Faktura za mobilní služby

Faktura za mobilní služby

Klikněte na tlačítko u prvku, o kterém se chcete dozvědět více a přečtěte si, co znamená.

Faktura za mobilní služby

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Číslo konkrétní faktury je vždy shodné s variabilním symbolem.

Měsíční zúčtování/fakturační období, které bylo zákazníkovi přiřazeno.

Adresa, kam je faktura doručována.

Referenční číslo je údaj pro identifikaci při kontaktu s O2, je možné využít také pro úhradu faktury namísto variabilního symbolu, v případ nedoplatku za minulá období.

Datum, kdy má být částka připsána
na účet TO2

Jednorázové poplatky zaúčtované za využití služeb dle ceníku (např. aktivace služby, upomínka, dobití O2 karty, výměna SIM karty)

Součet slev, jehož detailnější rozpis je možno nalézt na jednotlivých souhrnných účtech.

Platby za služby, které neposkytuje O2, jen zprostředkovává platbu jinému poskytovaveli (nepodléhá DPH). Detailní přehled plateb najdete na souhrnných účtech. Více na www.o2.cz/3partner

Nedoplatek - pokud v době vystavení faktury nebyla některá částka na zákaznickém kódu uhrazena.
Přeplatek - pokud zbývá na zákaznickém kódu částka navíc. Tyto částky jsou započteny do celkové částky k úhradě.

Celková částka. Pokud máte uveden ve faktuře nedoplatek, celkovou částku můžete vyrovnat tak, že pod variabilním symbolem vaší platby uvedete Referenční číslo.

Vyúčtování připojení k mobilnímu internetu prostřednictvím samotného telefonu, nebo po spojení telefonu či datového zařízení (modemu) s notebookem či stolním počítačem.

Přenos mobilních dat je využíván například i při aktualizacích tzv. „chytrých telefonů“, nebo při využití navigace. Vyúčtování probíhá za objem přenesených dat, nebo čas připojení, podle zvoleného tarifu. Pokud máte aktivován paušální datový tarif, hledejte více v sekci „Pravidelné poplatky.“

Součet poplatků, které jsou evidovány v sekci Ostatní poplatky (např. dobíjení O2 karty) na souhrnném účtu za vaše mobilní čísla. Souhrnný účet ke každému z vašich čísel jste obdrželi zároveň s fakturou.

Pomohla vám tato stránka?

6 let nejlepší datová síť Zákazníci na naši síť spoléhají. Naší prioritou proto je se o síť poctivě starat a zajistit vám opravdu kvalitní připojení. Chci vědět víc
Podmínky používání cookies