Honor Watch Magic 2 42mm

Chytré hodinky, monitoring srdečního tepu a vestavěná GPS

  • Luxusní provedení
  • 7denní výdrž baterie
  • Personalizované ciferníky
  • 15 fitness režimů

Chytré hodinky, monitoring srdečního tepu a vestavěná GPS

  • Luxusní provedení
  • 7denní výdrž baterie
  • Personalizované ciferníky
  • 15 fitness režimů
Skladem v eshopu
Doručení v úterý 2.6.
4 999 Kč
4 131 Kč bez DPH
Objednat

Precizní zpracování

MagicWatch 2 jsou vyrobené z lehké a příjemné nerezové oceli 316L, která se běžně používá jako materiál v leteckém průmyslu. Tato ocel nabízí vysoký poměr pevnosti k hmotnosti a menší náchylnost ke škrábancům během každodenního používání.
1a

Na první pohled

Always-On AMOLED displej zaručuje, že se můžete podívat na čas kdykoliv bez čekání na rozsvícení obrazovky. MagicWatch 2 dokáže na ciferníku také zobrazovat vámi vybrané fotografie. Můžete si uložit několik fotografií a pokaždé, když zvednete zápěstí, zobrazí se jiná.
2

Průlom ve výkonu baterie až 7 dní

Získejte více ze svého výkonu 24/7. Díky zcela nové čipové sadě HAUWEI Kirin A1, MagicWatch 2 zpracovává data rychleji a při stejných výsledcích využívá méně energie.
3

Skvělý fitness guru

Zůstaňte motivováni na cestě k dosažení vašich cílů. Fitness režimy MagicWatch 2 mají hlasového asistenta, který s vámi mluví v reálném čase. Večer si udělejte chvilku a minutu si zarelaxujte pomocí dýchací aplikace pro lepší noční spánek.
4

Dobrodružství bez smartphonu

Pomocí duálních satelitních polohovacích systémů MagicWatch 2 zaznamená přesně vaši rychlost a trasu při běhu, chůzi nebo jízdy na kole. Výškoměr bude dokonce sledovat vaši výšku během stoupání. Vestavěná aplikace na běhání obsahuje 13 různých běžeckých kurzů s hlasovým naváděním v reálném čase. Ať jste začátečník nebo zkušený profesionál, najdete to své ke zlepšení vytrvalosti. MagicWatch 2 vám pomůže s bezpečným tréninkem pomocí funkce VO2Max při aerobním i neaerobním cvičení. Díky tomu poznáte, kolik času potřebujete na zotavení do dalšího tréninku.
5

Monitorování srdeční frekvence během plavání

Díky voděodolnosti do 50m a zcela novému HUAWEI TruSeen™ 3.5 vám MagicWatch 2 pomůže lépe porozumět vašemu plaveckému výkonu a měřit přesně tepovou frekvenci včetně SWOLF, vzdálenosti, kalorií a rychlosti.
6

Vaše zdraví nadevše

MagicWatch 2 vám umožní lépe zvládat každodenní stres pomocí HUAWEI TruRelax™, uklidňující mysl pomocí řady dechových cvičení v dýchací aplikaci. Pochopte lépe své spánkové návyky a pomocí HUAWEI TruSleep™ 2.0 získejte personalizované informace o tom, jak dosáhnout lepšího nočního spánku.
7

Užijte si bezdrátový poslech hudby

Ovládejte přehrávání oblíbených skladeb přímo z vašeho zápěstí. Díky vestavěné úložné paměti MagicWatch2 s kapacitou 4 GB se můžete okamžitě připojit ke svým sluchátkům HONOR Sport PRO bez nutnosti chytrého telefonu.
8

Volejte pomocí hodinek

Zůstaňte ve spojení s přáteli, kolegy a blízkými lidmi přímo na zápěstí. Vestavěný reproduktor a mikrofon jsou ideální pro rychlé rozhovory s bezproblémovým přepínáním na váš chytrý telefon, pokud je potřeba.
9

Užitečné funkce

Pro vaše pohodlí HONOR MagicWatch 2 umožňuje přístup k běžně používaným funkcím chytrých telefonů, jako je přehled o počasí, nastavení budíku nebo spuštění stopek, to vše bez dotyku na mobilní telefon HONOR.
10

Prodejem to nekončí

Využijte službu O2 Péče za 1 Kč a nový telefon zprovozníme za vás

Telefon vám nastavíme, přeneseme kontakty ze starého telefonu a nalepíme ochranné sklo na displej.

Cena služby O2 Péče je 1 Kč jednorázově a můžete jí využít na všech O2 Prodejnách po celé ČR.

Pomohla vám tato stránka?

Objevte svět Chytré sítě Svět plný inovativních řešení, která Vám přinesou
nové možnosti a zážitky.
Chci objevovat
Podmínky používání cookies