Garmin Vívoactive Optic (L)

Všestranný sporttester pro běh, cyklistiku, plavání, lyžování, bruslení, golf a další aktivity
  • Dotykový barevný displej se skvělou čitelností na přímém slunci
  • Velikost L pro obvod zápěstí 137-195 mm
  • Životnost baterií na jedno nabití až 7 dnů nebo 13 hodin s GPS
  • Celodenní měření srdečního tepu s optickým snímačem tepu Elevate™
  • Chytré funkce pro propojení s chytrým telefonem
Skladem v eshopu
Doručení v úterý 28.11.
6 490 Kč
5 364 Kč bez DPH

Zobrazit podrobné technické parametry

Hodinky a náramek pro nadšené sportovce

Hodinky Garmin Forerunner 35 Optic měří opticky tep přímo na ruce. GPS fitness náramek Garmin Vivoactive se postará o hlídání vaší kondice.
treninkovy_denik

Výborný displej, skvělá výbava

Tyto hodinky jsou vybavené barevným dotykovým displejem s vysokým rozlišením a vynikající čitelností na přímém slunci. Podpora platformy Connect IQ™ umožňuje nahrát různé vzhledy displejů, widgety a nové tréninkové funkce. Hodinky jsou voděodolné, a jsou tedy určené i pro plavání. Na jedno nabití akumulátoru vydrží běžet až 7 dnů v režimu hodinek nebo až 13 hodin s naplno fungujícím systémem GPS.
treninkovy_denik
beh

Nadchnou všestranné sportovce

Malé, lehké, všestranné, s měřením srdečního tepu přímo na zápěstí. Vestavěný akcelerometr monitoruje celodenní pohyb a výdej energie, aplikace vyhodnocují širokou škálu sportovních aktivit od běhu, jízdy na kole, lyžování, až po golf nebo plavání. Při monitorování aktivit hodinky nevyžadují připojení k mobilnímu telefonu.
spojeni

Další funkce při propojení s telefonem

V případě propojení hodinek s chytrým mobilním telefonem (Android, iOS, Windows Phone) máte k dispozici řadu dalších funkcí, ať již se jedná o zobrazování příchozích hovorů, e-mailů, SMS zpráv přímo na displeji hodinek, anebo odesílání absolvovaných tréninků přes telefon přímo do tréninkového deníku Garmin Connect™.
spojeni

Prodejem to nekončí

Využijte službu O2 Péče a o nic se nestarejte

Pořídit si nový telefon je radost, ale kdo stojí o starosti s přenesením kontaktů a nastavením všeho potřebného? Nechte to radši na nás.

Nový telefon vám zprovozníme, abyste mohli ihned používat internet a e-mail. Zároveň získáte přístup do obchodu s aplikacemi, kde vám ukážeme, jak si stáhnout ty, které vám usnadní život.

Přeneseme kontakty ze starého telefonu do nového a odborně nalepíme ochranné sklo na displej, na které vám dáme 20% slevu, stejně jako na pouzdropaměťovou kartu.

Cena služby O2 Péče je 299 Kč jednorázově a můžete jí využít na všech O2 Prodejnách po celé ČR.

Nenechávejte si to pro sebe

Pomohla vám tato stránka?

Nahlédněte
do světa Chytré sítě
Do světa plného inovativních řešení, která
vám přinesou nové možnosti a zážitky.
Chci vědět víc