Otevřeli jsme pro vás všechny naše O2 Prodejny. S většinou vašich požadavků vám rádi pomůžeme i na dálku v samoobsluze Moje O2.

DJI Osmo s kamerou + mikrofon + 2 baterie

Toto zařízení již nemáme v nabídce
Tříosý stabilizační systém integrovaný s kamerou, 360° panorama, dlouhé expozice bez stativu, časosběrná videa, 3,5 mm audio port pro mikrofon, podpora MicroSD, WiFi video přenos
Tříosý stabilizační systém integrovaný s kamerou, 360° panorama, dlouhé expozice bez stativu, časosběrná videa, 3,5 mm audio port pro mikrofon, podpora MicroSD, WiFi video přenos

Toto zařízení již nemáme v nabídce

Zobrazit podrobné technické parametry

Moc ve vašich rukou

Vložte svůj smartphone do držáku, který je součástí balení, a pohodlně sledujte, co je v hledáčku kamery, zatímco ji ovládáte přes dotykový displej. Váš telefon je zároveň centrem všech inteligentních fotografických režimů DJI Osmo.

Kamera versus Osmo

Podívejte se na srovnání záběrů pořízených kamerou a DJI Osmo. Sami se tak můžete přesvědčit, nakolik dokáže výkonná stabilizace vyhladit záběry tak, že vypadají jako od profesionála.

Zachyťte pohyb jinak. Lépe.

cyklo

Pohyby bez rozmazání, akční záběry bez otřesů a chvění, perfektní video, i když se pohybujete. S DJI Osmo pořídíte videa a fotografie jako nikdy předtím. Včetně zvuku - jeho nahrávání umožní integrovaný mikrofon, díky standardnímu 3,5mm audio portu můžete připojit i externí.

Svět ve 360°

kolotoc_pic

K zachycení panoramatického záběru nemusíte být zrovna na kolotoči. Díky režimu automatického panoramatu stačí podržet Osmo nad hlavou a stisknout spoušť. Kamera se bude automaticky otáčet a pořizovat snímky, zatímco bude perfektně stabilizovaná.

Obsahuje vše, co potřebujete

baleni_pic

Balení zahrnuje vše, co budete pro fotografování a natáčení v pohybu potřebovat, mimo jiné kameru X3/FC350H, držák mobilního telefonu, 3x akumulátor Li-Pol 3s a mikrofon FM-15 FlexiMic

Energie do zásoby

beterie_pic

Díky dvěma akumulátorům navíc můžete být v pohybu ve dne v noci, aniž by vám došla šťáva.

Prodejem to nekončí

Využijte službu O2 Péče za 1 Kč a nový telefon zprovozníme za vás

Telefon vám nastavíme, přeneseme kontakty ze starého telefonu a nalepíme ochranné sklo na displej.

Cena služby O2 Péče je 1 Kč jednorázově a můžete jí využít na všech O2 Prodejnách po celé ČR.

Pomohla vám tato stránka?

Objevte svět Chytré sítě Svět plný inovativních řešení, která Vám přinesou
nové možnosti a zážitky.
Chci objevovat
Podmínky používání cookies