Plaťte za aplikace z O2 vyúčtování

O2 vám přináší bezpečný a jednoduchý způsob platby za aplikace, hry a další obsah pro váš telefon nebo tablet.

Nastavit platbu

Jestli jste neměli chuť zadávat kvůli pár korunám citlivé údaje ke své platební kartě, teď už můžete zaplatit prostřednictvím O2. Částka se jednoduše strhne z kreditu nebo připíše na vyúčtování O2 služeb. Je to rychlé a bezpečné.

Nastavte si v Google Play platbu přes O2

Nastavení platby ve 3 krocích

vyber_metody

1. Výběr platební metody

Chci si pořídit aplikaci XX za XX Kč. Klepnu na tlačítko s cenou a povolím aplikaci přístup, k čemu potřebuje. Nemám ještě nastavenou žádnou platební metodu, takže si přidám bezpečnou platbu přes O2. Google pak během chvilky automaticky ověří, že jsem skutečně zákazníkem O2.

Přidat si platbu přes O2 můžu i předem. A až se mi nějaká aplikace zalíbí, mám placení vyřešené.

Nastavit platbu

img_2

2. Nastavení adresy

Cenu aplikace později uvidím ve vyúčtování za své O2 služby (majitelům předplacených karet se strhne z kreditu), ale i společnost Google mi chce poslat e-mailem doklad o pořízení aplikace. Proto ode mě potřebuje několik údajů.

img_2
img_3

3. Moje první platba

Teď už mám platbu přes O2 nastavenou a můžu ji použít při první platbě za aplikaci. Prostě ji zvolím a počkám si na informaci o úspěšné platbě a SMS potvrzení.

Google Play a logo Google Play jsou ochranné známky společnosti Google LLC.

Sdílejte s ostatními

Pomohla vám tato stránka?

6 let nejlepší datová síť Zákazníci na naši síť spoléhají. Naší prioritou proto je se o síť poctivě starat a zajistit vám opravdu kvalitní připojení. Chci vědět víc
Podmínky používání cookies