Samsung Galaxy Fit

Pokročilý fitness náramek, který bude vaším společníkem 24 hodin denně, 7 dní v týdnu

 • Kompaktní, lehký a odolný
 • Vojenská certifikace MIL-STD-810G
 • Voděodolnost 5ATM
 • Dotykový a plnobarevný AMOLED displej
 • Rozměry: 18.3 × 44.6 × 11.3 mm
 • Hmotnost: 24 g

Pokročilý fitness náramek, který bude vaším společníkem 24 hodin denně, 7 dní v týdnu

 • Kompaktní, lehký a odolný
 • Vojenská certifikace MIL-STD-810G
 • Voděodolnost 5ATM
 • Dotykový a plnobarevný AMOLED displej
 • Rozměry: 18.3 × 44.6 × 11.3 mm
 • Hmotnost: 24 g
Skladem v eshopu
Doručení zítra 26.5.
2 599 Kč
2 148 Kč bez DPH
Objednat

Pestřejší sport, barevnější Galaxy Fit

1

Motivace na vašem zápěstí

Sledujte výsledky svých aktivit v průběhu celého dne. Náramek Galaxy Fit od společnosti Samsung vás bude jednoduše posouvat vpřed, a to díky statistikám na jeho Full Color AMOLED displeji s vysokým rozlišením. Přehled o stavu baterie, času či ušlých krocích budete mít vždy na očích – stačí jen otočit zápěstím.
2

Doplněk, který si zamilujete

Náramek Galaxy Fit od společnosti Samsung vás na první dotek zaujme svým ultralehkým provedením. Na zápěstí ho sotva ucítíte, a nebude vás tak nijak omezovat na cestě za vašimi vytouženými cíli.
3

Baterie, která to jen tak nevzdá

Baterie sportovního náramku vás nenechá ve štychu, ať už se rozhodnete i pro tu sebenáročnější aktivitu. Spolehlivě s vámi udrží vysoké tempo po dlouhou dobu a bude vždy připraven na extrémní zátěž.
4

Prachu ani vody se bát nemusíte

Náramek Galaxy Fit nemusíte sundávat z ruky, ani když se chystáte na relaxační sprchu. Disponuje totiž vojenským standardem odolnosti a certifikací voděodolnosti 5ATM. Je také imunní vůči potu i prachu, a tak se nemusíte bát ani opravdu extrémních podmínek.
5

Ohlídá vaše srdce

Při dosahování svých cílů někdy zapomeneme i na vlastní limity. Náramek Galaxy Fit na ně myslí za vás. Jakmile si ho nasadíte, začne monitorovat činnost srdce během sportu i mimo něj. Kdykoli zaznamená nestandardní hodnoty vaší tepové frekvence, ihned vám zašle upozornění.
6

Jen vaše chvíle sportu

Nenechte se při workoutu nikým rušit. Galaxy Fit nabízí možnost nastavit si na svém smartphonu dobu, po kterou nechcete být vyrušováni nejrůznějšími mobilními notifikacemi. Takže se můžete plně soustředit jen na sebe a svůj sportovní progres.
7

Nepřeberné množství cviků

Obujte tenisky, nasaďte náramek, jde se cvičit! Galaxy Fit automaticky rozezná 6 pohybových aktivit. Kromě toho si v aplikaci Samsung Health lze vybrat z více než 90 různých sportů, u kterých můžete upravovat své cíle. Pro rychlý start cvičení si stačí jen nastavit oblíbenou aktivitu.
8

Kvalitní spánek nadevše

K večeru se krátí den, ať se vám zdá krásný sen! Galaxy Fit nemusíte ze svého zápěstí sundávat ani před spaním. Náramek je totiž strážcem vašeho spánku, sleduje jeho kvalitu a vytváří přehledné statistiky.
9

Zůstaňte v klidu

Jsou dny, kdy se i ten největší kliďas neubrání stresovým situacím. Galaxy Fit je v takových chvílích s vámi. Jakmile zaznamená zvýšenou hladinu stresu, doporučí vám vhodné relaxační dechové cviky, které vás opět dostanou do pohody.
10

Prodejem to nekončí

Využijte službu O2 Péče za 1 Kč a nový telefon zprovozníme za vás

Telefon vám nastavíme, přeneseme kontakty ze starého telefonu a nalepíme ochranné sklo na displej.

Cena služby O2 Péče je 1 Kč jednorázově a můžete jí využít na všech O2 Prodejnách po celé ČR.

Pomohla vám tato stránka?

Objevte svět Chytré sítě Svět plný inovativních řešení, která Vám přinesou
nové možnosti a zážitky.
Chci objevovat
Podmínky používání cookies