Karta pod kontrolou

3D Secure

O2 RB karta je vybavena službou 3D Secure, která ji chrání před zneužitím na internetu. Každou on-line platbu kartou je potřeba potvrdit jednorázovým kódem, který přijde na váš mobil. Službu můžete využít u všech internetových obchodníků, kteří ověření 3D Secure podporují. Poznáte je jednoduše podle následujícího loga:

Logo

Výhody služby

  • ochrání vás v případě, že si někdo opíše údaje z vaší karty a pokusí se je při platbě na internetu použít
  • ověření 3D Secure používá většina e-shopů v ČR
  • údaje o své kartě nezadáváte přímo obchodníkovi, ale v zabezpečené platební bráně, která je chráněná proti úniku dat bezpečnostními standardy MasterCard
  • služba je zdarma

Ochrana karty

Kartu proti zneužití chrání PIN kód, který zadáváte při platbách v obchodech nebo při výběru z bankomatu. Doporučujeme si PIN zapamatovat a nenosit ho v peněžence nebo kabelce společně s kartou. Při výběru z bankomatu nebo při platbě v obchodě se vždy přesvědčte, že při zadávání nemůže váš PIN kód nikdo odpozorovat.

Svou kartu nikomu nepůjčujte a ani ji nedávejte jako zástavu např. na recepcích hotelů, v autopůjčovnách apod. Při platbě u obchodníků ji mějte neustále na očích. Nedopusťte, aby např. v restauraci číšník odešel s kartou z vašeho dohledu.

Při platbách na internetu si vybírejte ověřené servery a zaběhnuté internetové obchody, nejlépe obchodníky označené jako 3D Secure.

Elektronický výpis e-mailem

Elektronický měsíční výpis vám bude pravidelně chodit na vámi zvolenou elektronickou adresu. Tato služba je zadarmo.

Transakce pod kontrolou

Se službou Kredit info budete mít pohyb svých peněz stále pod kontrolou. Po každé uskutečněné platbě, výběru z bankomatu nebo převodu peněz z karty na bankovní účet vám banka pošle potvrzující SMS zprávu. Dá vám také hned vědět, když vaše platba dorazí na bankovní účet.

Z každé zprávy se také dozvíte, kolik peněz ještě máte pro své nákupy na kreditní kartě k dispozici.

Služba Kredit Info stojí 19 Kč měsíčně a můžete si ji aktivovat na kontaktních místech Raiffeisenbank.

Rychlé bezkontaktní platby

Při placení stačí O2 RB kartu přiložit k bezkontaktnímu platebnímu terminálu. U plateb do 500 Kč ani není třeba zadávat PIN. A abyste kartu nemuseli pokaždé hledat, v ceně je bezkontaktní nálepka, kterou si nalepíte třeba na telefon. Poslouží stejně jako karta. O nálepku stačí požádat na infolince 800 900 900.

Platby na internetu a v zahraničí

O2 RB karta umožňuje díky bezplatné službě 3D Secure bezpečné platby přes internet. Když platíte u obchodníka, který 3D secure podporuje, potvrzujete platbu jednorázovým kódem, který přijde na váš mobil. Zahraniční a internetové platby jsou na O2 RB kartě automaticky povoleny.

On-line správa karty

S on-line bankovnictvím máte ke své kreditní kartě přístup 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Zkontrolovat můžete třeba aktuální částku, kterou můžete čerpat, výši slevy za služby od O2, informace o splátce za minulé období, všechny zaúčtované platby i platby, které ještě zaúčtované nejsou. On-line bankovnictví si aktivujete na infolince 800 900 900. Je dostupné na adrese www.rb.cz.

Sdílejte s ostatními

Pomohla vám tato stránka?

6 let nejlepší datová síť Zákazníci na naši síť spoléhají. Naší prioritou proto je se o síť poctivě starat a zajistit vám opravdu kvalitní připojení. Chci vědět víc
Podmínky používání cookies