We're sorry, but this page is only available in Czech.
For information in English, please call us toll-free at 800 33 00 76 and press *. Or you can also visit one of these selected O2 Shops to talk to an English-speaking O2 representative.

Bezdrátová Bluetooth sluchátka Bose QuietComfort 35 II

Bezdrátová sluchátka s chytrým Google Asisstant – černá

  • Moderní design
  • Redukce okolního hluku
  • Google Assistant
  • 20hodinová výdrž baterie
  • Aplikace Bose do vašeho telefonu

Bezdrátová sluchátka s chytrým Google Asisstant – černá

  • Moderní design
  • Redukce okolního hluku
  • Google Assistant
  • 20hodinová výdrž baterie
  • Aplikace Bose do vašeho telefonu
Skladem v eshopu
Doručení v úterý 9.6.
8 790 CZK
7 264 CZK without VAT
Objednat

To nejlepší od Bose, nyní s Google Assistant

Bezdrátová sluchátka Bose QuietComfort II obsahují špičkové aktivní potlačení okolního hluku – celosvětově nejlepší, jaké lze zakoupit. A nyní jsou tato sluchátka ještě lepší. S vestavěným nástrojem Google Assistant můžete přehrávat hudbu, přijímat texty nebo získat odpovědi na vaše dotazy bez toho, abyste se museli podívat na váš telefon. To znamená, že můžete přehrávat hudbu, přijímat texty, spravovat své každodenní úkoly a získat odpovědi – to vše pouze hlasem. Stačí přidržet tlačítko Action a zahájit konverzaci s asistentem.

1

Jen vy a hudba

Znáte ten pocit, když se zbytek světa rozplyne a vy jste přeneseni na místo, kde jste jen vy a vaše hudba. Díky technologii Bose pro aktivní potlačení okolního hluku získáte ten správný pocit kdykoliv chcete, pouhým stisknutím spínače. Tato technologie průběžně měří, porovnává a reaguje na vnější hluk, a poté jej potlačí opačným signálem. Ale ani tady se vývoj Bose nezastavil. Nyní můžete úroveň potlačení hluku upravit mezi třemi úrovněmi tak, aby lépe odpovídalo hluku vašeho aktuálního okolního prostředí. Takže hudbu můžete opravdu cítit. Kvalitnímu poslechu už nic nebrání v cestě.

2

Lepší konstrukce

Chcete-li vaši hudbu poslouchat opravdu kdekoli, potřebujete sluchátka navržená tak, aby s vámi udržela krok – materiály odolné vůči nárazu, vyztužené nylonem a skelnými vlákny a nerezovou ocelí. Sluchátka jsou konstruována tak, aby náročný život na cestách vydržela. Když je ale berete všude s a posloucháte po celý den, musí být také pohodlná. To je důvod, proč hlavový oblouk sluchátek QC35 není pouze měkký, on je také komfortní a luxusní. Na jeho výrobu se používá Alcantara® – příjemně měkký povrchový materiál, používaný např. v jachtách a high-end automobilech. Na náušnících je použita jemná, syntetická proteinová kůže, takže se budete cítit, jako byste sluchátka ani neměli nasazená.

3

Životnost baterie 20 hodin

Vychutnejte si až 20 hodin poslechu – dost času na to, abyste si mohli přehrát celý playlist. A když baterie konečně zeslábne, rychlé 15minutové dobíjení vám poskytne další 2,5 hodiny poslechu. A ve výjimečné chvíli, kdy bude baterie bez energie, prostě použijete přiložený kabel, připojíte jej a můžete přehrávat vaši hudbu dál...

4

Ohromující zvuk při jakékoli úrovni hlasitosti

Pro vaši hudbu jistě chcete čistotu, plnost a srozumitelnost, bez ohledu na to, jak hlasitě ji budete poslouchat. To je důvod, proč mají drivery Bose funkci optimalizace EQ podle objemu hlasitosti – pro ještě lepší výkonnost, než to bylo možné kdykoliv dříve. I když posloucháte hudbu při nízké hlasitosti v klidné kanceláři, získáte stejnou a konzistentní kvalitu, jako když ji posloucháte nahlas na rušné ulici.

5

Aplikace, která vám předá kontrolu

Bose chce, abyste z vašich sluchátek získali maximum. Takže navrhli bezplatnou aplikaci, která usnadňuje připojení a přepínání mezi zařízeními. Ale to je jen začátek. Můžete také ovládat úroveň potlačení hluku přímo z aplikace. V Bose se vždy snaží o to nejlepší. Každá aktualizace vám nabízí novinky a další zlepšení, jako nové funkce, lepší integraci a aktualizace produktu. Zjistěte, jaký rozdíl do života přináší jednoduchá a intuitivní aplikace Bose.

6

Prodejem to nekončí

Využijte službu O2 Péče za 1 Kč a nový telefon zprovozníme za vás

Telefon vám nastavíme, přeneseme kontakty ze starého telefonu a nalepíme ochranné sklo na displej.

Cena služby O2 Péče je 1 Kč jednorázově a můžete jí využít na všech O2 Prodejnách po celé ČR.

Podmínky používání cookies