5 tipů jak vyzrát na deštivé dny

Zajděte do kina na festival Be2Can, pusťte si v televizi filmový trhák na HBO, nebo si půjčte skvělý film z on-line videopůjčovny.

Be2Can. To nejlepší ze současné filmové tvorby

nejlepsi_digitalni_televize

Na festivalu Be2Can bude k vidění 20 filmů, mez nimi třeba Zimní spánek (Zlatá palma, Cannes 2014), Leviatan (Nejlepší scénář, Cannes 2014) nebo Sils Maria (nominace na Zlatou palmu, Cannes 2014). Atmosféru festivalu si můžete užít i doma a půjčit si některý z festivalových filmů v O2 Videotéce. Během října zařadíme celkem 50 snímků z předchozích ročníků. A 3 filmy dokonce zažijí svou českou premiéru v kině a v O2 Videotéce zároveň!

Více o festivalu Be2Can Festivalové filmy ve Videotéce

Přepínejte. A když není kam, přepněte poskytovatele

nejlepsi_digitalni_televize

Když projedete všechny kanály, které v televizi máte, a nenarazíte na nic kloudného, něco není v pořádku. Kanály jako HBO, National Geographic, MTV, DigiSport s Premier League nebo Disney Channel pro děti už dnes nejsou žádný drahý luxus - s O2 TV je můžete mít v základní ceně. Navíc díky unikátní funkci Zpětné zhlédnutí si na každém programu pustíte i to, co už běželo až 30 hodin zpětně. S O2 TV je prostě trochu těžší odtrhnout se od obrazovky...

Vybrat programy

nejlepsi_digitalni_televize

Stálý přísun kvalitních filmů zaručen

vyladte_svou_o2_tv

Svou O2 TV si snadno vyladíte na filmovou notu. Už v základu si teď můžete pořídit prémiový balíček HBO, se kterým získáte vedle všech HBO kanálů i přístup do archivu HBO OD. V balíčku Kino máte navíc i kanály Cinemax a videopůjčovnu HBO GO. Poslední filmové trháky tak máte vždy na dosah dálkového ovladače.

Vybrat balíčky

S tabletem v posteli. Dívejte se, kde chcete vy

Stáhněte si aplikaci

Svou O2 TV si můžete pustit kdekoli, kde máte internet. Třeba na mobilu cestou z práce, nebo na počítači, když jedete na víkend k rodičům. Vůbec nejlepší je uvelebit se s tabletem v posteli - i tam za vámi televize díky aplikaci O2 TV Go přijde. Zatím tablet nevlastníte? Pořiďte si Alcatel ONETOUCH POP 7S, přibalíme vám k němu 10 filmů z Videotéky zdarma.

Stáhnout aplikaci Více o tabletu

Stáhněte si aplikaci

V kině jako doma. Podzim plný filmových premiér

V úterý do kina

V září vyrazilo do kin několik skvěle hodnocených snímků. Brutální hraný komix Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil, horor Pod zemí, gastronomická romantika Láska na kari nebo promyšlený špionážní thriller Nejhledanější muž. Vyrazte si na ně v úterý do kina CineStar, díky Extra výhodám zaplatíte za lístek jen 89 Kč.

Vygenerovat slevový kód

Sdílejte s ostatními

Pomohla vám tato stránka?

6 let nejlepší datová síť Zákazníci na naši síť spoléhají. Naší prioritou proto je se o síť poctivě starat a zajistit vám opravdu kvalitní připojení. Chci vědět víc
Podmínky používání cookies