Dostali jste nový tablet a netušíte,
co si s ním počít?

Nestrkejte ho pod rozviklanou židli
a nechte si od nás poradit.

Zamkněte za sebou

01

Než se pustíte to nespoutaného objevování, vytvořte si z tabletu nedobytnou pevnost, kam se dostanete jen vy. Ujistěte se v sekci Zabezpečení v Nastavení, že máte tablet chráněn heslem nebo pin kódem. V případě tabletu se systémem Android určitě zvažte i instalaci aplikace Android Device Manager, která umožňuje najít, zamknout nebo kompletně smazat ztracený tablet. Máte-li Apple iPad, doporučujeme chytrou aplikaci Find my iPhone.

Všechno v jednom

02

Tablet bez dat má přibližně stejnou hodnotu jako podložka na krájení zeleniny. Jeho skutečný přínos se totiž umocňuje s každým účtem, který si do něj připojíte. S tabletem můžete ovládat všechny své účty, ať už jste doma na sedačce, nebo v lese pod smrkem. Od pracovního e-mailu, přes sociální sítě jako Facebook , Twitter, až po různé správce vašich dokumentů, jako je například Dropbox . Pro pomoc s nastavením můžete zabrousit na naši stránku technické podpory.

Internet pro tablet

02

Aplikace, aplikace a zase ty aplikace

03

Cestujete? Existuje na to chytrá aplikace . Fotíte? Na to taky . Nebo jste se rozhodli věnovat se něčemu tak obvyklému jako třeba zkoumání rozličného hmyzu? Žádný strach - i na to je aplikace . Faktem je, že ať už jsou vaše zájmy jakékoli, jistě k nim najdete šikovnou aplikaci. Inspiraci můžete hledat v O2 Active, nebo třeba na Google Play. A když vám aplikace nebude vyhovovat, tak ji jednoduše sprovodíte ze světa smazáním.

O2 Active Google Play

Oblíbený pořad už vám neuteče

04

Vycestovali jste s rodinkou na chalupu mezi lišky a jezevce v den, kdy v televizi běží poslední díl vašeho oblíbeného seriálu. Smutek, slzy a vyčítavé pohledy. Rozkol rodinné pohody velmi snadno odvrátíte díky naší mobilní televizi O2 TV Air, kde si můžete pustit nejen seriál, ale i cokoli z naší obsáhlé Videotéky.

Více o O2 TV Air

04

Hrajte si

05

Cesty vlakem bývají nudné. Čekání u zubaře taky. A co teprve zbytečné meetingy. Proč tedy místo koukání z okna nepotrápit mozek nějakou logickou hříčkou jako třeba Squares , nesešlápnout plyn v Ultimate Rally Championships 2, nebo nezabloudit deset let do minulosti a nevzteknout se u SUPER PAC-MAN . Ztrácení času pak bude mnohem větší zábava.

Více her

Sdílejte s ostatními

Pomohla vám tato stránka?

6 let nejlepší datová síť Zákazníci na naši síť spoléhají. Naší prioritou proto je se o síť poctivě starat a zajistit vám opravdu kvalitní připojení. Chci vědět víc
Podmínky používání cookies