Bose Home Smart Speaker 500

Chytrý zvukový systém s možností spárování smartphonu a dalších zařízení

 • Elegantní design
 • Hluboký prostorový zvuk
 • Displej pro přehledný výběr skladeb
 • Ovládání hlasem
 • Aplikace Spotify, Alexa a další
 • Tvorba playlistů

Chytrý zvukový systém s možností spárování smartphonu a dalších zařízení

 • Elegantní design
 • Hluboký prostorový zvuk
 • Displej pro přehledný výběr skladeb
 • Ovládání hlasem
 • Aplikace Spotify, Alexa a další
 • Tvorba playlistů
Skladem v eshopu
Doručení v úterý 9.6.
11 990 Kč
9 909 Kč bez DPH
Objednat

Stereo zvuk „wall-to-wall“

Reproduktor Bose Home Speaker 500 v sobě ukrývá tajemství – dva speciální drivery umístěné vzájemně v opačných směrech tak, aby se zvuk odrážel od stěn. Výsledek? Zvuková scéna, která je s konkurencí nesrovnatelná – širší stereo zvuk, než dokáže nabídnout jakýkoli jiný chytrý reproduktor. Dostatečně silný, aby vyplnil jakoukoliv místnost ohromujícím stereo zvukem. Navíc vypadá stejně dobře, jako zní. Bezešvé tělo z eloxovaného hliníku mu dodává eleganci, jeho design se hodí do jakéhokoliv prostředí.
1

Hlasové ovládání

Přehrát. Pozastavit. Zamíchat. Nebo přeskočit na vaši oblíbenou skladbu. Stačí vyslovit vaše přání. Díky vestavěnému hlasovému ovládání Alexa máte přístup třeba k předpovědi počasí nebo k novinovým titulkům. Hlasitá hudba na party? Pro technologii snímání hlasu od Bose to není problém. Těsně pod povrchem je pole osmi speciálně navržených mikrofonů, takže reproduktor vás slyší pořád perfektně, dokonce i když je nahlas. Hlasový vstup můžete také kdykoli vypnout, stačí klepnout na tlačítko pro vypnutí všech mikrofonů. Přístup ke všem ostatním funkcím reproduktoru je k dispozici i nadále.
2

Jednoduché ovládání a spousta možností

Možnosti vládání nekončí pouze hlasem. Klepnutím na ovladače v horní části reproduktoru můžete přehrávat, pozastavit a přeskakovat skladby. Nebo využijte aplikaci Bose Music, kde si můžete nastavit až šest různých předvoleb a využít je pro playlisty, internetové rozhlasové stanice a další služby. Prostřednictvím domácí Wi-Fi sítě můžete přehrávat i vaše oblíbené hudební služby Spotify® nebo Amazon Music. Nebo můžete použít Bluetooth připojení pro přehrávání skladeb z vašeho telefonu či tabletu. Počátkem roku 2019 budete mít k dispozici Apple AirPlay 2.
3

Převezměte kontrolu nad zážitkem z poslechu

Pomocí aplikace Bose Music můžete snadno procházet celou vaší hudební knihovnu a plynule přecházet mezi stanicemi, playlisty a hudebními službami – vše je na jednom místě. Z aplikace Bose Music lze také velice snadno nastavit předvolby, takže vaši hudbu budete mít neustále na dosah. A ještě něco – obsah si může přizpůsobit více uživatelů. Bose Home Speaker 500 je součástí nové rodiny chytrých reproduktorů a soundbarů. Všechny perfektně spolupracují, takže můžete kdykoliv přidat další a bez problémů přinést hudbu do dalších místností.
4

Prodejem to nekončí

Využijte službu O2 Péče za 1 Kč a nový telefon zprovozníme za vás

Telefon vám nastavíme, přeneseme kontakty ze starého telefonu a nalepíme ochranné sklo na displej.

Cena služby O2 Péče je 1 Kč jednorázově a můžete jí využít na všech O2 Prodejnách po celé ČR.

Pomohla vám tato stránka?

Objevte svět Chytré sítě Svět plný inovativních řešení, která Vám přinesou
nové možnosti a zážitky.
Chci objevovat
Podmínky používání cookies