Dobíjení přes aplikaci MasterCard Mobile

Svou předplacenou kartu můžete dobít ze své platební karty pomocí aplikace MasterCard Mobile do mobilu a tabletu.

Aplikaci si stáhněte ve svém obchodě s aplikacemi (AppStore nebo Google Play popř. jiné) a nainstalujete do svého zařízení. Podrobné informace o aplikaci a její aktivaci najdete na www.mastercardmobile.cz.

V aplikaci si jednoduše zaregistrujete svou platební kartu a pak už můžete zadávat požadavky na dobití předplacené O2 karty. Použít můžete karty VISA, VISA Electron, MasterCard, Maestro. Zadat můžete i více karet najednou.

Bezpečnost aplikace

Aplikace se vám odemkne vždy jen po zadání správného mPIN, což je 6místní alfanumerický kód, který si zvolíte při registraci. Kód slouží také pro potvrzení plateb zadaných před aplikaci.

Jeden účet není možné použít na více než jednom zařízení. Detaily účtu, platebních karet, transakcí apod. nejsou uloženy přímo v telefonu.

Účet se uzavře/smaže odinstalováním aplikace k mobilu nebo tabletu.

Když 3x zadáte nesprávný mPIN, aplikace se na 24 hodin zablokuje a pak máte další 3 pokusy. Pokud ani pak nezadáte kód správně, zablokujete se aplikace natrvalo. V tom případě je nutné ji odinstalovat, pak nainstalovat znovu a znovu zadat platební karty a údaje k nim.

Při ztrátě nebo krádeži zařízení není nutné platební karty zablokovat, pokud jste neměli mPIN uložený v mobilu např. v poznámkách.

Ceny

Za dobíjení z aplikace zaplatíte jen dobíjenou částku. Případně poplatky za bankovní transakce je potřeba ověřit ve vaší bance.

Pomohla vám tato stránka?

6 let nejlepší datová síť Zákazníci na naši síť spoléhají. Naší prioritou proto je se o síť poctivě starat a zajistit vám opravdu kvalitní připojení. Chci vědět víc
Podmínky používání cookies