Objevte, co vše umí
nejužívanější internet v Česku

1. Stabilní a spolehlivý internet bez kolísání rychlosti

Spolehlivě. Dopřejte si stabilní připojení bez ohledu na počasí nebo počet připojených uživatelů. Zatímco některé jiné technologie, například běžní WiFi poskytovatelé internetu, v těchto situacích selhávají, náš pevný Internet na doma vás nezklame.

Zobrazit nabídku tarifů

2. Bez zbytečných kabelů pro všechna domácí zařízení

image_UC_2

Bezdrátově. Konečně elegantní způsob, jak se zbavit kabelů. Nejen, že s naším internetem dostanete kvalitní WiFi modem, ale navíc si u nás můžete přikoupit i další zařízení umožňující pokrýt bezdrátovým internetem i rozlehlejší prostory.

Více o řešení bez kabelů

3. Volitelně s digitální televizí O2 TV - jen u O2

image_UC_3

Zábavně. Digitální televizi O2 TV k vám domů přivedeme po internetové přípojce. Proto je pro vás nejvýhodnější mít od nás obě služby. A díky tomu vám můžeme O2 TV nabídnout v balíčku s internetem za opravdu výhodnou cenu.

Více o O2 TV

image_UC_3

4. Zabezpečení domácnosti snadno a za pár minut

Bezpečně. K našemu internetu si můžete volitelně přidat zařízení z rodiny Gigaset elements. Ta byla stvořena pro ochranu vaší domácnosti před nevítanou návštěvou zlodějů. Zapněte mobil a pusťte si živý přenos z dění u vás doma.

Více o zabezpečení domácnosti

5. Úspory díky kombinaci pevných a mobilních služeb - jen u O2

Výhodně. Nikdo jiný vám nenabídne kombinaci pevného i mobilního internetu i volání v kombinaci s digitální televizí. To vše na nejmodernějších technologiích jako LTE nebo VDSL. Čím více služeb od nás budete využívat, tím více také ušetříte.

Zobrazit nabídku tarifů

6. Bez datových limitů - stahujte a odesílejte, kolik je libo

Neomezeně. Náš pevný internet je ideálním řešením pro stahování a odesílání velkých objemů dat. Přehrávání videí, poslouchání muziky, on-line hry i sdílení fotek z dovolené. S naším internetem se nemusíte nijak omezovat. FUP jsme prostě zrušili.

Zobrazit nabídku tarifů

7. 24/7 technická podpora - po telefonu i on-line

image_UC_4

Non-stop. Zatímco někteří jiní poskytovatelé svůj servis poskytují jen v předem určených hodinách, u nás získáte non-stop technickou podporu. Naše síť je 365 dní v roce a 24 hodin denně pod dohledem desítek našich profesionálů.

Řešení poruch on-line

image_UC_4

Potřebuju poradit

Zavoláme vám a odpovíme na všechny vaše otázky

Zavoláme vám
Vám zavoláme
online
Zavoláme ihned

Pomohla vám tato stránka?

Nahlédněte
do světa Chytré sítě
Do světa plného inovativních řešení, která
vám přinesou nové možnosti a zážitky.
Chci vědět víc