Samsung Galaxy Buds+

Bezdrátová sluchátka s celodenní výdrží a kvalitním zvukem – modrá

  • Zvuk studiové kvality od AKG
  • Mikrofony pro pohodlné handsfree hovory
  • Výdrž na jedno nabití 11 hodin, s dobíjecím pouzdrem 22 hodin
  • Dotykové ovládání
  • Bezdrátové dobíjení

Bezdrátová sluchátka s celodenní výdrží a kvalitním zvukem – modrá

  • Zvuk studiové kvality od AKG
  • Mikrofony pro pohodlné handsfree hovory
  • Výdrž na jedno nabití 11 hodin, s dobíjecím pouzdrem 22 hodin
  • Dotykové ovládání
  • Bezdrátové dobíjení
Skladem v eshopu
Doručení zítra 26.5.
4 499 Kč
3 718 Kč bez DPH
Objednat

Vyvážený prostorový zvuk

Vychutnejte si mimořádně kvalitní prostorový zvuk studiové kvality, který dokonale vyladili experti ze společnosti AKG. Nejenže zní ve sluchátkách skvěle písničky a skladby každého žánru – špičkovou kvalitu reprodukce oceníte také při poslechu mluveného slova, sledování filmů či videí nebo při telefonních hovorech.
1

Uslyšíte každý tón

Galaxy Buds+ lákají na nový 2pásmový dynamický systém reproduktorů a vylepšený ovladač. Vychutnáte si nejen silné basy, ale také zřetelné výšky, takže každá písnička bude znít přesně tak, jak má.
2

Dva vnější mikrofony

Při telefonním hovoru s vámi si bude protistrana připadat, jako byste spolu byli v jedné místnosti. Dva inovativní vnější mikrofony Galaxy Buds+ totiž zesilují váš hlas a zároveň potlačují okolní ruch.
3

Mimořádná kvalita hovorů

O špičkové filtrování okolních zvuků se starají nejen zmíněné vnější mikrofony, ale také jeden vnitřní. Společně dokážou zajistit, že se váš hlas při volání přenáší křišťálově čistě.
4

Dlouhá výdrž, pohodlné nabíjení

Galaxy Buds+ jsou opravdu společníkem na celý den. Sluchátka samotná nabízejí vynikající výdrž 11 hodin, kterou navíc můžete zdvojnásobit, pokud použijete dodávané dobíjecí pouzdro. Ani případná vybitá baterie ale nebude představovat problém – energii jí totiž dodáte rychle a pohodlně. Využijte například standardní Qi bezdrátovou nabíječku nebo praktické bezdrátové sdílení energie, kdy se se sluchátky o kapacitu svého akumulátoru podělí váš smartphone Galaxy. Hodiny výdrže navíc nebudete muset počítat ani odhadovat – v telefonu se můžete kdykoli podívat, kolik procent zbývá bateriím ve sluchátkách a v pouzdře.
5

Udržte si přehled o svém okolí

Jsou situace, kdy byste měli mít přehled o tom, co se děje kolem vás – například při běhu nebo jízdě na kole po silnici. Proto můžete na svých Galaxy Buds+ měnit množství okolních ruchů, které sluchátka propustí.
6

Intuitivní dotykové ovládání

Hudbu nemusíte ovládat přes smartphone. Sluchátka nabízejí zabudovaný touchpad, přes který můžete poklepáním regulovat hlasitost, procházet seznam skladeb nebo přijmout hovor. Dokonce máte možnost vytvořit si vlastní příkazy – Galaxy Buds+ vás poslechnou na slovo.
7

Prodejem to nekončí

Využijte službu O2 Péče za 1 Kč a nový telefon zprovozníme za vás

Telefon vám nastavíme, přeneseme kontakty ze starého telefonu a nalepíme ochranné sklo na displej.

Cena služby O2 Péče je 1 Kč jednorázově a můžete jí využít na všech O2 Prodejnách po celé ČR.

Pomohla vám tato stránka?

Objevte svět Chytré sítě Svět plný inovativních řešení, která Vám přinesou
nové možnosti a zážitky.
Chci objevovat
Podmínky používání cookies