Objevte, co vše umí
nejužívanější internet v Česku

1. Stabilní a spolehlivý internet bez kolísání rychlosti

Spolehlivě. Dopřejte si stabilní připojení bez ohledu na počasí nebo počet připojených uživatelů. Zatímco některé jiné technologie, například běžní WiFi poskytovatelé internetu, v těchto situacích selhávají, náš pevný Internet na doma vás nezklame.

Zobrazit nabídku tarifů

2. Bez zbytečných kabelů pro všechna domácí zařízení

image_UC_2

Bezdrátově. Konečně elegantní způsob, jak se zbavit kabelů. Nejen, že s naším internetem dostanete kvalitní WiFi modem, ale navíc si u nás můžete přikoupit i další zařízení umožňující pokrýt bezdrátovým internetem i rozlehlejší prostory.

Více o řešení bez kabelů

3. Volitelně s digitální televizí O2 TV - jen u O2

image_UC_3

Zábavně. Digitální televizi O2 TV k vám domů přivedeme po internetové přípojce. Proto je pro vás nejvýhodnější mít od nás obě služby. A díky tomu vám můžeme O2 TV nabídnout v balíčku s internetem za opravdu výhodnou cenu.

Více o O2 TV

image_UC_3

4. Zabezpečení domácnosti snadno a za pár minut

Bezpečně. K našemu internetu si můžete volitelně přidat zařízení z rodiny Gigaset elements. Ta byla stvořena pro ochranu vaší domácnosti před nevítanou návštěvou zlodějů. Zapněte mobil a pusťte si živý přenos z dění u vás doma.

Více o zabezpečení domácnosti

5. Úspory díky kombinaci pevných a mobilních služeb - jen u O2

Výhodně. Nikdo jiný vám nenabídne kombinaci pevného i mobilního internetu i volání v kombinaci s digitální televizí. To vše na nejmodernějších technologiích jako LTE nebo VDSL. Čím více služeb od nás budete využívat, tím více také ušetříte.

Zobrazit nabídku tarifů

6. Bez datových limitů - stahujte a odesílejte, kolik je libo

Neomezeně. Náš pevný internet je ideálním řešením pro stahování a odesílání velkých objemů dat. Přehrávání videí, poslouchání muziky, on-line hry i sdílení fotek z dovolené. S naším internetem se nemusíte nijak omezovat. FUP jsme prostě zrušili.

Zobrazit nabídku tarifů

7. 24/7 technická podpora - po telefonu i on-line

image_UC_4

Non-stop. Zatímco někteří jiní poskytovatelé svůj servis poskytují jen v předem určených hodinách, u nás získáte non-stop technickou podporu. Naše síť je 365 dní v roce a 24 hodin denně pod dohledem desítek našich profesionálů.

Řešení poruch on-line

image_UC_4

Objednat internet po telefonu

Nechte nám na sebe číslo, ozveme se vám
Zavoláme vám do 24 hodin

Pomohla vám tato stránka?

6 let nejlepší datová síť Zákazníci na naši síť spoléhají. Naší prioritou proto je se o síť poctivě starat a zajistit vám opravdu kvalitní připojení. Chci vědět víc
Podmínky používání cookies