O nas

O společnosti

O2 Czech Republic je předním integrovaným telekomunikačním operátorem na českém trhu. V současnosti provozuje více než sedm miliónů mobilních a pevných linek, což z ní činí jednoho z vedoucích poskytovatelů plně konvergentních služeb na světě.

Odpovědný přístup

Kromě poskytování telekomunikačních služeb se soustředíme i na svůj odpovědný přístup vůči společnosti, ve které podniká. Jsme zřizovatelem Nadace O2, jejímž hlavním posláním je podpora neziskových projektů. Zároveň dodržujeme principy odpovědného podnikání a snažíme se o etický a ekologický chod naší společnosti.

O2 pro vás

Mezi naše významné aktivity patří i péče o stávající zákazníky. Nabízíme vám řadu bonusů a slev, o kterých se můžete dozvědět více i u samotných produktů nebo na stránkách O2 Extra. Zároveň pro vás připravujeme věrnostní program a v neposlední řadě množství význemných koncertů a událostí.

Další webové portály O2

O2 provozuje i další webové portály. Zde najdete jejich úplný seznam.

Kontakty
a mapy pokrytí

Zavolejte nám zdarma 800 02 02 02

Všechny kontakty

Zjistěte si pokrytí a prodejny v různých částech České republiky Zobrazit mapu

O2 Extra

Každý nový nebo stávající O2 zákazník získává řadu slev a výhod.

Více o programu O2 Extra

Podnikejte s O2

Nabízí možnost provozování O2 Prodejen.

Více informací

Pomohla vám tato stránka?

6 let nejlepší datová síť Zákazníci na naši síť spoléhají. Naší prioritou proto je se o síť poctivě starat a zajistit vám opravdu kvalitní připojení. Chci vědět víc
Podmínky používání cookies