Garmin Fénix 3 Silver Optic

Multisportovní chytré hodinky bez kompromisů s vestavěným optickým snímačem tepu
  • GPS/GLONASS, výškoměr, barometr, kompas, teploměr
  • Bluetooth® (SMS,hovory, emaily..), Wifi, ANT+
  • Barevný Chroma displej
  • Regenerační asistent
  • Výpočet VO2 max
  • Podpora Connect IQ
  • Minerální sklíčko
  • Vestavěný optický snímač tepu
Skladem v eshopu
Doručení v úterý 28.11.
9 490 Kč 13 490 Kč
7 843 Kč bez DPH

Zobrazit podrobné technické parametry

Vlajková loď mezi hodinkami Garmin

Multisportovní hodinky Fénix 3 využijtete při každém sportu, kromě jiných i při veslování, lyžování, jízdě na snowboardu, triatlonu. Mezi senzory nechybí výškoměr, teploměr, barometr a kompas.
treninkovy_denik

Plavte a lyžujte, co to dá

Garmin Fenix 3 umí díky vestavěným čidlům a vysoké odolnosti měřit i plavecké tréninky. V bazénu hodinky měří uplavanou vzdálenost, SWOLF hodnotu, efektivitu plavání, počet záběrů a rozpoznají plavecký styl pro každou délku bazénu. Pro příznivce zimních sportů nabízejí funkce běžeckého a sjezdového lyžování. Díky vestavěnému barometru rozpoznají, kdy lyžujete a kdy jste na vleku nebo na lanovce.
treninkovy_denik
out

Zrozené pro outdoor

Hodinky Fénix 3 Optic jsou vybaveny 3-osým elektromagnetickým kompasem, barometrickým výškoměrem, vysoce citlivým GPS, krokoměrem a vestavěným teploměrem. Při změně okolního tlaku jsou hodinky schopny upozornit na přicházející bouřku.
spojeni

Bezdrátová konektivita

Hodinky Fenix 3 lze připojit k chytrým telefonům (Android, iOS) pomocí Bluetooth LowEnergy přenosu. Můžou pak zobrazovat notifikace telefonu nebo aplikací. Propojení s mobilem využívá i automatické odesílání záznamů na tréninkový server okamžitě po ukončení aktivity. Díky vestavěné WiFi umí odeslat data o tréninku bez nutnosti zapínat počítač nebo mobil.
spojeni

Prodejem to nekončí

Využijte službu O2 Péče a o nic se nestarejte

Pořídit si nový telefon je radost, ale kdo stojí o starosti s přenesením kontaktů a nastavením všeho potřebného? Nechte to radši na nás.

Nový telefon vám zprovozníme, abyste mohli ihned používat internet a e-mail. Zároveň získáte přístup do obchodu s aplikacemi, kde vám ukážeme, jak si stáhnout ty, které vám usnadní život.

Přeneseme kontakty ze starého telefonu do nového a odborně nalepíme ochranné sklo na displej, na které vám dáme 20% slevu, stejně jako na pouzdropaměťovou kartu.

Cena služby O2 Péče je 299 Kč jednorázově a můžete jí využít na všech O2 Prodejnách po celé ČR.

Nenechávejte si to pro sebe

Pomohla vám tato stránka?

Nahlédněte
do světa Chytré sítě
Do světa plného inovativních řešení, která
vám přinesou nové možnosti a zážitky.
Chci vědět víc