenění za projekt zaměřený na boj proti Body shamingu. Protože jen každé druhé dítě v Česku je spokojené s tím, jak vypadá. Víc o projektu najdete v tiskové zprávě.

heroes

Talentový program O2 Heroes získal první místo v soutěži HR Excellence Award 2022

Mobilní operátor O2 zabodoval na HREA Summitu v konkurenci soutěžních návrhů desítek českých personalistů. Zvítězil s programem O2 Heroes, který má za cíl podpořit inovativní myšlení stávajících zaměstnanců a umožnit jejich duševní i pracovní rozvoj. Detaily ocenění a popis programu najdete v tiskové zprávě.